Pages:
Author

Topic: Bitexlive.com - Türkiye'nin Bitcoin ve Altcoin Borsası - Resmi Konu - page 6. (Read 5566 times)

newbie
Activity: 71
Merit: 0
Alt coinlerin neler olacagi bellimi acaba, umarim uzun soluklu bir platform olur
jr. member
Activity: 147
Merit: 7
Türkiye'nin Bitcoin ve Altcoin Borsası
Başarılar alt coin olan her borsaya destek olurum. Altcoin olması iyidir.
Desteğiniz için teşekkür ederiz.
member
Activity: 70
Merit: 10
Başarılar alt coin olan her borsaya destek olurum. Altcoin olması iyidir.
jr. member
Siteniz şuan sadece landing page gibi duruyor, bir de alt kısım poloniex'den araklanmış, pek orjinal değil. Başarılar.

Düzenleme: Siteye kayıt oldum, yalnız site prototipten bir adım ödede ve iç sayfalar tamamen Bittrex klonu. Gelen e-mail içeriği bile Smiley

Şuan siteye tema giydiriyoruz. Sitenin test süreci için kullandıgımız bir geçici temaydı. Yeni temamız hazırlanıyor. Bitmek üzere...
full member
Activity: 158
Merit: 102
Siteniz şuan sadece landing page gibi duruyor, bir de alt kısım poloniex'den araklanmış, pek orjinal değil. Başarılar.

Düzenleme: Siteye kayıt oldum, yalnız site prototipten bir adım ödede ve iç sayfalar tamamen Bittrex klonu. Gelen e-mail içeriği bile Smiley
jr. member
Bitexlive olarak hedefimiz Türkiye ve Tüm dünyadaki Kripto para takipçilerine hizmet vermek.
Web sitemiz şimdi yayındadır.
Türk lirası yatırma ve çekme işlemleri şirket kuruluş ve banka anlaşma çalışmaları tamamlandığında aktif olacaktır.

Uygun Komisyon Oranları,
Coinler arası Exchange,
TRY İle Alım Satım,
USD İle Alım Satım,
Hızlı Para-Coin Yatırma Çekme
24 Saat TRY Yatırma Çekme
https://bitexlive.com

Bitexlive Ekibi
Pages:
Jump to: