Pages:
Author

Topic: Bitcoin Kaç Dolara İnince Alımlara Başlamalıyız? - page 5. (Read 706 times)

full member
Activity: 322
Merit: 100
12k olur almazsın 10k olur almazsın korkudan giremezsin sonra bir bakmışsın sen alamadan yine yükselmiş. Bu sefer kararlı şekilde alırsın ama düşüş devam eder. Sonra gelir millete söversin niye bana coin aldırdınız diye. O yüzden kendi kararını kendin ver.
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
bence şuan için bile alım fırsatı. 11 bin dolar civarları gayet iyi. he olur da 10 bin civarından alırsanız daha güzel tabi de şuan için de fena sayılmaz. Birkaç güne toparlanacaktır. Dibe çektiler balinalar ve alım yapmaya başlayacaklar tekrar.
legendary
Activity: 950
Merit: 1000
10 bin dolar civarında her yerden kademeli girebilirim.
17 bin dolardan sattığım için hertürlü uzun vadede karda olacağımı düşünüyorum.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
11 12k civarlarında sabitleneceğini düşünüyorum ama geçmişte ne destekler kırıldı hiç belli olmaz.
member
Activity: 294
Merit: 10
JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!
11 ideal . 10 Muazzam bence . Ama yine de piyasaya hiç belli olmaz. Btc affetmiyor Smiley
legendary
Activity: 950
Merit: 1000
10.000 dolar altı her seviyeden alım için uygundur. 10.000 dolar benim için anahtar seviye 2019-2020 yılları için yatırımlarımı kademeli olarak 10.000 dolar altından yapacağım.
umarım başarılı olurum.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Bence de en ideal alış rakamı $9.000 altı olur. Şu sıralar 10-11.000 arasında gidip geliyor. Bir düşüş bekleniyordu ama bu baya büyük bir düşüş oldu. Neredeyse 2 hafta önceki rakamın yarısına geriledi.
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
Bitcoinin içinden geçtiler vallaha, bu düşüş onu 12k'lara 11k'lara kadar düşürür ve orada sabit kalır gibi geliyor bana fakat sabit kaldıktan sonra tekrar düşme ihtimalide mevcut
full member
Activity: 196
Merit: 100
DIWtoken.com
BTC çok sert düşüş yaşadıı bu düşüş yavaşlayarak duracaktır ama benimde tahminlerime gerö 10-11 k arasında kalacaktır. Şimdi %5 %5 dilimlerde alış girmek gerekiyor aslında.
full member
Activity: 504
Merit: 103
10 binlere doğru geriler ve o civarlarda asılı kalacağını sanıoyrum 10 k civarlarına kadar beklenebilir ama tabi gene belli olmaz tüm piyasa düşüşte şuan biraz daha sürecektir bu.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
şimdiden kademeli alış gir 9k'ya kadar
newbie
Activity: 6
Merit: 0
Merhaba arkadaşlar fiyat grafikleri ile ilgili olarak aramızda elbette uzmanlar mevcuttur.

Şuanda BTC fiyatları hızlıca düşmektedir.

Fiyat kaç olunca destek noktasına ulaşır ve tekrar fırlamaya başlar tahminleri alalım.
Pages:
Jump to: