Pages:
Author

Topic: Bitcoin'in tahtını kaybetmesinin vakti geldi mi? - page 4. (Read 790 times)

jr. member
Activity: 364
Merit: 1
Bitcoin bu kripto piyasasının insanlar gözünde haklı olarak kurucusu lokomotifi olarak görünüyor, bu zamana özellikle 2017 senesinin sonuna kadar yatırımcısına ciddi kazanç getiren bitcoin resmen bir paritedir.
full member
Activity: 245
Merit: 100
sanırım henüz değil daha iyi bir teknoloji ve yazılım üretilmediği sürece bitcoin tahtını korumaya devam edecek. ancak uzun süre fiyat artışı olmadan geçecek süre popülerliğini düşürmeye devam eder.
newbie
Activity: 98
Merit: 0
Ethereum çok büyük atılımlar yapıyor, transfer hızını saniye milyonlara ulaştırmayı planlıyorlar eğer gerçekleşirse Bitcoinin tahtını sarsacağı kesin
newbie
Activity: 150
yakın gelecekte değil ama orta vadede tahtını kesinlikle ethereuma bırakacak diye düşünüyorum.altcoinlerin yükselişi bu olayı hızlandıracak.
newbie
Activity: 210
eğer bitoin sürekli değer kaybedip diğer coinler sürekli olarak değer kazanıyor olsaydı bu belki olabilirdi ama şu an öyle bir şey söz konusu değil.
sr. member
Activity: 475
Merit: 251
VTOS
Hayır böyle bir şeyin gerçekleşmesi tüm piyasa için katastrofik sonuçlar doğurabilir.. Hani ethereum un yerini alması gerektiğini düşünüyorsunuz az çok tahmin edebiliyorum.. Ama hiç ummayın da beklemeyin de btc çok daha stabil ve uygun.
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
Onumuzdeki 10 yil icinde olacak bir is degil bu. Ki sonrasinda da olacagi kesin degil.
newbie
Şu an için bitcoinin tahtını kayıp etmesi söz konusu bile olamaz çünkü altkoinlerde bitcoinin yerini tutacak büyük bir projesi olan yok.
newbie
Activity: 210
bitcoin kolay kolay tahtını kaybetmez hatta su aşamada hiç kaybedecek gibi gözükmüyoru cünkü bitcoin kullanıcısı  çok fazla oun içinde başka bir coin gelipte geçemez diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Bunun mümkün olabileceğini düşünüyorum umarım linç yemem ama en azından 3-4 yıl sonra tahttan indirilir gibi geliyor diger altcoinler tarafından ama biraz daha zamanı var saltanatının
newbie
Activity: 126
Bazı kesim bitcoine tahtını kaybettirme hevesinde ama bu hevesleri kursaklarında kalacak bitcoini tahtından edecek coin daha icat edilmedi edilemeyecek boşuna hayal kurmayın. Grin Grin
member
Activity: 448
Merit: 11
BİTCOİN ticari olarak büyük bir desteğe ve ticari ağa sahip.. dolar altın euro yanında bakarsak altına yaklaşacak gibi durduğunu söylüyor uzmanlar... dikkat etmemiz gereken cüzdan hesabı iyi korumak.. Wink

hocam işleri büyütelim usb wallet alırız biraz pahalı ama sanal paramız cebimizde olur Smiley Grin
jr. member
Activity: 182
Merit: 1
BİTCOİN ticari olarak büyük bir desteğe ve ticari ağa sahip.. dolar altın euro yanında bakarsak altına yaklaşacak gibi durduğunu söylüyor uzmanlar... dikkat etmemiz gereken cüzdan hesabı iyi korumak.. Wink
sr. member
Merit: 250
Ne zaman btc transfer etsem saatler sürüyor. Bazen yarım saat bazen 45dk sürüyor. Bitcoin devrimin başlangıcıydı altcoinlerde v2.0 oldu artık. Ethereum da bitcoinin v2.0 versiyonun başlangıcıdır. Tahtı alsa alsa ethereum alır onun dışında btc hep lider kalır.
newbie
Activity: 168
Ben kolay kolay tahtını kaybedecek bir şey olduğunu düşünmüyorum bitcoinin. Desteklemeyenler olsa da destekleyen kitlenin sayısı yadsınamaz bence bu yuzden bu ihtimal epey zor geliyor bana.
member
Activity: 378
Merit: 55
bitcoin elbet birgün tahttan inecek. inecek ama daha vakti var gibi görünüyor. Hala kriptopara piyasasının lokomotifi. İnsanlar için hala büyük değer görüyor.
member
Activity: 239
Merit: 14
herşey btc ile alınıp satıldığına göre böyle birşeyin olması söz konusu bile olamaz diye düşünüyorum haksızmıyım sizce.
member
Merit: 11
kimmiş o kimmiş gösterin bana bu piyasanın kurucusu ve aynı zamanda bütün altlarının teknolojisinin kurucusu ve sahibi olanı yıkacak olan belki değer olarak geçer ama belki kıymet olarak gine btc zirvededir çünkü o olmazsa hiç bir şey olmazdı  Roll Eyes Huh Shocked Angry Sad
member
Merit: 10
bitcoin tahtını kaybetmesi için değerinin bir hayli düşmesi lazım ve yerine gelecekin de aşırı bir değer kazanması demektir buda zor olduğu için imkansız gibi bir şey.
full member
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
Bitcoin'in tahtını kaybetmesinin henüz zamanı değil hatta çok uzun zaman var Bitcoin forkları bunu başaramaz bana göre, en yakın rakip şu anda Ethereum ise de onun hiçte Bitcoin tahtında gözü yok sanki kendi yolunda aheste gidiyor.
Pages:
Jump to: