Pages:
Author

Topic: Bitcoin in artıcağına emin olanlar umutlarını kaybetmediler di mi? - page 3. (Read 572 times)

full member
Activity: 434
Merit: 112
Ümidimiz kaybetmemekten başka caremiz mi kaldı. Elimizde ciddi miktarda para kaldı. Bunların katlanması lazım. E tabiki de ödemeler yaklaşıyor vs vs çok olay var. O yüzden tek yapmanız gereken beklemek.
member
Activity: 280
Merit: 71
Kesinlikle arz talep meselesi. Son zamanlarda kripto paraların popülerliği ve kolay yoldan para kazananları duyanlar bu işe girdi. Son market çöküşünde de adeta çoğu kişi büyük zararlara uğradı.Kripto paralar sadece kısa vadede büyük para kazanmak isteyenlerin elinde oyuncak oldu. Gereksiz şişme sonrası büyük düzelme kaçınılmazdı. Ben gelecek güzel haberlerle bbitcoinin yazın ortalarına kadar 40K seviyesini geçeceğini umuyorum. Bakalım ümidim hala var.
member
Activity: 294
Merit: 10
2017 nin sonunda inanilmaz artis sonrasinda bir dusus dalgasi gelecegi genel olarak ongorulebilen bir durumdu. On gorulemeyen artisin cok faz olmasiydi ve su anki durum aslina bakildiginda olmasi gereken rakamlara cekilmesi seklindidir. Ilerleyen donemde yine artis soz konusu olacaktir. Bu durumda sabirli olmakta fayda var. Ben de artisin cok uzakta olmadigini dusunuyorum
member
Activity: 294
Alim hala yapılıyor olabilir ama bu sektörde fiyat yükselmesi sadece alıma mi bağlı onu henüz anlayamadım. Yani sadece alım satım ile market hacminde aynı oranda değişim oluyor mu
member
Activity: 1260
Merit: 43
Daha bugün sadece 1 kişi 44407 BTC almış. Bu sadece 1 kişi yani ve muhtemelen bu şekilde bir çok alış olmuştur peşi sıra ama gel gör ki 8700'lere göz kırpar gibi oldu sonra anında gene 8500'lere düştü. BTC'nin 9k direncini bile kırması için ardı ardına milyar dolarlık alışlar gelmesi gerekiyorsa şimdiden hepimize geçmiş olsun; çünkü geçen yıl ki çılgınlık bir daha olmayacak.
member
Activity: 152
ImmVRse | Disrupting the VR industry
Bende umudumu kaybetmedim hala yükseleceğini düşünüyorum.geçen sene mayıs ayında en büyük sıçrayışlardan birini yapmıştı bu sene o kadar olmasada bi 15k dolar olur diye düşünüyorum mayıs sonu haziran başı gibi.zaten olmazsa biz bittik artık.zamanında yüksekten satmadık şimdi düşükten vermekte içimizden gelmiyor malesef.bekliyoruz yükselmesini hala
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Bitcoine karşı umidimi kaybediyor gibiyim ama doların artması belki zararımi kapatır. O hale düştüm. Tabi şu anda beklemekten başka caremiz kalmadı
newbie
Activity: 30
Merit: 0
her zaman daha fazlası olmaz dedikçe kripto paralar beni şaşırtıyor 100k ya çıkarsa yine çok şaşırırım sadasd
member
Activity: 1260
Merit: 43
Organik pazar (bireysel kullanıcılar) için durum şu şekilde:
Almaya niyetlenenler nasılsa 6k gördü gene görür diye düşmesini beklediği için almıyor;
Satmaya niyetlenenler nasılsa 20k gördü gene görür diye yükselmesini beklediği için satmıyor.

Şu sıralar 2k'lık düşüp-yükselmesinin tek nedeni suni pazardan kaynaklı (balinalar). Çünkü adamlar o kadar düşük fiyatlardan alıp ve bir o kadar tepeden sattılar ki tekrar dip görmese bile bir bahaneyle 2k düşürüp, başka bir bahaneyle 2k yükseltiyor. Zira bir çoğumuz gibi onlar tepelerden alıp zarar etmediler; bekleme ve sürümden kazanma şansları varken bu fırsatı asla kaçırmazlar.
sr. member
Activity: 1664
Merit: 271
yani söyleyeceğim şey ile insanları rahatsız etmek üzmek istemiyorum ama, bence bitcoin için bu fiyatlar bile çok yüksek.. tamamen karşılıksız basılan tether ile, balinaların pumplamasıyla çılgınlar gibi 20k dolarları görmüştü. bu saatten sonra tekrar o seviyeleri görebilir mi? görebilir. ama bu yine suni bir şekilde yükseltme ile mümkün olacaktır. zira mt.gox olayı var, 200bin adet bitcoin satışını duymuşunuzdur, ben kolay kolay tekrar o seviyeleri yakın zamanda görebileceğimizi düşünmüyorum zira. kripto piysasına o kadar yeni giren insan var, ama yaprak kımıldamıyor.. bakalım hayırlısı..
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Umut kaybetmek için şu an çok ama çok erken. Bu piyasa her an ne olabileceğini hiçbirimiz kestiremiyoruz.
Gel gelelim bir gün Bitcoin'in ödeme ağlarında etkin bir rol alacağını ve değerini katlayabileceğini hepimiz biliyoruz..
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
Bitcoin fiyatındaki bu düşüşler 20 bin dolardan sonra bekleniyordu zaten. Piyasa hala artacağını düşünüyordur fakat ne zaman sorusunun cevabını bilmiyoruz.
full member
Activity: 367
Merit: 100
 Benim hala umudum var. Geçen sene ağustos eylül gibi yıl sonu beklediğim fiyatlar şimdiki fiyatlardı. Sonra ne olduysa çok suni bi şekilde şişmeye başladı. Pek de normal değildi. O şişme uzun sürmedi. Uzun vadede çıkacak sabreden kazanacak
member
Activity: 448
Merit: 12
Umut hiçbir zaman bitmez. Umudunu kaybedenler zaten bu forumda zaman da geçirmezler.
Kripto paraların geçmişini bilen birçok kişi gibi ben de artışın kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
devamlı yükselme olursa dışarıdan giren kişi sayısı manüple edilebilecek sayının üstüne çıkarak kazancı azaltacak. adamlarda piyasayı düşürüp alttan alım yapıp hype yaratıp yeni gelenlere fomoda bırakıyor.18k dan alanların satmasını bekliyorlar büyük ihtimal.
member
Activity: 155
Yok kaybetmedik ama direnç noktasındayız Smiley Biraz daha bu stabillikte giderse bu duruma alışmaya başlayacağım.Artık 7k$ görmek normal geliyor bana düştü demiyorum bile..
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Birisi 3 yıl boyunca yükselme olmayacagını söylemişti yüksekden alanlara geçmiş olsun 4. yılı beklesinler.
member
Activity: 574
Merit: 13
Piyasa bu şekilde işliyor zaten. Birileri fud yaratacak ki ucuza toplayabilsin. Ve elinde yeterince BTC olduğunda onlarda yükselişi için gerekeni yapacaklardır. Bu sırada asıl önemli olan altcoinler ile uğraşırken zarar etmemek ufak ufak da olsa eldeki BTC miktarını arttırmak.
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
Hiç bir yatırım aracı insana bu kadar umut vermemiştir . Hayallerimi bağlamışım ben bu işe kolay kolay peş edemem .
full member
Activity: 840
Merit: 103
Senede tahminimce 2 defa boyle dususler gerceklesiyor. En son yaz sonunda olmustu simdi ilkbahara girerken daha sonra yine sonbahar gibi bir dusus olur. Bence.
2 buyuk yukselis - 2 buyuk dusus
Pages:
Jump to: