Pages:
Author

Topic: Bitexlive.com - Türkiye'nin Bitcoin ve Altcoin Borsası - Resmi Konu - page 5. (Read 5566 times)

jr. member
Activity: 147
Merit: 7
Türkiye'nin Bitcoin ve Altcoin Borsası
Tekrar Merhaba,
Şuan grafik mevcut değil. Ekip arkadaşlarımız hazırlıyorlar. Çok yakında eklenecektir. Geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi

Dana önce grafik konusunda yorum yazmıştım ama galiba gözden kaçırdınız. Farklı tarayıcılar ile denedim ama grafik göremedim. Exchange bölümünde grafik mevcut mu yoksa ben de mi sorun var?
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Dana önce grafik konusunda yorum yazmıştım ama galiba gözden kaçırdınız. Farklı tarayıcılar ile denedim ama grafik göremedim. Exchange bölümünde grafik mevcut mu yoksa ben de mi sorun var?
jr. member
Desteğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.
Bitexlive Ekibi

Arkadaşlar bazen çok acımasız oluyorsunuz. Şu bitcoin piyasasın da o kadar dandik, kullanışsız borsalar var ki, o halde milyonlar kazanıyorlar ve kimse temasına, rengine laf söylemiyor. Tabi ki herkes fikrini söyleyecek ama, birazda iyi taraflarına bakın.  Yabancı şirketlere dünyanın paralarını yatırıyoruz, bir gün kapatsa hakkınızı arayacağınız bir muhattap bile bulamazsınız. burada bir türk borsa sitesi kurulmuş ,emek verilmiş yayına girmiş biraz emeğe saygı olsun. Bende baktım siteye evet tema çok ooooo dedirtmiyor ama gayet kullanışlı geldi. Borsa sahipleri kimlik bilgilerini girmiş, her şeyleri açık ortada. en ufak bir şeyde dava açabilirsiniz hakkınızı arayabilirsiniz. Yabancı şirketler gibi kara kutu değil. Şimdi onlar batmaz diyenler olacaktır. Bunu kim bilebilir. Yerli, milli platformlara destek olalım, elin maykı,conisi kazanacağına benim milletimden biri kazansın.

Son olarak sitede hiç hacim yok demişsin. Kimse girmez alış satış açmazsa hacim nasıl olacak. Herkes birbirini bekliyor anladığım kadarıyla.
bu sözlerim sadece bu borsa için değil tüm yerli borsalar için geçerlidir.

1 Nisan'da sona erecek olan %0 komisyon kampanyamızdan yararlanmak için web sitemize bekleriz...
Açık emir yokki al sat yapılsın. ether/btc de günlük hacimi geçtim haftalık hacim bile 1 ether falan.
Diğer konunuzda ve burada birçok eleştiri yapılmış ama hep savunmaya geçmişsiniz bence ya insanların eleştirilerini dikkate alın yada dükkanı kapatın. Zaten şuan açık durmasını gerektirecek bir al sat olayıda yok.
newbie
Activity: 4
Merit: 0
Arkadaşlar bazen çok acımasız oluyorsunuz. Şu bitcoin piyasasın da o kadar dandik, kullanışsız borsalar var ki, o halde milyonlar kazanıyorlar ve kimse temasına, rengine laf söylemiyor. Tabi ki herkes fikrini söyleyecek ama, birazda iyi taraflarına bakın.  Yabancı şirketlere dünyanın paralarını yatırıyoruz, bir gün kapatsa hakkınızı arayacağınız bir muhattap bile bulamazsınız. burada bir türk borsa sitesi kurulmuş ,emek verilmiş yayına girmiş biraz emeğe saygı olsun. Bende baktım siteye evet tema çok ooooo dedirtmiyor ama gayet kullanışlı geldi. Borsa sahipleri kimlik bilgilerini girmiş, her şeyleri açık ortada. en ufak bir şeyde dava açabilirsiniz hakkınızı arayabilirsiniz. Yabancı şirketler gibi kara kutu değil. Şimdi onlar batmaz diyenler olacaktır. Bunu kim bilebilir. Yerli, milli platformlara destek olalım, elin maykı,conisi kazanacağına benim milletimden biri kazansın.

Son olarak sitede hiç hacim yok demişsin. Kimse girmez alış satış açmazsa hacim nasıl olacak. Herkes birbirini bekliyor anladığım kadarıyla.
bu sözlerim sadece bu borsa için değil tüm yerli borsalar için geçerlidir.

1 Nisan'da sona erecek olan %0 komisyon kampanyamızdan yararlanmak için web sitemize bekleriz...
Açık emir yokki al sat yapılsın. ether/btc de günlük hacimi geçtim haftalık hacim bile 1 ether falan.
Diğer konunuzda ve burada birçok eleştiri yapılmış ama hep savunmaya geçmişsiniz bence ya insanların eleştirilerini dikkate alın yada dükkanı kapatın. Zaten şuan açık durmasını gerektirecek bir al sat olayıda yok.
jr. member
Merhaba,
tüm mesajları dikkate alıyoruz ve hepsi için çözümler üretiyoruz. Savunma veya bahane üretmekten her zaman kaçınmışızdır. İyi veya kötü her türlü eleştirinizi dikkate alıyoruz. Borsamızı Pazartesi günü aktif ettik. Bugün 4. günümüz. Sizin gibi değerli kullanıcılarımız gelir emir açarlar ise hacimde olacaktır açık emirlerde.

Saygılarımızla,
Bitexlive Ekibi

sr. member
Activity: 710
Merit: 255
newbie
Activity: 1
Merit: 0
Sitenizi inceledim gayet kullanışlı görünüyor,
bir miktar test için yatırıp deneyeceğim, ön izlemelerimi burada paylaşırım.

hayırlı olsun.
jr. member
jr. member
Desteğiniz için Teşekkürler.

Yanlış domain.
Yanlış arayüz.
Yanlış giriş stratejisi.
Yanlış teknoloji.
Yanlış ekip.
....
....
newbie
Activity: 18
Merit: 5
Yanlış domain.
Yanlış arayüz.
Yanlış giriş stratejisi.
Yanlış teknoloji.
Yanlış ekip.
....
....
jr. member
Verge Coin eklenmiştir. Yatırma, Çekme ve Exchange işlemlerine açıktır.

Bitexlive Ekibi
jr. member
Merhaba,
Evet 500 lira değil 20$ fiyata bile hazır temalar mevcut. Ancak o temaları bu yerleşime göre düzenlediğinizde yine aynı görüntü ortaya çıkacaktır. Sadece renkler değişmiş olacaktır. Biz kullanıcıların en hızlı ve kolay işlem yapması için tasarladık. Önemli olanın temanın renkleri değil işlemlerin hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde yapılması. Tabiki zamanla bizde temamızı, yerleşimleri sizlerin geri bildirimleri sayesinde yenileyecegiz. Bu tema sürekli kalıcı olmayacaktır. Teşekkürler.

Bitexlive Ekibi

Daha tasarımı giydirmeden duyuru yapmanız hiç profesyonel olmamış.
Sitenin olmayan tasarımını kim yaptı bilmiyorum ama freelance olarak 500 liraya bile bunun 5 katı daha güzel bir şey çizilebilir.
jr. member
Öncelikle Merhaba,
Yeni tema giydirme konusunu açıklayalım öncelikle; sitenin arkaplanda çalışan kodları bize çok fazla zaman kaybettirdi. Sitenin güvenlik ayağına çok zaman, mesai harcadık. Bizim için öncelikli olan güvenlikti. Bu yüzden temaya ayıracağımız zamanı sitenin güzenlik ayağına ayırdık. Tema ileriye dönük yine yapılabilir ancak site canlı bir sistem olduğu için temayı şişirdikçe site çalışamaz hale gelir. Bu dengeyi çok iyi ayarlamanız gerekiyor. Bu yüzden sade ve kullanışlı bir temada karar kıldık. Bir borsa sitesini yapacak profesyonellikte bir ekip temayı yapacak bilgiye sahiptir. Bunu bilmeniz gerekiyor. Ayrıca site yerleşimlerini kullanıcının en kolay ve hızlı bir şekilde işlem yapmasını sağlayacak şekilde ayarladık. Bunu ilk işleminizde anlayacaksınız. Daha öncedende dediğimiz gibi, çok fazla exchange sitesi araştırdık, exchange yaptık, para cektik - yatırdık olması gereken yerleşime karar verdik ve yaptık. Bu eksiklerimiz yoktur anlamına gelmez. Yine sizlerin geri bildirimleri sayesinde eksiklerimizi görüp düzenleyeceğiz. 2. konu bizim mail içeriği ile bittrex in mail içeriginin birbirine hiç benzemediğini düşünüyoruz. Ekteki resimleri incelerseniz bize hak vereceksiniz. 3. konu, evet şuan grafik yok. Grafik üzerinde çalışıyoruz, en kısa sürede grafik eklenecektir. Yani sizinle ilgili bir durum değil. Maillerimiz spama düşmemektedir. Biz sürekli test etmekteyiz. Yinede gereli kontrolleri gerçekleştireceğiz. Geri bildiriminiz için çok teşekkürler.

Sanırım maildeki yazıların aynı olduğunu söylemek istediniz. Buradaki yazılar dil seçeneğine göre düzenlenecektir.  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bitexlive Ekibi

Bittrex eleştirilerine yeni bir tema giydireceğiz demiştiniz. Lakin pek bir şey değişmemiş gibi duruyor. Gelen mail içerikleri bittrex aynısı ve gmail'de spam klasörüne düştü mailler. Bir de chorome kullanıyorum ve grafik falan açılmadı exchange'de grafik mi yok, yoksa benimle alakalı bir sorun mu?
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Daha tasarımı giydirmeden duyuru yapmanız hiç profesyonel olmamış.
Sitenin olmayan tasarımını kim yaptı bilmiyorum ama freelance olarak 500 liraya bile bunun 5 katı daha güzel bir şey çizilebilir.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Bittrex eleştirilerine yeni bir tema giydireceğiz demiştiniz. Lakin pek bir şey değişmemiş gibi duruyor. Gelen mail içerikleri bittrex aynısı ve gmail'de spam klasörüne düştü mailler. Bir de chorome kullanıyorum ve grafik falan açılmadı exchange'de grafik mi yok, yoksa benimle alakalı bir sorun mu?
jr. member
Ethereum, BitcoinCash, Bitcore eklendi. Verge birkaç gün içinde eklenecektir.

Bitexlive Ekibi
jr. member
Bitexlive.com yayında başlıklı konu bu konuya taşınmıştır. Lütfen görüş ve önerilerinizi bu başlık altında bizlere iletebilirsiniz.

Bitexlive Ekibi
jr. member
Ülkemiz için böyle bir borsaya ihtiyaç vardı. Altcoin çeşitliliği artacak mı yoksa şuan sitede gözüken coinler mi olacak sadece?

Teşekkürler. Evet artacak, sizden gelecek talepler dogrultusunda altcoin ekleyecegiz.
member
Activity: 112
Merit: 10
Ülkemiz için böyle bir borsaya ihtiyaç vardı. Altcoin çeşitliliği artacak mı yoksa şuan sitede gözüken coinler mi olacak sadece?
jr. member
Üye olup size tanımlanan bakiyeler ile test edebilirsiniz.

Saygılarımızla...
Pages:
Jump to: