Pages:
Author

Topic: Bitcoin Kaç Dolara İnince Alımlara Başlamalıyız? - page 3. (Read 706 times)

full member
Activity: 406
Merit: 102
40 bınden asagı dusücegıne ınanmıyorum bı sure 50 55 bın arasında durması iyi olur altcoinler icin
member
Activity: 336
Merit: 10
Hocam benim de şahsi düşüncem 10 bin doların altında indiğinde alım yapması. Hatta duruma göre biraz daha bekleyip en alttan alım yapabilmek.
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
11 bin doların altına düşmesi beklenemez bence bu saatten sonra. Şuan bile alınsa gayet iyi bence uzun vadede katlayacaktır bu değerini de.Forklar falan da gerçekleşince elinizdeki para daha da değerlenecek gelen yeni coinlerle birlikte.
member
Activity: 756
Merit: 16
10k usd de almak en iyisi daha düşmez diye tahmin ediyorum gerçi hiç belli olmaz bir anda artabilirde biraz takip etmek lazım
full member
Activity: 210
Merit: 100
abi ne tuhaf sorular gerçekten. 600 dolarda sağlam destek var oraya order koydum bekliyorum. kim bile bilir bu tür soruların cevabını. bilsek evi arabayı basıcaz zaten.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Bitcoin çok tehlıkelı oldu tam yukseliyor diyorsunuz anında salıyorlar aşağıya ben olsam şu sıralar ocak 3-5 den once alım yapmam çok riskli sımdı 12k dan alırsın 10 dakıka sonra 9 k olarak gorebılırsın, surda yenı yıla ne kaldı seneye alın en güzel
full member
Activity: 252
Bence bu seviyeler alım için gayet iyi. 12 bin dolar civarından alınabilir daha da düşmesini beklemek risk olabilir bence. Alım fırsatını değerlendirmek lazım uzun vadede zararlı çıkmayacağını düşünüyorum btc alanların.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Bitcoin için genel kanı düştükçe her fiyattan parça parça alınabilir çünkü düşüşün kaçta bitip, tırmanışa ne zaman geçebileceğini kimse tahmin edemeyeceği için, riske atmamak gerek alım düşünüyorsanız
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
şu seviyelerden alıpta uzun vadede zarar etmek sanırım imkansız.
param olsa bu seviyelerden alırdım kesinlikle.
full member
Activity: 168
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
BTC yaşadığı sert düşüşün ardından toparladın geri 15k$ civarlarına geldi. Geri düştü bu düşüş devam edermi bir fikrim yok ama eğer devam ederse 10k$ gibi yerlerde alım yapılası uygundur.
full member
Activity: 476
Önümüzdeki yıllarda da 10bin dolardan btc alabileceğinizi düşünmüşsünüz:) Her kriz dönemi dip seviye oluyor, bir öncekinde 2800 doları gördük, bunda 11k doların altına pek sarkmadı, bunu da atlattıktan sonra bir daha 10k-11k seviyelerine gelmeyecektir, bir dahaki dip 15-20k arası bişey olucaktır.
member
Activity: 350
10.000 dolar altı her seviyeden alım için uygundur. 10.000 dolar benim için anahtar seviye 2019-2020 yılları için yatırımlarımı kademeli olarak 10.000 dolar altından yapacağım.
umarım başarılı olurum.

bu seviyelere tahmini ne zaman sonra düşer ?
member
Activity: 364
10-15 bin arası bence bitcoin almak için iyi fiyatlar. Bugün tekrar bir düşüş söz konusu ciddi bir alım fırsatı doğurabilir.
Bitcoin uzun vadede kazandıracak bir coin bence bu nedenle bu fiyatları kaçırmamak lazım diye düşünüyorum.
member
Activity: 112
Merit: 11
Fork ne olacak belli degil btc herkes terste bıraktı ethereum 1000 dolar olacak dıye 820 dolardan aldık kaldılar elımızde, btc boyle duserse ayvayı yedık demektır
newbie
Activity: 59
Merit: 0
12.000 USD ile son 18 günün en dip noktasını gören BTC bir miktar toparlanarak dün yeniden 15K seviyelerini yakaladı. Akabinde bugün yeniden düşüşte. Bu düşüş yine 12K seviyelerine kadar sürebilir. Eğer bu taban noktasını kırar ise 9500 USD' ye kadar gerileyebilir.
full member
Activity: 406
11k'dan almak istiyoruz 15kdan satıyor türk borsaları, resmen şerefsiz bunlar öyle güzel spekülasyon yapıyorlar ki şu kriz zamanları, normalde fiyatı etkilemiyordur satıcı ordan satıyordur derdim ama her emir 60bin lira olunca baya bisüre, anlaşıldı manipülasyon yaptıkları. Şunlardan yakında waves dex ile kurtuluruz inş bakalım.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
her fiyattan kademeli olarak almanız daha sağlıklı olabilir.
 alım yaparken btc ve alternatif coinlerde kademeli almayı tercih ediyorum.
member
Activity: 490
Kar oranını çok yüksek tutmaya çalışmak yerine kademe kademe alım yapmak daha mantıklı. Diğer şekilde elde dolarla tl ile mal gibi ekrana bakakalıyoruz
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
Bugünkü sert düşüşleri alım fırsatı olarak değerlendirenler çok şanslı bence son fırlamadan önceki bir alım fırsatıydı bu, kendi çapımda kafamın içindeki şekilde değerlendirdim bundan sonrasında bize beklemek düşer
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
12 13 K ' lardan toplamak mantıklı . Burdan sonra BTC Kendini 25 lere doğru atacaktır . 2018 Sektör için baya hareketli olacak .
Pages:
Jump to: