Pages:
Author

Topic: Bitcoin Dağıtıyorum - (Bitcoin Define Avı) - Bölüm 3 - page 3. (Read 14641 times)

newbie
Activity: 19
Merit: 0
bi alacağım para var alayım, paylaşacağım yeni oyun.

ha donation adresi koydum millet istemeye gelince istiyor, ama üç beş atmaya gelince yok, o da biraz demotive etti, parasında değilim yani insanların hep talep etmesi, neyse o adresin private key kaybettim zaten atarsanız bu saatten sonra zombie bitcoin olur Smiley

Hocam park fırın değil mi o koyduğun yer ya iki üç günde bir oraya gece gider yemeğimi yerim orada
Çayyolu bölgesinde misin sen? Oraya yolun düşecek olursa haber ver bi kahve ısmarlayayım sana iki laflarız btc blockchain hakkında Smiley
full member
Activity: 308
Merit: 100
--
4. bölümü merakla bekliyoruz Ankarada değilim ama takip etmesi bile keyifli.
full member
Activity: 224
Hala yerinde duruyor mudur? Acaba Ankaradayım gerçi altımda herhangi bir vasıta olmadığı için gidip bakamayacağım. Ama fikir hoşuma gitti devam etmesi dileği ile.
member
Activity: 88
Merit: 10
Fikir süper. Böyle bir oyunun (avın) devam etmesi BTC ye olan ilgiyi alakayı arttıracağına inanıyorum.
sr. member
Activity: 378
Merit: 251
Oyun bölüm 3'ten sonra neden devam etmedi. Bölüm 1 ve 2'yi takip etmiştim fakat bölüm 3 uzun süredir duruyor.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Kaybetmediysen geri dönerse tekrar yollarım.. bu sefer biraz daha fazla gönderirim. Fee de ayarlıcaz artık bakmadan gider diye göndermiştim. sonradan fark ettim ki ücretler tavan yapmış. Hatta dur ben bişeyler yapayım ona.

Edit: İşlem tamamdır. 3 onay aldı.
84486e2be5f32c5cbe84c3d99cd96e75031d9dd6117803a99cc04de63c7c32c0
sr. member
Activity: 259
Merit: 250
Bitcoin Freak
Şimdi gönderdim ufak bir şey amaç oyun devam etsin, gençlere destek olsun. İlerde daha iyi bir şeyler de gönderirim belki. Biraz gecikikir ulaşması ama ulaşır. 300sat/b a çıkmış yine fee ler.
Birde ilk sayfaya hem baa hem sona Büyük harfle Donate adress diye yaz hocam görünür olsun, kolaylık olsun danatore.. Smiley

edit: Yeni gördüm adresin preev. ni mi kaybettin Smiley Yalan oldu 50k sat
Yoo yalan olmadı.
Bizim için toplam arzı düşürmüş oldun teşekkürler Grin
Şimdi herkes biraz daha kazandı bitcoinden Smiley

aaa yok kaybetmemişim bende:) fee yi daha az verseydin kardeşSmiley teşekkürler katkın için
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Şimdi gönderdim ufak bir şey amaç oyun devam etsin, gençlere destek olsun. İlerde daha iyi bir şeyler de gönderirim belki. Biraz gecikikir ulaşması ama ulaşır. 300sat/b a çıkmış yine fee ler.
Birde ilk sayfaya hem baa hem sona Büyük harfle Donate adress diye yaz hocam görünür olsun, kolaylık olsun danatore.. Smiley

Yoo yalan olmadı.
Bizim için toplam arzı düşürmüş oldun teşekkürler Grin
Şimdi herkes biraz daha kazandı bitcoinden Smiley
sr. member
Helena Helena!
Birde ilk sayfaya hem başa hem sona Büyük harfle Donate adress diye yaz hocam görünür olsun, kolaylık olsun danatore.. Smiley

sr. member
Activity: 259
Merit: 250
Bitcoin Freak
bi alacağım para var alayım, paylaşacağım yeni oyun.

ha donation adresi koydum millet istemeye gelince istiyor, ama üç beş atmaya gelince yok, o da biraz demotive etti, parasında değilim yani insanların hep talep etmesi, neyse o adresin private key kaybettim zaten atarsanız bu saatten sonra zombie bitcoin olur Smiley
sr. member
Helena Helena!
@ardacik ' tan ses çıkmıyor . Unuttu gitti veya bize söylemeden sağlam bir av oluşturuyor .

En son bi adres paylaştı, ödüle destek olunması için.
Hiçkimse 3-5 satoşi göndermeyince yapmaktan vazgeçti herhalde.

Ne zamandır aklım da dur sen. Biraz işim var onu halledeyim atacam oraya üç beş birşey oyun devam etsin diye.
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
@ardacik ' tan ses çıkmıyor . Unuttu gitti veya bize söylemeden sağlam bir av oluşturuyor .

En son bi adres paylaştı, ödüle destek olunması için.
Hiçkimse 3-5 satoşi göndermeyince yapmaktan vazgeçti herhalde.
sr. member
Activity: 322
Merit: 251

newbie
Activity: 63
Merit: 0
bu bölgelerde içerisinde varsa bir etkinlik haber verin Cheesy zıplarım hemen
full member
Activity: 161
ICO Live! betterbetting.org
Bizim bu taraflarda yapanda olsa ya bu işi yeminle keyifli iş kovalamaca 😂😂😂 sıcaktan ölmeyecek şekilde saklanabilir 😂
full member
Activity: 146
Güzel projeymiş. Reklam - sponsor bulunsa takipçisi gittikçe artar.
hero member
Activity: 1092
Merit: 520
Aleph.im
Muthis uygulamaymis! Tebrikler! Smiley
full member
Activity: 364
Neden oyun durdu. Butce mi yok Smiley e tabi btc ucuyor. Artik boyle minik tutarlarda degerli gorunmeye basladi.  Sadece Ankarada degil baska yerlerde de yapalim. Eglenelim biraz. Oyunu takip edip eglenenlerde bagis yapsin ki ortada dagitilacak odul olsun. Baslik sahibine eziyet olur yoksa bu.
full member
Activity: 700
Merit: 134
Konuyu gördüğümden beri sokaklarda gezerken direklerde sticker var mı diye bakar oldum Cheesy henüz hiç karşıma çıkmadı tabi
member
Activity: 207
Merit: 10
...Our goal is being human in the world...
Farklı ve ilginç,beğendim bunu.
Pages:
Jump to: