Pages:
Author

Topic: Bitkapital.com - page 10. (Read 32594 times)

member
Activity: 91
Merit: 10
February 15, 2017, 06:59:31 AM
Fikir güzel, bitshares tabanlı olması güzel ama arayüzüyle hoşlaşamıyorum arkadaş. Sitenin daha modern bir arayüze ve hatalardan arındırılmaya ihtiyacı var. Koinim tekeli kırılmalı artık.
newbie
Activity: 34
Merit: 0
February 15, 2017, 04:18:44 AM
Biraz google facebook instagram vs reklam bütçesi ayırmadınız mı ?

işlem hacmi nerdeyse çoğu gün 1 2 işlem oluyor

koiniminde üye almadığı bu günler iyi bir reklam bütçesi ile piyasaya neden girmiyorsunuz ?

Günlerdir verilen emirler bekliyor .. yani bu siteye üye lazım alış satış lazım .. böyle nereye kadar gidecek.

Arkadaşlarımıza öneriyoruz ama yeterli değil
hero member
Activity: 602
Merit: 500
February 08, 2017, 05:43:43 PM
üye oldum içinde bitcoin olan cüzdanın yedekleme dosyasını kaybettim ne olur ? asla geri alınamaz mı bu durumda ?

Merkezi borsalarda kendi bitcoin'lerinizin sahibi değilsinizdir. Bu yüzden şifre hatırlatma, hesap kurtarma vs. çözümler vardır. Ancak bu çözümlerin maliyeti borsa hack'lendiği zaman herkesten çıkar.

Bitkapital merkezsiz bir borsadır ve bizde herkes kendi cüzdanının sahibidir. Cüzdanınızda tuttuğunuz her türlü varlığınız, cebinizdeki cüzdandaki nakit gibidir. Cüzdanınızı kaybederseniz bunun geri dönüşü yoktur.

Bunu bitcoin'in bankalara ve merkezi finansal sistemlere karşı duruşuna benzetebiliriz. Parayı cebinde tutmak mı, bankaya yatırmak mı? Bu ikilem arasında her şey. Paranızı bankaya yatırdığınızda aslında bankaya borç vermiş olursunuz, o da sizden aldığı borçla başkasına borç verir. Bu sistemin getirilerini ve götürülerini hepimiz az çok biliyoruz. Bitcoin ise buna karşı bir duruş sergileyerek "herkes kendi bankası olacak" sloganıyla hareket eder. Bizim şu an kullandığımız altyapı olan Bitshares'in sloganı da budur, "herkes kendi borsası olacak!"
hero member
Activity: 644
Merit: 504
February 08, 2017, 05:32:40 PM
üye oldum içinde bitcoin olan cüzdanın yedekleme dosyasını kaybettim ne olur ? asla geri alınamaz mı bu durumda ?
hero member
Activity: 560
Merit: 501
February 08, 2017, 05:23:20 PM
şuan bitkapitali kullanmıyorum kendimce bikac sebep mevcut önce sizinde bahsettiğiniz şu API hatası int error veriyor ve baglanmıyor o zaten cıldırtıyor beni sonra en son kullandıgımda bts istedi para cekerken. sonra cepten girilmiyor yani bilgisayardan bile zar zor acmaya calişiyor ama 10 kere girmeye kalksam istinasız 8 kere giremem eminim yani. birde şu cepten girişi çözdükmü daha iyi olacaktır diye düşünüyorum
hero member
Activity: 602
Merit: 500
February 08, 2017, 03:33:36 PM

Türk lirası ile kolay ve sorunsuz olarak kripto para marketlerine erişim imkanı sağlayan ve aynı zamanda profesyonel bir kullanıcı deneyimi sunan yerlerin halihazırda günden güne büyümekte olan talebi karşılamadığının farkında olarak platformu geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir. API bağlantı hataları, "bilgisayarınızın saati yanlış" hatası ve BTC çekme işlemlerinde bazı kullanıcılardan BTS bakiyesi istenmesi, üzerinde çalıştığımız, bilinen problemler olup, bunların haricinde, platformda görmek istediğiniz ya da ayrıca sevmediğiniz özellikler varsa geribildirimde bulunmanız bizim için çok yüksek derecede önemlidir.

Bitkapital kullanıcılarına teşekkür eder, görüş ve önerilerini [email protected] adresinden ya da forumdan bize iletmelerinin önemi tekrar vurgulamak isterim.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
January 25, 2017, 11:09:19 AM
bitkapitale ben üye oldum onaylandı bir önce.şimdi giremiyorum ama.int.error hatası cikiyor adres çubugunda cuzdan.bitkapital.interror hatasi yaziyor.
full member
Activity: 218
Merit: 100
January 25, 2017, 07:37:13 AM
ben de para yatırdım, hesabıma geçmedi 2 saat oldu Huh

Kullanıcılardaki para yatırma çekme hızı beklentisini 2 saate kadar düşürmüşüz, bu iyi bişey.. Türkiye standartları bu sürenin çok altında ama bu standardı getirmeyi  umuyoruz.

Btc gönderdim 10 dakikadır geçmedi Grin Grin

Edit: Btc de yerine ulaştı.

Hem tl yatırma hem btc alma hem de btc yi başka adrese gönerme konusunda gayet hızlı işlemler yapabildim.
Btcturk ün boşluğu dolacak gibi,tek eksiği derinliği.Aldığım 0.6 btc ile piyasayı yükselttim yea Smiley

Yorumlarınız için teşekkürler, belirtiğiniz eksiğimizin farkındayız, onun için biraz zamana ihtiyacımız var.Fakat beklenenden çok daha kısa bir sürede derinlik konusunun çözüleceğini düşünüyoruz..
full member
Activity: 238
January 25, 2017, 05:51:58 AM

Kullanıcılardaki para yatırma çekme hızı beklentisini 2 saate kadar düşürmüşüz, bu iyi bişey.. Türkiye standartları bu sürenin çok altında ama bu standardı getirmeyi  umuyoruz.

Btc gönderdim 10 dakikadır geçmedi Grin Grin

Edit: Btc de yerine ulaştı.

Hem tl yatırma hem btc alma hem de btc yi başka adrese gönerme konusunda gayet hızlı işlemler yapabildim.
Btcturk ün boşluğu dolacak gibi,tek eksiği derinliği.Aldığım 0.6 btc ile piyasayı yükselttim yea Smiley
full member
Activity: 218
January 25, 2017, 05:45:36 AM

Kullanıcılardaki para yatırma çekme hızı beklentisini 2 saate kadar düşürmüşüz, bu iyi bişey.. Türkiye standartları bu sürenin çok altında ama bu standardı getirmeyi  umuyoruz.
full member
January 25, 2017, 05:40:43 AM
Bts alacaksınız yazacaktım, hatalı olmuş.

Sağ üstte btsyi görmeniz lazım borsa ekranında.

mobilden giriyordum görememiştim menüyü.
Masaüstü görünüme geçtim buldum bts yi Smiley
teşekkürler.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
January 25, 2017, 05:34:18 AM
Bts alacaksınız yazacaktım, hatalı olmuş.

Sağ üstte btsyi görmeniz lazım borsa ekranında.
full member
January 25, 2017, 05:31:25 AM
btc alışı yapmanız gerekiyor borsadan.

bu gibi durumlarda bitkapitalin desteğine ya da telegram grubuna yazabilirseniz çok daha hızlı ve efektif dönüş alabilirsiz.
Bitcoin aldım borsadan zaten.
Başka bir adrese çıkış yapmak istiyorum.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
January 25, 2017, 05:27:49 AM
btc alışı yapmanız gerekiyor borsadan.

bu gibi durumlarda bitkapitalin desteğine ya da telegram grubuna yazabilirseniz çok daha hızlı ve efektif dönüş alabilirsiz.
full member
January 25, 2017, 05:26:30 AM
btc aldım başka adrese göndermek istiyorum, bts eksik diyor.
Nasıl yapıyoruz şimdi  Huh
full member
January 25, 2017, 05:12:59 AM

İbrahim Bey paranız 40 dakika içinde geçti hesabınıza.
Bakiyem 0 görünüyor,tekrar bakıyorum

Edit: az önce gelmiş,teşekkürler.
newbie
Activity: 12
Merit: 0
January 25, 2017, 05:10:01 AM

İbrahim Bey paranız 40 dakika içinde geçti hesabınıza.
full member
January 25, 2017, 05:08:28 AM
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
January 24, 2017, 10:54:28 AM
Tl yatırma işlemini hızlandırmak için ne yapabiliriz ?
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
January 23, 2017, 04:15:40 PM
Merhaba belgeleri yolladım kardeşim. Onaylarsanız sevinirim Smiley
Pages:
Jump to: