Pages:
Author

Topic: Bitcoin in artıcağına emin olanlar umutlarını kaybetmediler di mi? - page 4. (Read 563 times)

member
Activity: 196
Merit: 10
Sakin olmakta yarar var. Panik yapıp umutsuzluğa kapılmak bir şeyi değiştirmez. Yeteri kadar beklenildiğinde toparlanma mutlaka olacaktır.
Bu nedenle bitcoine güvenip umudunu kaybetmeyenler kazanacak bence Smiley
member
Activity: 1256
Merit: 43
Süreç şöyle işliyor gibi? inkar, bunalım, kabulleniş, batış..
Tam da şuan BTC dahil bütün coinler x2 yapsa anca amorti edecek gibi; belki etmez bile. Ve inkar süreci sert bir şekilde devam ediyor..
newbie
Activity: 33
Merit: 0
bende şimdilik bitcoin mağdurlarındayım. piyasaya karşı umudumu kaybetmedim, 2018 yılı pek uğurlu geçmeyecek gibi pozisyonumu bozmadan beklemeye devam edeceğim. sizlerde korkup paranızı çekmeyin her sistemde olduğu gibi burada da inişli çıkışlı.
member
Activity: 406
Merit: 11
ben değerinin yaz aylarından başlayarak yeniden çılgınlar gibi artacağını düşünenlerdenim. zaten belli periodlar ile yüzde 50 değer kayıplarından fazlasını pek çok kez gördük geçirdik. şu an can çekişmesinin sebebini marketten çıkan milyarlarca dolara bağlıyorum. illaki toparlayacaktır.
member
Activity: 322
Merit: 10
malum son zamanlarda tam yükseliyor derken her seferinde bitcoin hep aşağıya kırmak için zorladı durdu. 12 k ları kıramadı. bir çok kişiden acaba mı soruları duymaya başladım Embarrassed
Pages:
Jump to: