Pages:
Author

Topic: Bitcointalk profilinizle ve Telegram isminizle birileri para kazanıyor olabilir! - page 4. (Read 853 times)

full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim, ne yazıkki artık her türlü kalpazanlığı yapmaya başladı insanlar, emek verip kendi vakit harcasa belki daha bereketli ve bol kazanacak ama zaten maksat emek değil, emek hırsızlığı, böyle platformlardan tamamen silinmesi gerekiyor böyle karaktersizlerin.
full member
Activity: 392
Merit: 101
daha ne dümenler çeviriyorlar; sahte bir airdrop kampanyası düzenleyip ora facebook ve twitter hesaplarını takip etmenizi istiyorlar ve bu yolla kısa sürede takipçi sayılarını ciddi oranlarda artırıyorlar. Bekliyoruz token gelecek diye ama nafile Smiley
full member
Activity: 700
Merit: 134
Bounty yöneticilerinin dikkatini çekmiyorsa mecburen sizin kendinizin kontrol etmeniz gerekiyor. İnsanlar kolay para kazanmak için ne yapacağını şaşırdı, dolandırıcılar ve sahtekarlar her tarafta artık. Hiç emek harcamadan sizinle aynı stakei kazanıyorlar
newbie
Activity: 126
Merit: 0
bir kaç airdropta başıma bu sorun gelmişti, pek çözümü yok gibi duruyor. Takip edip raporlamanız gerekiyor adminlere. o da çok uzun iş airdropların çoğu zaten scam çıkıyor. bu işe de kalkışılırsa, bütün zamanı bunlara harcamak gerekiyor.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1362
Hesap rütbem yüksek olduğu için adıma yapılan 4-5 girdi gördüğüm oluyor. Ne yazık ki şikayet etsem de manager lar son güne kadar çok bakmıyorlar. Yapacak bişey yok takipçisi olun arkadaşlar.
member
Activity: 350
Merit: 10
CAT.EX Exchange
Paylaşımınız için ve böyle bir konu paylaşıp bizi uyardiginiz için teşekkürler bu resmen emek hırsızlığı biz o kadar ugrasiyoruz  ama adamlar geliyor bizim hesabımızi çalıp bizim hakkımızı yiyorlar bu insanlar yüzünden bizi banlayabilirler umarım bu soruna bir çözüm bulunur
member
Activity: 378
Merit: 11
Aman yaa her türlü hile hurda var bu işlerde, icoların bir çou scammer olduğuna göre bounty hunterlarda scammer olacak tbaı. Başkasının profilini imzaya kopyalayanı çok gördüm bende
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Nefret ettim bunlardan artik sırf bu yüzden airdrop spreadsheetlerine girip arayıp bulup şikayet ediyorum. Çevirebildiklerimi kendi adresim yapıyorum.
full member
Activity: 398
Merit: 118
dikkat etmek lazım bunu sadece telegramda yapmıyorlar imzada falanda yapıyorlar bounty managerlerin dikkat etmesi lazım haksız kazanç var ortada fazlasıyla
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Bounty Manager ;

Stakeleri doğru saydımı, twitter ve facebook rt ve paylaşımların raporlarını girdimi spreadsheet'e. Hem onları kontrol ediyoruz zaten sürekli bide bununla mı uğraşacağız şimdi. Airdrop'ların ilk zamanlarında evet bu olaylar çoğunlukla oluyordu , yakaladıklarımızı adminlere falan yazıyorduk ama. Bu bounty manager'lar hiç bi iş yapmasın o zaman. Yapacakları bir kaç iş var onuda doğru dürüst yapsınlar.

İmza ve Diğer bounty ödüllerinden aldığımız rakamların kat be kat fazlasını alırken iyi...
member
Activity: 476
Merit: 75
Piyasada güvenlik çok öenmli hele ki ''data'' kişisel veriler her sektörde önemli forum bilgilerini özellikle cüzdan adreslerini sağda solda paylaşmamak lazım.
full member
Activity: 336
Merit: 111
Artık insanlar nereden ne koparabiliriz diye her yolu deniyorlar. Bu şekilde bişeylerin önüne geçilmesi gerekiyor sadece bu olay için değil , her konuda güvenlik soruları vs bişeyler yapılabiliyor bunda da değişik bir yöntem denenebilir
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Yuh yahu imzada nasıl yapıyorlar anasını satıyım len biz neyin derdindeyiz adamlar takip etmesek kendi eth aderslerine çekecekler demek. İmza tablolarını her hafta takip etmek lazım.
full member
Activity: 350
Merit: 100
Durumları takip etmekte fayda var coinlerin çalınmasını geçtim multi damgası yiyerek emeğiniz boşa gidebilir komple kampanyadan atılırsanız daha kötü olur. 3 5 çakalın yaptığı numarayı yiyen yönetici de bu işleri bıraksın zaten
sr. member
Activity: 560
İmzada bile yapabiliyor bazen herifler geçen aylarda benimde ismim iki kere yazılmız spreadsheet'e genelde endonezyalı herifler yapıyor bunu, dikkat edip bildirmek lazım
full member
Activity: 686
Merit: 101
Airdroplara katılırkende dikkat etmek lazım. Adamlar silme forum bilgilerini toplayabilirler. Yani sıkıntılı bir durum sonra alıp giderler farklı airdroplarda kullanabilirler.
member
Activity: 756
Merit: 16
Çok mu zor burda ve telegram üzerinden bir hesap açıp kampanyaya katılmak. 3 kuruş para için milletin hakkına giriyorlar. Hak bilmeyen şerefsizler. Uyarı için teşekkürler hocam. Dikkate alacağım bu uyarıyı
sr. member
Activity: 434
işini pür dikkat yapan kampanyayı layığıyla yöneten insanlar bunları dikkate alır ama öylesine sadece stake vermek için yani işini yapmış olmak için yapan adamlar bunlara pek dikkat etmez malesef. Paylasım için teşekkürler daha çok dikkat etmemiz gerekiyor.
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Yeni türemiş bir çeşit dolandırıcılık, asalak tarzda para çalma yöntemi. Benim katıldığım imzada yaptılar hemen fark ettim. Her hafta girer kontrol ederim stake - uyarı almışmıyım diye. Bounty menagerler bu konuda dikkatli. Siz yinede emeğinizin çalınmamasını istiyorsanız her hafta 5 dk göz gezdirin, varsa puştluk yapan menagere ss atın gereğini yapar.
newbie
Activity: 154
Merit: 0
benim anlamadığım, multiciler zaten banlanmıyor mu? böyle yaparak bişeyler kazana biliyorlar mı bari?
Pages:
Jump to: