Pages:
Author

Topic: Bitcointalk profilinizle ve Telegram isminizle birileri para kazanıyor olabilir! - page 5. (Read 853 times)

full member
Activity: 938
Merit: 115
Güzel bir tespit yapmışsınız. Valla sahtekarlıkta denemedik yol yok sanırım. Biraz kafayı iyi şeylere çalıştırsalar, uzaya mekik yollarlar ama nerde.
member
Activity: 322
Merit: 15
https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8
Hergün yeni bir şerefsiz çıkıp sizin emeğinize göz dikiyor. İnsan bu kadar alçalmamalı. İnsan'a bu yakışmıyor. Gir sende, kaydını yap. Uğraş didin. Ödüllünü al. Ama yok, bazı insan kılığında ki parazitler alışmışlar çalmaya. Çalmadan duramıyorlar. Bu ahlaksızlar yüzünde insan, yaptığı işten soğumakta. Bu kadar salakça iş olabilir mi.

Kendisi uğraşsa ne olacak sanki. Çok mu zor.
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Aslında çözüm basit bounty managerler açısından. Üyelerin profillerine eth adreslerini yazmalarını istemesi lazım kontrolü de bu şekilde yapmalı. Yoksa o kampanya ya girmeden bulmanız çok zor.
member
Activity: 322
Merit: 23
Selam  arkadaşlar!

Bundan önce bir kaç bounty başlığında denk geldim.
Aynı sorun bugün benimde başıma geldi. Eminim içinizde bu sorunu yaşayanlar da vardır.

Konios'un facebook, twitter ve telegram bountysine katıldım. Kontrolleri sağlarken telegram formunda hem bitcointalk hesabımla hemde telegram adımla iki kez kayıt yapıldığını fark ettim.
Bitcointalk hesabı ve telegram ismi bana ait ama cüzdanlar başka sahtekarlara ait.!

Bunu paylaşıyorum çünkü binbir emek veripte katıldığınız, emek harcadığınız bountylerden diskalifiye olabilirsiniz.
Hemde hiç haberiniz ve suçunuz yokken!

Tavsiyeler:
Kesinlikle katılmış olduğunuz bounty ve airdropların formlarını haftada bir kaç kez zaman buldukça kontrol edin.
Katılım formuna girin;
spreadsheet numaralarınızı,
bitcointalk kullanıcı adınızı,
kullanıcı profil linkinizi ve telegram adınızı ctrl+f komutunu kullanarak aratın.
Sizden başka bilgilerinizi kullanarak kayıt yapan var mı?
Hepsini ayrı ayrı aratın!
Birileri sırtınızdan para kazanıyor olabilir.
Bütün bilgiler aynı olmasına rağmen sadece kendi cüzdan adresini ekliyor bu emek hırsızları!

Önceden katıldığımız bounty+airdropların formlarından bu bilgileri çalıp böyle şerefsizlik yapıyorlar!

Resimlerle kanıtı:

Telegram bounty: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1NdQ1A70Q5IzKbgQbYX-rKHczQxEDYMavVMtA1GptYts/edit#gid=937539893
Benim orijinal hesabım.
Bitcointalk username: Sakaleyn_40
Telegram adress: @ErayErdogdu
Spreadsheet: 10485

Bitcointalk hesap ismimi ve prfil linkimi kullanan sahtekar!
Spreadsheet no: 231
Link 1

Link 2
Spreadsheet no: 547
Telegram hesap ismimi kullanan sahtekar!
Bunlar aynı kişi ya da kişiler!

Pages:
Jump to: