Pages:
Author

Topic: Bitexlive.com - Türkiye'nin Bitcoin ve Altcoin Borsası - Resmi Konu - page 2. (Read 5566 times)

newbie
Activity: 5
Merit: 0
Sitenizi aylardır aktif olarak kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Dediğiniz mantıklı, birkaç saniyede gelişen bir olaydı. Daha sonra normale döndü. Kaliteli ve güvenilir hizmetiniz için teşekkür ederim. İyi günler dilerim.
jr. member
Activity: 147
Merit: 7
Türkiye'nin Bitcoin ve Altcoin Borsası
ben bu siteyi çok beğeniyorum. Gayet kullanışlı bir site. Destek ekibi anında cevap veriyor maillerinize. TL çekimi de yaptım. Param hemen geldi. Kullanıcı sayısı artarsa çok daha iyi olur. Bir sıkıntı yok şimdilik... Umarım hep böyle devam eder... Bir not eklemek isterim ki sanırım para yatırma limiti yok. Uç miktarda btc satın alma talebinde bulunan bir kullanıcı gördüm... Yaklaşık yarım milyar tl' lik btc talebi, TL cinsinden. Sonra bu kullanıcı talebini geri çekti. Bence buna limit koymalısınız... Buna dikkat etmedim,yatırma limiti olabilir de. belki multiple hesap kullananlar var. Ortalıkta çok fazla dolandırıcı var o sebeple söyledim. Başarılar dilerim.

Bizi tercih ettiginiz için ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. Türk lirası ile işlemlerimiz yeni başladı. Beklediğimizden de iyi sonuçlar almaya başladık. %0 işlem ücret kampanyamızın bunda etkisi çok büyük. Bizim en büyük hedefimiz kullanıcılarımızın problemlerine hızlı çözüm üretmek ve para yatırma ve çekme işlemlerini en hızlı şekilde yerine getirmektir. Sizlerde küçük miktarlar ile sitemizi test edebirsiniz. İşlem ücreti olmadan bitcoin ve diğer kripto paraları alıp satabilirsiniz.
Arka planda web gelştiricilerimiz sürekli olarak altyapıyı geliştirmektedir. Böyle bir miktarı test için açıp kapatmış olabilirler. Endişelenmeyin, dolandırıcılara karşı alt yapımız ve güvenlik ayaklarımızın salam olduğunu düşünüyoruz. Herşey sizin işlemlerinizin ve paranızın güvenliği için.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi
newbie
ben bu siteyi çok beğeniyorum. Gayet kullanışlı bir site. Destek ekibi anında cevap veriyor maillerinize. TL çekimi de yaptım. Param hemen geldi. Kullanıcı sayısı artarsa çok daha iyi olur. Bir sıkıntı yok şimdilik... Umarım hep böyle devam eder... Bir not eklemek isterim ki sanırım para yatırma limiti yok. Uç miktarda btc satın alma talebinde bulunan bir kullanıcı gördüm... Yaklaşık yarım milyar tl' lik btc talebi, TL cinsinden. Sonra bu kullanıcı talebini geri çekti. Bence buna limit koymalısınız... Buna dikkat etmedim,yatırma limiti olabilir de. belki multiple hesap kullananlar var. Ortalıkta çok fazla dolandırıcı var o sebeple söyledim. Başarılar dilerim.
jr. member
Kampanyamız Ekim ayı sonuna kadar uzatılmıştır. Ekim ayı sonuna kadar işlem ücreti %0 olacaktır. Bitcoin ve Altcoin alıp satarken işlem komisyonu ödemeyin.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi
jr. member
Exchange sayfasina gidiyorum sadece btc/ltc pairi default olarak geliyor. Trade edecegim pairi degistiremiyorum. Secenek yok. Marketed geciyorum birsuru market var. Exchange e geri donuyorum yok armadas. Nasil bir UI yaptiniz? Nereye gizlediniz exchange pairini degistirmeyi?
TRY / BTC pairine bakmaya ugrasiyorum yarin saattir...

10dan fazla exchange sitesinde aktifim, boyle birsey yasamadim henuz..

Merhaba,
Exchange sayfasında sağda marketten TRY tabına tıklayın ve altında çıkan BTC yazısına tıklayarak TRY:BTC çiftini açabilirsiniz. Market sayfasındada aynı şekilde dilediğiniz çifte ulaşabilirsiniz. Coin isimleri link görevi görmektedir.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
Exchange sayfasina gidiyorum sadece btc/ltc pairi default olarak geliyor. Trade edecegim pairi degistiremiyorum. Secenek yok. Marketed geciyorum birsuru market var. Exchange e geri donuyorum yok armadas. Nasil bir UI yaptiniz? Nereye gizlediniz exchange pairini degistirmeyi?
TRY / BTC pairine bakmaya ugrasiyorum yarin saattir...

10dan fazla exchange sitesinde aktifim, boyle birsey yasamadim henuz..
jr. member
çok başarılı.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi
newbie
çok başarılı.
jr. member
Merhaba,
Türk Lirası ile işlemlerimiz aktif edilmiştir. Güvenilir bir şekilde Türk Lirası ile Bitcoin ve Altcoin satın almak için web sitemizi ziyaret edin.
Eylül ayı sonuna kadar %0 komisyon.
https://bitexlive.com

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi
jr. member
Forumu okurum, kayıt işini çok geç yaptım. Sonra forumun birinde bir yorum yaptım ve sonucunu gördüm. Burada yeni açılan borsalara hiç tahammül yok. Çıkardığım sonuç şu oldu. Forum Allah bilir her biri 50 küsur farklı user name ile kayıt olmuş, varolan bazı borsaların menfaatini savunan kişilerle dolu. Siz hiç etkilenmeyin. Yeni açılan borsalardan birine gönderdiğim parayı alıp almadığımın bile ispat-ı delil ile gösterilmesi istendi. Size de kayıt oldum. Deneme niteliğinde küçük bir miktar gönderdim. Sorun olmadı. Şimdi bunu da ispat et filan diyeceklerdir de, kusura bakmasınlar kimseyle uğraşmak gibi bir derdim yok. USD ve EURO ne zaman eklenecek, global anlamda iş yapmak isteyen her borsa bence USD ve EURO işlemlerini açmalı.

Merhaba, iyi dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz. USD sistemimizde hazır. İlk start verdiğimizde aktifti. Payeer, Advcash ve Perfect Money ile USD yatırılabiliyor ve çekilebiliyordu. Ancak bu aracı şirketlerin komisyon oranları yükseldi. Bizde bu komisyon oranlarını kullanıcılara yansıtmak istemedik. İlerleyen dönemlerde komisyon oranlarında iyileşme olursa ve talep olursa tekrar aktif etme durumumuz olabilir. USDT yakın zamanda eklenecektir.

Saygılarımızla,
Bitexlive Team
jr. member
Herseyden evvel basarilar, ve basarilarinizin devamini dilerim.
Su andaki tutumunuzu koruyabilirseniz eger inaniyorum ki cok kisa zamanda cok daha iyi yerlere gelebilirsiniz.
BTCTurk yetkilileri bile bu kadar elestiriye sizin kadar pozitif yaklasmamisti ve bizlerle polemige girmislerdi, cocukca cevaplar verip bize kusmuslerdi.
Burada profesyonellik nasildir ogrenmek isteyen sizin yanitlarinizi okusun. 2011 den beri bu piyasanin icinde olan birisi olarak bittrexin ve poloniex'in  bebekligini goren, mintpal'in, cryptsy, mtgox'un,btc-e'nin  coukusune sahitlik eden birisi olarak sitenizi elestirenleri cokta ciddiye almiyorum. Yapici elestiriler elbette faydali ama guvenlik herseyin uzerinde. Gorunuse cokta takilmayin, btc-e bir zamanlar piyasanin en buyuguydu. Bilen bilir arayuzunu. Siz guvenlik kismina odaklanmaya devam edin. Buyuk yatirimci icin gorsellik her zaman ikinci plandadir.

Merhaba, iyi dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi
newbie
Activity: 33
Forumu okurum, kayıt işini çok geç yaptım. Sonra forumun birinde bir yorum yaptım ve sonucunu gördüm. Burada yeni açılan borsalara hiç tahammül yok. Çıkardığım sonuç şu oldu. Forum Allah bilir her biri 50 küsur farklı user name ile kayıt olmuş, varolan bazı borsaların menfaatini savunan kişilerle dolu. Siz hiç etkilenmeyin. Yeni açılan borsalardan birine gönderdiğim parayı alıp almadığımın bile ispat-ı delil ile gösterilmesi istendi. Size de kayıt oldum. Deneme niteliğinde küçük bir miktar gönderdim. Sorun olmadı. Şimdi bunu da ispat et filan diyeceklerdir de, kusura bakmasınlar kimseyle uğraşmak gibi bir derdim yok. USD ve EURO ne zaman eklenecek, global anlamda iş yapmak isteyen her borsa bence USD ve EURO işlemlerini açmalı.
jr. member
Activity: 61
Herseyden evvel basarilar, ve basarilarinizin devamini dilerim.
Su andaki tutumunuzu koruyabilirseniz eger inaniyorum ki cok kisa zamanda cok daha iyi yerlere gelebilirsiniz.
BTCTurk yetkilileri bile bu kadar elestiriye sizin kadar pozitif yaklasmamisti ve bizlerle polemige girmislerdi, cocukca cevaplar verip bize kusmuslerdi.
Burada profesyonellik nasildir ogrenmek isteyen sizin yanitlarinizi okusun. 2011 den beri bu piyasanin icinde olan birisi olarak bittrexin ve poloniex'in  bebekligini goren, mintpal'in, cryptsy, mtgox'un,btc-e'nin  coukusune sahitlik eden birisi olarak sitenizi elestirenleri cokta ciddiye almiyorum. Yapici elestiriler elbette faydali ama guvenlik herseyin uzerinde. Gorunuse cokta takilmayin, btc-e bir zamanlar piyasanin en buyuguydu. Bilen bilir arayuzunu. Siz guvenlik kismina odaklanmaya devam edin. Buyuk yatirimci icin gorsellik her zaman ikinci plandadir.
newbie
Activity: 8
nasıl bi borsa, kullanan arkadaşlar varsa, yorum yapabilirler mi?
jr. member
kaçtane yerli borsa oldu ya, vallahi takip edemiyoruz. hepsinin ayakta kalması zor gözüküyor. bakalım kimler bu çöplükten sivrilip düze çıkacak

Sizlerin destekleri sayesinde iyi yerlere geleceğimizi umuyoruz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi
full member
Activity: 406
Merit: 189
kaçtane yerli borsa oldu ya, vallahi takip edemiyoruz. hepsinin ayakta kalması zor gözüküyor. bakalım kimler bu çöplükten sivrilip düze çıkacak
jr. member
Bittrex eleştirilerine yeni bir tema giydireceğiz demiştiniz. Lakin pek bir şey değişmemiş gibi duruyor. Gelen mail içerikleri bittrex aynısı ve gmail'de spam klasörüne düştü mailler. Bir de chorome kullanıyorum ve grafik falan açılmadı exchange'de grafik mi yok, yoksa benimle alakalı bir sorun mu?

Yeni temamız tamamlanmıştır. Mail problemleri giderilmiştir. Geri bildirimlerinizi bekleriz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi
jr. member
Böyle bi tepkiyle karşılaşacağınızı nerden biliyosunuz? Bi bildiğin var da susuyor gibisin.
Sitenize girenlerin dağılımına baktım. Hepsi India, philipinnes, Usa, Israel, saudi arabia. Bi Türkiye yok. Siz de sistemkoin gibi dünya borsasıyız, Türk kullanıcımız daha az sayıda falan mı diyosunuz yani?
+Rızaaaa...

Türk Lirası ile işlem bu güne kadar olmadığı için Türk kullanıcı sayımız az. Cuma günü Türk Lirası ile işlemlerimize başlıyoruz. Sizleri de borsamızda görmek isteriz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi
member
Activity: 309
Merit: 15
Rızaaa derken? Ziyaaaa demek istedin herhal.

Smiley
member
Activity: 203
Merit: 16
Böyle bi tepkiyle karşılaşacağınızı nerden biliyosunuz? Bi bildiğin var da susuyor gibisin.
Sitenize girenlerin dağılımına baktım. Hepsi India, philipinnes, Usa, Israel, saudi arabia. Bi Türkiye yok. Siz de sistemkoin gibi dünya borsasıyız, Türk kullanıcımız daha az sayıda falan mı diyosunuz yani?
+Ziyaaaa...
Pages:
Jump to: