Pages:
Author

Topic: Bitcoin Hakkında Şaşırtıcı Bilgiler - page 2. (Read 1577 times)

legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
içlerindeki en gerzekçe şey uzaya bitcoin göndermekti şüphesiz. düğünde bitcoin takma olayı şaşırtmadı ama güldürdü  Grin

Reklamın iyisi-kötüsü olmaz derler ya hani; aynı o hesap. Konuşturuyor mu konuşturuyor valla böyle haberler... Geçen sene medyada haber bombardımanı sürdüğü zamanlar, ufak esnaf bile BTC kabul edeceğini söylüyordu. Hatta bazı zincir restoranlar, sırf reklamları olsun diye menülerine "BTC ve ETH geçer" gibi şeyler eklemişlerdi. Hadi BTC ile ödeyeyim desek, henüz sistemi kurmadık derler.
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
içlerindeki en gerzekçe şey uzaya bitcoin göndermekti şüphesiz. düğünde bitcoin takma olayı şaşırtmadı ama güldürdü  Grin
member
Activity: 630
Merit: 37
fbi gibi bir gücün elinde 144 bin bitcoin barındırmayı çok büyük bir risk gibime geliyor çünkü çok büyük bir bitcoin miktarı bu ve başlık açıldığından bu yana uzun zaman geçmiş bu miktar eminim daha da çok artmıştır.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
çerezlik bilgiler olmuş bir çoğu fakat yine de emeğiniz ve paylaşım için teşekkürler. keyifli vakit geçirtti.
full member
Merit: 107
Şu anda bitcoinin market hacmi bir çok ülkenin milli gelirinden fazla yukarıdaki gibi şaşırtıcı bir çok bilgi mevcut bunları ilgiyle okuyorum paylaşım için teşekkürler. Bunlarıda öğrenmiş olduk.
member
Activity: 448
Merit: 15
Güzel bilgiler, emeğinize sağlık da, burada yazın, kendi site reklamınızı paylaşmanız pek güzel olmuyor.

Video çekecekseniz orası ayrı, o zaman her türlü youtube vs paklar. Ama düzyazı için yapmayın bence.

Reklam yapacaksanız da ''ben kriptokoin isimli sitede yazarım, şunları bunları paylaşıcam'' falan diye başlık açın, altında haberlerinizi paylaşın.
member
Activity: 392
Merit: 10
Haah gücünü duymuştum. Bitcoin hakkında harika bilgilerin sayısı 30 dan fazla gerçekten insanı şaşırtan detaylar okumuştum. Bu arada fbı da az depilmiş adamlar kim bilir o 144 bin btc yi nerde saklıyorlar.
member
Bitcoin hakkında bir çok ilginç bilgi okudum ancak nu ikisini şimdi öğrendim fbı önemli değil ancak 500 süper bilgisayardan binlerce kat daha güçlü bir ağ inanılmaz bir şey
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Ben de şaşırdığım bir bilgi ekleyeyim Bitcoin hakkında. Hani geçmiş yıllarda cüzdan şifresini unutanlar vardı; Bitcoin'in 1 doların altında olduğu zamanlardan kalma. Belki oyunlardan, belki reklamları tıklayarak, belki de mining yaparak kazanılmış olan BTC'ler.  Yüzbinlerce adede denk geldiği tahmin ediliyordu. Kayıp BTC'ler olarak adlandırılırdı bunlar.

İşte bu tarzda olan, yıllardır kıpırdamayan (transfer edilmeyen) bazı cüzdanlarda son zamanlarda hareket olmaya başlamış. Komplo teorisyenlerini işlerinin başına davet ediyorum  Wink
jr. member
Merit: 2
January 13, 2019, 06:14:21 AM
ne zaman piyasadan çekimeyi düşünsem aklıma pizza olayı geliyor ve hemen vazgeçiyorum. biz buraya dürüm yemeye gelmedik  Grin
newbie
Activity: 1
Merit: 0
January 12, 2019, 09:41:40 AM
Güzel bilgi toplamışsınız. Teşekkürler.
full member
Activity: 476
Merit: 100
CAT.EX Exchange
fbi'in el koyduğu bitoinler bildiğim kadarıyla o zamanlar da bir ihale aracılığı ile satılmıştı diye hatırlıyorum ben yoksa bu sektörde yalan haber çok Cheesy
newbie
Activity: 40
Meşhur pizza olayı Smiley) Varsa kardeşim at değişik şeyler okumuş oldum adamsın Smiley
member
ellerine sağlık birazda eğlenceli taraflarına bakmak lazım bir çoğunu biliyordum ama yinede takip edeceğim. Tabi favorim pizza vakası
member
Activity: 196
Bilgiler gerçekten harika  Grin özellikle de uzay’da Bitcoin. Bitcoini sağlıklı ve özgür tutabileceğimiz yollardan biri, blockchain verilerinin dağıtımı için alternatif yollar bulmak umarım orada her hangi bir saldırıya maruz kalmaz.
member
Activity: 112
Valla onu bunu bilmem de, oyun karakterleri satılıyordu bitcoinle. Elinde 1000 lerce bitcoin geçen tanıdıklarım var. Arkadaş bari bir kısmını unutsan olmaz mı Smiley ne güzel zengin arkadaşımız olurdu. 5000 BTC'ye karakter satılıyordu yahu Smiley

Şimdi oturmuş satoşi hesabı yapıyor o arkadaşlar Smiley
newbie
Activity: 98
Fiyatlar yükseldiğinde bilim dergileri bile magazinsel başlıklarla bu bilgileri yayınladılar, teşekkürler paylaşım için
jr. member
Activity: 112
Merit: 1
teknik bilgiler iyi devamı gelirse güzel ama matematik zayıf kalmış duymadıklarımızda okumuş olduk
emeğinize sağlık
newbie
Activity: 140
Silk road sonucu FBI ciddi paraya el koymuş. Bunu o zaman için yok mu ettiler yoksa FBI bünyesine mi aldılar ki.
jr. member
Merit: 4
Çok ilginç bilgiler.
Pages:
Jump to: