Pages:
Author

Topic: Bitcoinlerinizi sakin satmayin keriz olmayin - page 2. (Read 2341 times)

member
Activity: 350
Merit: 11
Kripto piyasası bizlere 2018 yılı içerisinde bu işin uzun vadeli bir yatırım olduğunu ve uzun bir süre beklememiz gerektiğini çok net bir şekilde anlatmış oldu ,kripto piyasası 2020 yılına en azından sabretmeyi hakediyor.
newbie
Activity: 98
Merit: 0
başlığın açıldığı tarihe göre konuşacak olursa bir çok kesim büyük zarar etmiş durumda. bu piyasa için kesin hüküm vermemek gerekiyor.
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Kardeşim kusura bakma ama senin de ne dediğin belli değil. Bir başlıkta btc’leri satmayın demişsin başka konuda piyasaya altlara sayıp sövüyorsun. Vallahi millet komple kafayı yedi Grin
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
satma satma diye milletin elinde ne sermaye kaldı ne bir şey. Oturduk eriyen sermayemizin arkasından boğayı bekler olduk. boğa gelinceye kadar da bizim yüzümüz gülmez artık.
sr. member
Activity: 672
Merit: 273
-
Eğer geleceğinizi kurtarmak istiyorsanız satmayacaksınız arkadaş satan arkadaş enayiden başka  bir şey değildir o derece diyoruz ya satmayın ki hep beraber kazanalım.
full member
Activity: 223
Merit: 100
düşen markette hodl yapanı elektrik çarpar günlük ticaret yapan sermayeyi korur bir miktar artırma şansına sahip olur. bitcoin satan keriz olmaz çok alındı satıldı satan pişman olmadı.
jr. member
Activity: 378
2018 başından beri sürekli düşen kripto  piyasası hodl kavramı ile millete elinde tutturdu koinleri sonrasında gelinen nokta ,dibin dibini görmeleri oldu ,hodl yerine trade yapmak lazım.
member
Activity: 322
Satacaksın abi 18binden beridir devamlı satmayın satmayın deniliyor. Satacaksın. kaç haftadır 6200'den 6700-6800'e çıkıp tekrar düşüyor. bu çıkışları bile kullananlar boğa ayı dinlemeden kar yaptılar.
full member
Activity: 413
Şubattan bu yana dokuz aydır satsak kerizlik satmasak ayrı kerizlik. En güzelini satıp arada trade ederek kârını artıranlar yaptı, gönülden bağlanmayın deniliyor sadece altcoinlere özgü değil, bitcoini de çatır çatır satacan sinyali görünce.
full member
Activity: 353
Ana parayı al sattığında kar ile ticaret yap, mantıklı olan karar ile düşünen zarar etmeyecek. Bitcoin satan sattı zaten 20.000 dolardan şimdi satmayan keriz kaldı. bol şans tüm traderlara.
jr. member
Activity: 196
Merit: 4
Şu anda satmam ama geçen yılki seviyelere yaklaştığı zaman hiç acımadan satarım. Karımı alırım ana sermaye ile devam ederim. Aynı sıkıntıları tekrar yaşama taraftarı değilim.
jr. member
Activity: 462
Ben de bitcoin çöp olsa bile eldeki miktarın arttırılması ve tutulabildiği kadar tutulması taraftarıyım. Aceleci olmayın uzun vadeli düşünün.
member
Activity: 182
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Düşükten alım yapmak ilk hedef olmalı bana göre eğer böyle olursa gerçek kar gelir tabi bu da tahmini yapılması zor bir durum zaten bu öngörüye sahip insanlar piyasa da kazanıyor
sr. member
Activity: 616
Merit: 250
Bu konunun ilk açıldığı zamanları dün gibi hatırlıyorum ama üstünden aylar geçmiş. O zaman da birbirimizi gaza getirip modumuzu yüksek tutmaya çalışıyorduk, nerdeyse eylüle giricez hala aynı durumdayız.
newbie
Activity: 238
Merit: 0
2018 yılı kripto piyasası için elde avuçta ne varsa satıp tam da bu zamanda bitcoin ve altkoin alma yatırım yapma zamanıymış .Bu fiyatları daha başla bir zamanda bu kadar düşükte bulamayacağız .
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Türk lirasi cok deger kaybetti. Artik bitcoin almak bir Türk için daha zor. Duruma bu taraftan da bakmak lazim. Ama az uz demeden 2020 yarilanmasina kadar eldekileri arttirmak en guzel hareket.

Hocam şu son gelişmelerden sonra keşke 6000 civarlarında iken biraz btc alsaydım diyorum o zaman dolar bu seviyelerden degildi şimdi almak için iki katı para ödemek gerekiyor
full member
Activity: 223
BTC fiyatı düşerken dolar uçuşa geçince BTC fiyatı Türk Lirası bazında arttı. BTC 44bin liraya çıktı. BTC sattım keriz olmadım niye olayım düşen satılır çıkan alınır. forexde olan düşüşten sonra hisse senedi satın alacağım. altlar düşmeyi kessin alt toplayacağım.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Türk lirasi cok deger kaybetti. Artik bitcoin almak bir Türk için daha zor. Duruma bu taraftan da bakmak lazim. Ama az uz demeden 2020 yarilanmasina kadar eldekileri arttirmak en guzel hareket.
member
Activity: 350
Kripto piyasası 2018 yılını regülasyonlarla ile geçirirken tam bir yatırım zamanı olduğunu geçde olsa bize anlattı, küresel bir ekonomik  kriz ile karşı karşıyayız ,yaklaşık 1.5 -2 yıl süreceğini düşündüğüm bu durum sonrasında kripto piyasası milyar dolarlık hacimlere ulaşacaktır ,gelecek için sabredin kazanacaksınız.
full member
Activity: 420
Merit: 125
LIVENpay.io
Sattım ama tekrar düşük fiyattan satın almak için. Düşme zamanında satış yaparak fiyat dengelenince tekrar satın almanın mantıklı olduğu doğrudur. Satan asla keriz olmaz strateji gereği çıkış zamanı satın düşme zamanı alın.
Pages:
Jump to: