Pages:
Author

Topic: Χρεωστικές κάρτες με Bitcoin [INFO] - page 14. (Read 106418 times)

legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
Α ναι. φοτοσοπ κανεις ανετα!
μαματο το verification συστημα Cheesy
αλλα και η γιαγια μου σαν φοτοσοπ φαινονται τα στοιχεια της  Cheesy
full member
Activity: 230
Merit: 100
19/11/2018 - Capitulation !!!!
στοιχεια μεταναστων ειναι?
αυτα πουλιουνται στα dark market.
και αγοραζονται συνηθως απο εγκληματιες ή οχι?
προτιμω να βαλω τη γιαγια μου που ειναι 80, εξαλλου μια καρτα ειναι αρκετη πλεον! Roll Eyes

Πιστεύω ότι είναι photoshop....
Και όπως είπε και ο/η αμφίβιους, καλό θα ήταν να έχουμε αυτές τις κάρτες μόνο για αγορές και όχι για να βγάζουμε λεφτά απο το ΑΤΜ.
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
στοιχεια μεταναστων ειναι?
αυτα πουλιουνται στα dark market.
και αγοραζονται συνηθως απο εγκληματιες ή οχι?
προτιμω να βαλω τη γιαγια μου που ειναι 80, εξαλλου μια καρτα ειναι αρκετη πλεον! Roll Eyes
newbie
Activity: 7
Merit: 0
Ξεχασα να αναφερω οτι στελνω και αριθμους κινητου που εχει γινει η ταυτοποιηση με την SIM και τα PIN και λοιπα.
newbie
Activity: 7
Merit: 0
Καλησπερα σε ολους.Οποιος θελει καρτες verify οπως Wirex-Cryptopay-Spectrocoin και αλλες οχι με δικα του στοιχεια ας μου πει και στο email:[email protected]

Τιμη:50 Euro


Ξανα λεω οχι με δικα σας στοιχεια τελειως διαφορετικα και ανωνιμα.

Έχουν γίνει Verify με Ελληνικά ονόματα και Ελληνική διεύθυνση?

Ναι εχω κανει 2 γιατι δεν σας δεχονται εσας Ελληνικα ονοματα ?

Δέχονται, απλά σε περίπτωση που έκανες Verify απο άλλη χώρα και κάποιος την χρησιμοποιούσε Ελλάδα θα ήταν πολύ risky.

Προσωπικά δεν ενδιαφέρομαι, απλά ρώτησα.




Οχι δεν υπαρχει κανενα προβλημα η μια εχει χρησιμοποηθει και στην Βουλγαρια και ειναι ολα οκ εδω και 2 μηνες τωρα περιπου.
full member
Activity: 230
Merit: 100
19/11/2018 - Capitulation !!!!
Καλησπερα σε ολους.Οποιος θελει καρτες verify οπως Wirex-Cryptopay-Spectrocoin και αλλες οχι με δικα του στοιχεια ας μου πει και στο email:[email protected]

Τιμη:50 Euro


Ξανα λεω οχι με δικα σας στοιχεια τελειως διαφορετικα και ανωνιμα.

Έχουν γίνει Verify με Ελληνικά ονόματα και Ελληνική διεύθυνση?

Ναι εχω κανει 2 γιατι δεν σας δεχονται εσας Ελληνικα ονοματα ?

Δέχονται, απλά σε περίπτωση που έκανες Verify απο άλλη χώρα και κάποιος την χρησιμοποιούσε Ελλάδα θα ήταν πολύ risky.

Προσωπικά δεν ενδιαφέρομαι, απλά ρώτησα.
newbie
Activity: 7
Merit: 0
Καλησπερα σε ολους.Οποιος θελει καρτες verify οπως Wirex-Cryptopay-Spectrocoin και αλλες οχι με δικα του στοιχεια ας μου πει και στο email:[email protected]

Τιμη:50 Euro


Ξανα λεω οχι με δικα σας στοιχεια τελειως διαφορετικα και ανωνιμα.

Έχουν γίνει Verify με Ελληνικά ονόματα και Ελληνική διεύθυνση?





Ναι εχω κανει 2 γιατι δεν σας δεχονται εσας Ελληνικα ονοματα ?
full member
Activity: 230
Merit: 100
19/11/2018 - Capitulation !!!!
Καλησπερα σε ολους.Οποιος θελει καρτες verify οπως Wirex-Cryptopay-Spectrocoin και αλλες οχι με δικα του στοιχεια ας μου πει και στο email:[email protected]

Τιμη:50 Euro


Ξανα λεω οχι με δικα σας στοιχεια τελειως διαφορετικα και ανωνιμα.

Έχουν γίνει Verify με Ελληνικά ονόματα και Ελληνική διεύθυνση?
newbie
Activity: 7
Merit: 0
Καλησπερα σε ολους.Οποιος θελει καρτες verify οπως Wirex-Cryptopay-Spectrocoin και αλλες οχι με δικα του στοιχεια ας μου πει και στο email:[email protected]

Τιμη:50 Euro


Ξανα λεω οχι με δικα σας στοιχεια τελειως διαφορετικα και ανωνιμα.
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
εγινε και με μενα το ιδιο. ολα καλα με spectro. αναμενω τωρα και τη wirexapp

edit: ετοιμη και η wirex, Πιο γρηγορα απο σπεκτρο και για ολες τις καρτες μαζι!
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
τον λογαριασμό της Δεή τους έστειλα και τον δέχθηκαν
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
πάρτε μια spectrocoin εκεί πέρα που είναι σίγουρο ότι δουλεύει αν και εκεί θέλει και τα στοιχεία σου διεύθυνση, διαβατήριο. Τουλάχιστον δέχονται Ελληνικούς λογαριασμούς.
τι ελληνικο λογαριασμο εστειλες και τον εκαναν δεκτο?
επισης αν εχει κανει κανας αλλος verify και τι ακριβως εστειλε και πού ας απαντησει να ξερουμε  Wink
thanks!

edit: τωρα που ειναι κλειδωμενες ολες οι καρτες, νιωθεις τι μεγαλη επαναστατικη εφευρεση ειναι τα κρυπτος!
member
Activity: 124
Merit: 10
με την καρτα από cryptopay που νομιζω είναι η ιδια εταιρεια με αυτην της spectro δεν μουτην δεχοντε σε πολλα τερματικα pos.δεν μπορεις να βαλεις καρτα κοσμοτε ακομα και ενώ την εχω δηλωμενη στο paypal δεν γινεται η συναλλαγή.δεν μπορεις να πληρωσεις δεκο και λοιπα.μονο για αναληψη εως οτου φτασεις τα ορια.θα δοκιμασω την leupay να δω τι διαφορες εχει.
legendary
Activity: 3416
Merit: 1142
Ιntergalactic Conciliator
πάρτε μια spectrocoin εκεί πέρα που είναι σίγουρο ότι δουλεύει αν και εκεί θέλει και τα στοιχεία σου διεύθυνση, διαβατήριο. Τουλάχιστον δέχονται Ελληνικούς λογαριασμούς.
member
Activity: 70
Merit: 10
H N26 θελει και ΑΦΜ (TIN).
newbie
Activity: 22
Merit: 0
Ήρθε σήμερα η κάρτα της n26 σε εμένα, την έκανα activate και πήγα σε ATM να την δοκιμάσω. Κανένα ATM δεν την αναγνώριζε, όλα έλεγαν can can not be accepted ή κάτι παρεμφερές. Έχει πάρει κανένας άλλος κάρτα από αυτήν την τράπεζα;

Αυτοί θέλουν πραγματικά στοιχεία και validation να υποθέσω;
full member
Activity: 294
Merit: 101
Ήρθε σήμερα η κάρτα της n26 σε εμένα, την έκανα activate και πήγα σε ATM να την δοκιμάσω. Κανένα ATM δεν την αναγνώριζε, όλα έλεγαν can can not be accepted ή κάτι παρεμφερές. Έχει πάρει κανένας άλλος κάρτα από αυτήν την τράπεζα;


Την ενεργοποιησες πριν την δοκιμάσεις;
full member
Activity: 179
Merit: 104
Ήρθε σήμερα η κάρτα της n26 σε εμένα, την έκανα activate και πήγα σε ATM να την δοκιμάσω. Κανένα ATM δεν την αναγνώριζε, όλα έλεγαν can can not be accepted ή κάτι παρεμφερές. Έχει πάρει κανένας άλλος κάρτα από αυτήν την τράπεζα;
legendary
Activity: 1064
Merit: 1003
απο εναλακτικες ειναι να βρουμε κανα παππου γιαγια πατερα μητερα που δηλωνουν κανονικα εισοδηματα
και τους βγαζουμε καρτες verified στο ονομα τους. και φροντιζουμε να μην περασουμε τα δηλωμενα εισοδηματα τους!
για αυτους που το παιζουν "ανεργοι" και καλα και δεν δηλωνουν τιποτα ή για αυτους που δηλωνουν μικροποσα και δεν
δικαιολογουν τα εξοδα με τις καρτες!
newbie
Activity: 17
Merit: 0
Εγω ως τωρα χρησιμοποιω leupay και ειμαι full ευχαριτστημενος...
Αλλα λετε οτι αν ζητηθουν στοιχεια απο την ελλαδα οι χωρες της ΕΕ πρεπει να τα δωσουν...
Απο εναλακτικες τι εχουμε;; mobi?
Pages:
Jump to: