Pages:
Author

Topic: Bitcoin Kaç Dolara İnince Alımlara Başlamalıyız? - page 2. (Read 706 times)

member
Activity: 378
Merit: 11
BTC nin eli kulagında bakalım ben bu hafta içinde bir pig bekliyorum altlara çok para aktı btc hep bu hareketi yapmıştır tarih tekerrürden ibaret dememişler boşuna 20k ya ulaşır bu hafta
member
Activity: 490
Merit: 16
Ben belki çok iddialı olacak ama 6-7 bin dolarları görürsem Bitcoin alımı yaparım. Altcoinlerle şu an aram çok iyi, o yüzden kolay kolay Bitcoin'e yönelmem.

Dostum bak yanlis yapiorsun bende senin gibi dusunuyordum full alttaydim bir ara btc bir patladi altlarda param eridi eridi eridi. Kesinlikle btc kenarda birakilmali altlarada en az guvenebilecegin ve icinde eth olan 3 parcaya ayrilip sepet yapilmali yoksa btc vurur sende uzaktan bakarsin
legendary
Activity: 2254
Merit: 1137
Abi bana kalirsa su siralar alinmali ama tabi siz ben dedim diye almayinda 2018 e girdik bir patlicak nevrimiz donecek bakin gorun. 2017 hedefi 10 bin usd idi 15 le kapadi 2018 hedefi 55k usd 60 70 olursa sasirmam artik  Cool
hero member
Activity: 931
Merit: 500
Bitcoin 15.000 dolar civarında biraz toparlandı ama yön ne tarafa hala belli değil bence temkinde fayda var, aşağı sarkarsa alırım yukarı giderse uğurlar olsun ne diyelim.
member
Activity: 250
Merit: 13
Dextrust.org #Defi
Ben 11k nın altını göreceğini pek sanmıyorum ha oldu da düşerse işte ordan alıp yapmak bana mantıklı geliyor.9k gibi değerlere düşerse işte o zaman müthiş olur alım yapmak için ama dediğim gibi 11k dan çok düşeceğini sanmıyorum.
full member
Activity: 378
Merit: 100
12 k bence alım fırsatıdır. bu aralar yeni fork olmaz ise fiyatı stabil gidecek gibi. ama fork olursa eğer yine bir pump gelir.
full member
Activity: 672
Merit: 100
Bence 12 13k'lar uygun olur bu piyasada sabırlı olmak lazım yoksa sabırsızlar çok para kaybeder bitcoin 20lere tekrar çıksa 14'e 15'e tekrar düşeceği belli. Şu aralar fiyatlar biraz yukarda beklemekte fayda var.
member
Activity: 462
Merit: 10
Ben belki çok iddialı olacak ama 6-7 bin dolarları görürsem Bitcoin alımı yaparım. Altcoinlerle şu an aram çok iyi, o yüzden kolay kolay Bitcoin'e yönelmem.
member
Activity: 280
ben sahsen alirken fiyatina hic bakmiyorum Smiley yanlis yapiyorum belki ama btc her fiyattan alinir ya en fazla 2 3 ay bekletir sonra yine kar
sr. member
Activity: 1834
Merit: 331
12 bin dolar civarı iyi gibi geliyor bana bu saatten sonra. Daha fazla düşebileceğine pek ihtimal vermiyorum ben. Belki 11 bin dolara düşer bir ihtimal ama bu fiyatı beklemeye gerek yok bence.
member
Activity: 365
Bitcoin TR borsalarında 50.000 TL ye kadar düştü. Ben de alırım diye düşünüyordum. Nitekim yüklü miktarda aldım da ve fazla tutmadan aldığım fiyata sattım. Bitcoinin büyük oranda düşüşlerinde insanda büyük bir huzursuzluk oluyor. Az tutarda alınabilir. 0.5 btc ye kadar. Ama daha fazlasını riske etmek çok zor. Ben bu riske giremedim.
member
Activity: 350
12500 -13000
full member
Activity: 406
Merit: 102
55 bın yada 50 bıne duserse bence dırek alın derım bı 10 bınlık butcenız varsa mınimum
newbie
Activity: 186
Merit: 0
Ben kendi adıma 10 000 nin altını görmeden almam. Her yükselişi satış olarak kullanıyorlar. Zaten 20 000 abartılmış bir fiyattı. Orayı görünce 12 - 13000 ucuz gelebilir. Ama olması gereken fiyat zaten 10 000 bile değildi ki.

Bugün bir BTC transferi 15$ maliyete varmışsa, bu Bitcoin düşmeye mahkumdur. Millet alternatif arıyor transferlerde. Seneye 60 000$ balonunu da çıkardılar ki ellerindeki BTC leri buralardan satsınlar diye.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Bence daha dusecektir 9k civarları mantıklı ama bitcoin bir daha yukselirmi bilemem
newbie
Activity: 252
Merit: 0
btc kimse tahmin edemiyor herkes düşüşek derken bi anda bi bakıyom uçuyor
hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
10K USD altından bahsedilmiş. Evet doğru alım noktasıdır ama bu saatten sonra oralara kadar geriler mi bilinmez. Bana çok olası gelmiyor ama şimdiye kadar olanları da gören biri olarak 10K altına düşse şaşırmam. Bu seviyelerden bile toplanabilir, bana göre kısa sürede 20K seviyesini yeniden görecek.
hero member
Activity: 678
Merit: 1000
her seviyeden fırsat buldukça alım yapmalıyız bence. sşu andaki fiyatı çok güzel bence. ama türk borsaları aşırı pahalı durumda. o yüzden alım yapamıyorum.
full member
Activity: 602
Merit: 120
Bu sorunun cevabını kimse veremez ki ne deseler boş olur şimdi sana 10 k dan al derler sende alırsın 6 k ya düşer zarara sararsın kendi durumumu sen biliyorsun bu alım yaptığın para ne kadar süre ile lazım değil sana ?
full member
Activity: 1358
Merit: 193
Bitcoin de destek ve direnç gibi kavramlar malesef yok. Hiç bir kripto değerde yok bu yüzden analizden çok içgügü ve şansla tahmin yapılabilir ancak malesef. Yüksek risk yüksek kar
Pages:
Jump to: