Pages:
Author

Topic: Bitcoin in artıcağına emin olanlar umutlarını kaybetmediler di mi? - page 2. (Read 572 times)

member
Activity: 546
Merit: 10
bitcoin %100 artacak %99 değil. belki bir sene belki biraz daha fazla süre ile düşüşe devam ettirecek olsalarda. son 2-3 senedeki grafiğe bakılınca asıl hareketin 6. ay ve devamındaki bir, iki ayda geldiğini gösteriyor. kıpırtılarını görüyorsunuz. önümüzde 2-3 ay daha olmasından mütevellit  Cheesy bu 2-3 ayda biraz daha yemleme ve sert gerileme ile ardından kıpırtıların ralliye genişleyeceği kanaatindeyim efendim.  Grin
member
Activity: 336
Metahash
Bu kısa vadeli düşünce değil ki umudumuzu kaybedelim. Belki 2 3 yıl sürecek ama çok daha yüksek fiyatlara gelecek. Şu anki fiyat için konuşanlar bence geçen seneki fiyatları da göz önüne alsın. Nerelerden nerelere geldi ve nereye gidebilir diye
member
Activity: 224
Bundan sonra 2017deki gibi bir yukselis olmayacaktir. Artik daha yavas ve saglam cikislar gorecegiz.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Bitconinin ne olduğunu ve neler yapabileceğini anlayan insanlar ne olursa olsun bitcoin konusunda şüpheye düşmezler bende onlardan biriyim ve uzun vadede geleceğe damga vuracak bir sistemi şu an konuştuğumuza inanıyorum ve uzun vadede bitcoine yatırım yapanların kazanacağını düşünüyorum.
member
Activity: 196
One Token to Move Anything Anywhere
Hayır hiç bir zaman umudumu kaybetmem gerekirse daha fazla beklerim problem değil biz sadece kısa sürede zengin olmaya odaklanmışızda haberimiz yok dostum.
member
Activity: 252
Nisan mayıs haziran önemli değil. Bu piyasa tekrar çıkışa geçecektir. Bu düşüş canımı sıksa da eminim tekrar yükselişe geçeceğinden.
member
Activity: 308
Sabrımız deneniyor, bir kaç güzel haberle de piyasa yükselecek umudu aşılanıyor. Bu haberlere inananlar beklemeye devam ediyor aynı benim gibi Smiley benim artık umudum kalmadı uzun bir süre piyasa yükselmeyecek bu seviyelerde hareket edecek.
member
Activity: 266
Bir umutla yükselecek diye bekliyoruz ama yükseliş ne zaman olacak onu kestiremiyoruz. Piyasa biz hep terste bırakmaya devam ediyor. Bu sene yeterli yükseliş olmayacak bence.
sr. member
Activity: 532
Merit: 256
Umudumu kaybetsem ne olur kaybetmesem ne olur. Bekliyoruz eşek gibi Grin yapacak birşey yok. Elimdekileri bu fiyatlara hayatta satmam.
jr. member
Activity: 532
Merit: 1
ben hic bir zaman umudumu kaybetmedim
member
Activity: 490
SEND AND RECEIVE MONEY INSTANTLY
Bitcoin eninde sonunda artacak. Okuduklarımız, gördüklerimiz, yeni gelen yatırımlar. Dünya üzerinde hangi oluşuma bu miktarda bir para akışı var ki? Kripto para sektöründe ufacık firmalar yeni projelerle dünya kadar yatırım topluyorlar. Bu öyle basite indirgenebilecek bir şey değil. SCAM olan projeler büyük zarar verse de, devletlerin uzun vadede BTC’yi kabullenmesi ile büyük çıkışlar yakalayacak. Ancak mesele sadece BTC değil artık. Diğer kripto paralar da çok daha büyük fırsatlar barındırıyor. Geçen yıl bir takım kripto paralar geçen yıl %1000 gibi rakam kazandırdı. Bu kazanılan paraların bir kısmı belki TL/USD/EURO’ya dönüyor ama büyük bir kısmı BTC’de kalıyor. Bu BTC de kalmalar fiyatına etki ediyor. Geçtiğim Kasım Aralık aylarında bunun da BTC fiyatında etkisi büyüktü bence.
jr. member
Activity: 56
Merit: 12
Birde işin bu yönü var. Tamam umudumuzu kaybetmiyoruz ama ufak bir yükselişde yeter kardeşim karı gördüm mü çıkarım kurtulcam diyen de çok fazla insanla karşılaşmaya başladım. Demem o ki tam yükseldi işler yolunda gidiyor derken tekrardan satış yemesinden kaynaklı düşüşler görebiliriz. Yaza doğru sabredenler çok iyi rakamları göreceklerine inanıyorum ben. 30 40 bin doların olmaması için hiçbir sebep yok. Bu noktada zararımı çıkarıp çıkıcam düşüncesinden ziyade panik satışlardan uzak durulmalı. Tren kalktı mı arkasından hep baka kalınıyor ama yanlış yerde trene binilmeye çalışılıyor maalesef… bu da kayıpları arttırıyor her seferinde..
newbie
Activity: 44
Merit: 0
Çok fazla ümidini kaybeden insan oldu şuan mecbur beklemede fakat benim düşüncem piyasa düzeldiginde zararını çıkarıp piyasaya elveda diyecek çok insan olucak
newbie
Activity: 196
Düşmedikten sonra artıp artmaması o kadar da önemli değil diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
Küçük yatırımcı alıma başlasa esasında büyük yatırımcılarda aldırmamak için diye fiyatı yükseltme politikasına gidebilir .
jr. member
Activity: 126
Merit: 5
yani söyleyeceğim şey ile insanları rahatsız etmek üzmek istemiyorum ama, bence bitcoin için bu fiyatlar bile çok yüksek.. tamamen karşılıksız basılan tether ile, balinaların pumplamasıyla çılgınlar gibi 20k dolarları görmüştü. bu saatten sonra tekrar o seviyeleri görebilir mi? görebilir. ama bu yine suni bir şekilde yükseltme ile mümkün olacaktır. zira mt.gox olayı var, 200bin adet bitcoin satışını duymuşunuzdur, ben kolay kolay tekrar o seviyeleri yakın zamanda görebileceğimizi düşünmüyorum zira. kripto piysasına o kadar yeni giren insan var, ama yaprak kımıldamıyor.. bakalım hayırlısı..

Piyasalar genelde böyle çalışır zaten. Karşılıksız basılan USD'ler ile SPX artıyor mesela : https://cdn2.benzinga.com/files/images/2016/January/21/fredgraph_1.png

Ayrıca bitcoin'in güzel bir yanı büyük hesapları şeffaflıkla izliyebiliyor olmanız. https://btc.com/stats/rich-list

En büyük 100 hesabın bir çoğunda son 30 günlük işlem sayısı 0. Yani balina tabir ettiklerimiz de hodl Smiley
member
Activity: 260
Aslında farklı forumlarda olsun bloglarda ve platformlarda olumsuz yönde birçok yorum görebilmek mümkündür. Ama karar almada bu yorumlar referans olmamalıdır. Yani alacağımız kararın %100 lük kısmını oluşturmamalıdır. Benim düşüncem Uzun vadede gerçekten artacağı yönündedir.
newbie
Activity: 36
bazı ülkelerin ve önemli kişilerin bir takım yanlı negatif açıklamalar yaparak bitcoin alımı yaptığını düşünmemek elde değil sanki...
full member
Activity: 322
Merit: 101
https://owloper.com
Lugatımızda yok böyle birşey bence bu düşüş gerekliydi ve tamda olması gerektiği gibi oldu. Düşsün ki daha iyi bir şekilde ayağa kalkıp daha kuvvetli sıçrayabilsin.
jr. member
Activity: 157
Merit: 3
4 ay kadar daha hodl pozisyonumu koruyacağım bakalım sonrası Allah kerim ama şu an için umudumu kaybetme gibi bir durum söz konusu değil  Wink
Pages:
Jump to: