Pages:
Author

Topic: Bitkapital.com - page 2. (Read 32594 times)

newbie
Activity: 22
Merit: 0
October 03, 2017, 02:11:37 AM
Sİteye giriyorum, BTC fiyatı 9,190 USD. Detaylı bakıyorum 9.410 USD.  Son işleme bakıyorum 18.09.2017, tahtalarda en ufak bir kıpırdama yok. Sanırım site durmuş, hiç güven uyandırmadı.
newbie
Activity: 12
September 05, 2017, 04:43:02 AM
Geçen hafta Bitkapital için üyelik başvurusu yaptım ama hala ne gelen var ne giden, sistem artık çalışmıyor sanırım. Şu anda bu sistemi kullanan var mıdır?

Merhaba,

Bayram süresince gerçekleştirilen bütün başvurular da dahil olmak üzere geçerli kayıtların hepsi onaylanmıştır. Sistem çalışır durumdadır.

Teşekkür ederiz
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
September 04, 2017, 04:57:57 AM
Geçen hafta Bitkapital için üyelik başvurusu yaptım ama hala ne gelen var ne giden, sistem artık çalışmıyor sanırım. Şu anda bu sistemi kullanan var mıdır?

Sistemin çalışmasında Problem yok, araya Bayram girdiği için olabilir. Daha hızlı iletişim için Telegram kanallarından adminlere ulaşabilirsin.
full member
Activity: 980
Merit: 152
September 04, 2017, 04:06:03 AM
hero member
Activity: 756
Merit: 500
July 25, 2017, 09:11:55 PM
bitkapital ilk açıldığı zamanlarda üye olmuştum. 0.5btc anca alım satım emri vardı. Şimdelerde hacim oluşuyormu
diğer borsalara göre oluşmuyor diyebiliriz sanırım. 1-2 btc max hacim oluşuyor.
sr. member
Activity: 840
July 25, 2017, 08:45:03 PM
bitkapital ilk açıldığı zamanlarda üye olmuştum. 0.5btc anca alım satım emri vardı. Şimdelerde hacim oluşuyormu
newbie
Activity: 6
July 25, 2017, 06:14:00 PM
TL Yatırma ve çekme için onaylı üyelik olması gerçekten büyük bir sıkıntı bana göre bunun için farklı bir yöntem uygulanabilir.

Onaylı üyelik istemeyen yerli borsa olarak nereleri var, önerebilir misin? Ben bilmiyorum çünkü. Ayrıca bitkapitalin verdiği en mantıklı kararlardan birisi bence, o ayrı konu.
Paribu 500tlye kadar onay istemiyordu en son. Bitkapital 10tllik çekim için bile onay istiyor.

Bence mantıklı sebepleri var. Ama tabi diğerleri de örnek alınarak belirli bir sınır getirilebilir. Bitkapital bu konu hakkında bir yorum yapmıyor, ne düşünüyorlar acaba?

Bence mantıklı bir sebebleri yok daha şeffaf olmaları lazım bu konuda direk zorunluluk uyguluyorlar kullanıcıya şahsen ben niye takas yapıyımki çekmek için?

Şeffaflıkla ne alakası var ben anlamadım
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
July 24, 2017, 03:45:14 PM
TL Yatırma ve çekme için onaylı üyelik olması gerçekten büyük bir sıkıntı bana göre bunun için farklı bir yöntem uygulanabilir.

Onaylı üyelik istemeyen yerli borsa olarak nereleri var, önerebilir misin? Ben bilmiyorum çünkü. Ayrıca bitkapitalin verdiği en mantıklı kararlardan birisi bence, o ayrı konu.
Paribu 500tlye kadar onay istemiyordu en son. Bitkapital 10tllik çekim için bile onay istiyor.

Bence mantıklı sebepleri var. Ama tabi diğerleri de örnek alınarak belirli bir sınır getirilebilir. Bitkapital bu konu hakkında bir yorum yapmıyor, ne düşünüyorlar acaba?

Bence mantıklı bir sebebleri yok daha şeffaf olmaları lazım bu konuda direk zorunluluk uyguluyorlar kullanıcıya şahsen ben niye takas yapıyımki çekmek için?
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
July 24, 2017, 02:54:14 PM
bitkapital bence tam bir fiyasko oldu. etliye sütlüye karışmayım hiçbir yasal sorumluluğu kendi üzerime almayayım diyerek ne kullanıcı edinebildi ne de hacim oluşturabildi.
baktığımızda paribu koinim btcturk vs. servisler işlemlerini aktif tutmak, dengelemek için botlar da kullanıyorlar müdehale de ediyorlar. yapay da olsa hacim oluşturuyorlar. ama burası sanki kar amacı gütmeyen bir vakıf gibi çalışmak istiyor.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
July 23, 2017, 08:56:30 AM

hero member
Activity: 969
Merit: 1000
July 22, 2017, 07:15:09 PM

sr. member
Activity: 854
Merit: 256
July 22, 2017, 03:37:56 PM

hero member
Activity: 1680
Merit: 529
July 21, 2017, 04:22:31 PM
sr. member
July 21, 2017, 12:37:31 PM
merhaba,
çok acil desteğe ihtiyacım var. acil olarak pc değiştirmem lazım. nasıl yedekleyip diğer pcye geçicem. flash diskle yapabilir miyim? bilenler bi baksın lütfen Smiley

Eğer bir kere yedek aldı isen (.bin dosyası ile) o dosyayı (flashla vs.) taşıyarak istediğin ortamda(mobil vs.) hesabına ulaşabilirsin.

Hiç yedek almadı isen @maximan2008 yolu göstermiş.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
July 21, 2017, 12:06:24 PM
şu sayfaya girip, ayarlardan yedekle(backup) secin daha sonra yedeğinizi başka bir ortama alabilirsiniz.
https://bitshares.org/wallet/#/settings
çok mantıklı heyecandan ayarlara girmek aklıma gelmedi. sağol hızlı cevap için.
sr. member
Activity: 300
Merit: 250
July 21, 2017, 11:59:14 AM
şu sayfaya girip, ayarlardan yedekle(backup) secin daha sonra yedeğinizi başka bir ortama alabilirsiniz.
https://bitshares.org/wallet/#/settings
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
July 21, 2017, 11:48:40 AM
merhaba,
çok acil desteğe ihtiyacım var. acil olarak pc değiştirmem lazım. nasıl yedekleyip diğer pcye geçicem. flash diskle yapabilir miyim? bilenler bi baksın lütfen Smiley
hero member
Activity: 644
Merit: 504
July 11, 2017, 05:35:37 PM
Altcoinler arttırılmalı bence bir çok önemli altcoin yok bitkapital'de.
sr. member
July 10, 2017, 05:56:17 PM
BitsharesDEX deki sorun çözülmüş ve sistem aktif olarak çalışmaya başlamıştır.

Ayrıntılar için aşağıdaki sayfayı inceleyiniz.
https://steemit.com/bitshares/@ash/bitshares-entered-unplanned-maintenance-mode
hero member
Activity: 644
Merit: 501
July 10, 2017, 02:20:30 PM
Saat senkronizasyon sorunu nedeni ile sisteme giriş yapamıyorum
Çözümü nedir??
time.nist.gov 'u saat sunucusu olarak kullanın, daha önce böyle çözmüştüm bu problemi. ama plansız bi bakım varsa beklemeniz lazım.
Pages:
Jump to: