Pages:
Author

Topic: Bitcoin Hakkında Şaşırtıcı Bilgiler - page 5. (Read 1577 times)

sr. member
Activity: 378
Merit: 250
October 13, 2017, 07:04:12 PM
Gerçekten güzel toplamışsın gayet hoş olmuş insan sıkılmadan bakıp piyasa hakkında bilgi sahibi olabilir.Ben okudum sen yazdıysan yazılarının devamını beklerim şahsen beğendim.
full member
Activity: 504
Merit: 103
October 10, 2017, 06:06:26 PM
Birçok ilginç bilgi yayınlamışsın haber aracılığı ile ekonomi veya teknik açıdan bir şey katmaz ama canı sıkılan için iyi olur 3 4 bilgiyi bilmiyodum sadece ilginç bilgilerin devamı gelirse çok iyi olur Smiley
member
Activity: 158
Merit: 11
UCY
October 10, 2017, 03:12:11 PM
Arkadaşlar selamlar,

Burada Bitcoin'in yaratıcısının kim olduğunun bilinmemesinden tutun Bitcoin ile daire satışına kadar hepimizin aşina olduğu konular var, ama örneğin bu bilgiler ile ben de bugün tanıştım;

-Bitcoin Ağının Gücü
  Uzmanlara göre bitcoin ağının mevcut hesaplama gücü 2,046,364 Pflop/s değerinde. Eğer dünyadaki en güçlü 500 süper bilgisayarın işlem hacmini toplarsanız bu sadece 274 Pflop/s yapmakta. Dünyadaki en güçlü 500 süper bilgisayardan binlerce kat daha güçlü bir işlem yapma kapasitesi.

-FBI ve Bitcoin
  FBI Silk Road isimli internet sitesine el koyduğunda aynı zamanda bu sitenin sahibinin varlıklarına da el koydu. Bu sayede FBI dünyadaki en önemli bitcoin zenginlerinden biri olmuş oldu. FBI’ın sahip olduğu bitcoin miktarı 144 bin civarında. Bu da 2.5 milyar Türk Lirası gibi bir para.

Yazının devamı https://kriptokoin.in/bitcoin-hakkinda-sizi-sasirtacak-10-gercek/

Siz de ilgi çekeceğini düşündüğünüz bilgileri bu konu altında paylaşırsanız süper olur!

Pages:
Jump to: