Pages:
Author

Topic: Bitcoin'in tahtını kaybetmesinin vakti geldi mi? - page 3. (Read 790 times)

full member
Activity: 276
Merit: 100
bitcoin kripto para pazarının yüzde kırkını kaplıyor, tüm pazara dalgalanan fiyatı ile yön veriyor, keşke böyle olmasa ve altcoinler bağımsız hareket etse iyi olurdu. kısa zamanda olmasada uzun zamanda bitcoin tahtını kaybedebilir.
hero member
Activity: 756
Merit: 505
bitcoinin tahtı kaybetmesi gibi bir durumu yakın zamanda mümkün görmüyorum. eğer fiyat - yıl oranı kurarak böyle düşünenler varsa bu çok işlevsel bir yol olmayacaktır. 2015/2016 yıllarında 500 dolar bandıydı btc. şimdiether o seviyelerde geziniyor hatta yıl içinde %100+x  artış gördüğü zamanları da biliyoruz; ama bu iki yıl içinde (şu an için )7k 8k seviyesine burdan gelir ve yakalar gibi bir durumu söz konusu görmüyorum.
bu ciddi bir zamana yayılacak bir durum. bazı noktalarda tercih dışı kalabilir ama kriptonun merkezi durumunda ve uzunca bir sürede böyle gider benim görüşüm bu.
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
Bitcoin bu tahtı kime bıraksın, yıllardır bu piyasanın başını çeken Bitcoin'in bile başı beladan kurtulmazken tahtını hangi koine devredecek bilemedim.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
Bitcoin daha kolay kolay kaybetmez tahtini cunku daha cok genc ve oldukca degerli bu degeri baska bir coinin gecebilmesi icin tamamen batmasi gerekiyor bitcoinin.
newbie
Activity: 112
Bence dominace değerinin düşmesi Bitcoinin tahtını kaybedeci anlamına gelmiyor. İnsanlar artık x5- x10 lara bile kar ettim gözüyle bakmaz oldular. Daha fazlanın peşindeler bu şekilde para daha çok alana yayılmış oluyor
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Gelip gelmedigi konusu buyuk bir tartisma ortaya cikarir elbette fakat yakin zamanda yerini birakacak gibi gorunmuyor zaten.
member
Activity: 406
Merit: 14
Bitcoin bu piyasanın hala daha hakimi ve kralıdır. Bu uzun bir sürede böyle devam edecektir. Çünkü insanlar BTC'i şu anda değer saklama aracı olarak kullanıyor. Tek rakibi zaten Ethereum olarak görünüyor. Ethereum her ne kadar çok sağlam bir alt yapıya sahip olsa da  halen daha BTC'e göre hareket ediyor. Bunu herhalde trade yapan arkadaşlar çok iyi görüyordur.
legendary
Activity: 1050
Merit: 1000
Bence gelmedi ama gelmiş olsaydı bile şu anda bitcoini alt edebilecek bir coin yok. Ethereum şu anda bitcoin kadar çok önemsenen bir altcoin ama yine de bitcoin kadar insanları tatmin etmiyor. Bence insanların daha kazanacakları bitmedi bitcoinden. O yüzden kimse tahtından olsun istemez.
full member
Activity: 518
Merit: 100
Bitcoinin tahtını tek degıstırebılecek etherum olabılır hız sorunu daha ıyı yaparlarsa fee felan xrp gıbı cok ıyı olabılır ılerde gecılmıcek gıbı degıl.
newbie
Activity: 210
gelmedi ama gelmek üzere..yakın gelecekte bitcoinin daha da düşüp ethereumun çıkışını izleyeceğiz gibi geliyor.
newbie
Activity: 126
Bence bunun gerçekleşmesi o kadar kolay değil daha uzun zamana ihtiyaç var. Şimdilik Ethereum bu tahta talip görünüyor ama bu uzun zamanda daha uygun bir aday çıkabilir
jr. member
Activity: 294
Merit: 5
Biraz düştü diye hemen tahtı gidiyor deniliyor tabi buna bir de eth biraz yükseldi diye gaza gelindi ama bitcoin buranın lideri diyebiliriz ve bu lider de kolay kolay gitmez. Gitmemesinin başlıca nedeni ise gerçekten güçlü bir altyapısı olmasidir.
newbie
Activity: 168
Bitcoin şu piyasanın at başınnı çekiyor ve öyle kısa sürelerde de rakiplerine kendini yedireceğini sanmıyorum. Yüksek işlem ücretleri ve uzun transfer süresine yönelik ciddi adımlar var ve bir zaman sonra aşılacak işte o zaman rekabet için devreye başka etmenler girecek
member
Activity: 448
Merit: 11
Bunun için bi sebep yok aslında düşüşte olması yükselmeyeceği anlamınada gelmiyor.

sonuna kadar haklısınız her karanlık gecenin bir sabahı vardır inanıyoruz o boğa gelecek Cheesy Cheesy
jr. member
Activity: 182
Bunun için bi sebep yok aslında düşüşte olması yükselmeyeceği anlamınada gelmiyor.
jr. member
Activity: 182
en fazla iki sene ya bitcoin iki sene sonra şaha kalkar. fena bıktıracaklar artık emin oldum bu konuda. bu sene ralli yok ani yükselişler sınırlı kalacak gibi. ben yanılayım da bitcoin uçsun gitsin keşke derim.
jr. member
Activity: 630
Bencede artik eskiyen teknolojisini yeni bir krala devretmeli. Tamam saygimiz var ama hersey biyere kadar😉 Ethereum veya benzerleri yakinda onu devirecektir diye dusunuyorum.
full member
Activity: 630
Merit: 103
elbet bir gün tahtını başka bir şeye bırakma olasılığı var fakat şu an henüz onun için çok erken. bitcoinin önünde henüz uzun bir yol var ve piyasada daha güçlü bir coin görmemiz için çok fazla zamana ihtiyacımız var
newbie
Activity: 28
hiç sanmıyorum piyasanın e nbüyük bölümü ona ait yani piyasa onun emrinde
member
Activity: 196
Merit: 11
bence vakti gelmedi pazarın neredeyse yarısı bitcoin değerinden oluşuyor, %38 oran var. tahtını kaybetmesi için bu oranını %10 lara düşmesi gerekir. belki 10 yıl sonra taht elden gider.
Pages:
Jump to: