Pages:
Author

Topic: Bitkapital.com - page 4. (Read 32594 times)

hero member
Activity: 602
Merit: 500
June 07, 2017, 03:41:51 PM
Jolly merhaba, bitcoin satın almak istiyorum havale/eft ile satın alabilir miyim. Bir diğer sorum da kredi kartı opsiyonu mevcut mu. Siteye göz attım fakat henüz üye olmadım daha önce karışık olduğundan bahsetmişlerdi açıkçası biraz gözümü korkutmuştu.

Merhaba,

Yeni başlayanlar için karışık biraz ama alışması çok zor değil, bir Sr. Member için hiç değil : ) İlk borsa deneyimi Bitshares olup rahatça kullananlar da var.

Bizim sistemde "KAPITAL" = TL. Havale/EFT yapınca hesabınıza KAPITAL tanımlanıyor. 100 TL yatırınca hesapta 100 KAPITAL oluyor. Sonra "Takas" kısmından BTC/KAPITAL marketine gelip alım-satım yapabiliyorsunuz.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
June 07, 2017, 12:29:17 PM
Jolly merhaba, bitcoin satın almak istiyorum havale/eft ile satın alabilir miyim. Bir diğer sorum da kredi kartı opsiyonu mevcut mu. Siteye göz attım fakat henüz üye olmadım daha önce karışık olduğundan bahsetmişlerdi açıkçası biraz gözümü korkutmuştu.
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
June 01, 2017, 03:32:55 PM
BitsharesDex için Tr gateway desteği sağlayan Bitkapital, BTC deposit ve withdrawalda şuan için  Koinim ve Paribuya toz yutturuyor.

Hemen hemen tüm (BTC) Withdrawal işlemleri ilk blokta onay alıyor ve Deposit işlemleri için sadece 1 onay yetiyor.

Koinim in mobilde yaşattığı işkenceden de eser yok.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
May 25, 2017, 07:25:11 PM
Bugün imzadan geleni bozmak için biraz kurcaladim. Arayüzü kolay olsaydı Türkiye'de borsa bırakmayıp 1.sirada olurdu.

Bende bulamadım herhalde emir açılması lazım.  Cheesy Birde Yatı çek bölümü var oradan bitkapitali deneyip tl olarak iban verdiğimizde çekebiliyoruz sanırım. Ama ben tl olarak çekmek istemediğim için denemedim eğer tl olarak çekmek isterseniz onu deneyin.

hero member
Activity: 969
Merit: 1000
May 25, 2017, 07:02:39 PM
Bugün imzadan geleni bozmak için biraz kurcaladim. Arayüzü kolay olsaydı Türkiye'de borsa bırakmayıp 1.sirada olurdu.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
May 25, 2017, 12:13:57 PM
Beyler takas olayını falan nasıl yapıyoruz peki site çok karmaşık?
hero member
Activity: 644
Merit: 504
May 24, 2017, 04:08:02 AM
Yarım saattir bağlanamıyorum. Hata veriyor.
Edit: sıkıntı yok baglantı geldi.
hero member
May 17, 2017, 02:44:26 PM
İsteğe göre altcoin ekleyeceğinizi sanmıyorum şayet ki eklerseniz şu 3 altcoini bitshares platformunda görmek isterim.
EXP
ZCASH
RADİUM

sr. member
May 16, 2017, 10:58:58 AM
Son 1 haftadır, TL yatırma-çekme ve Crypto deposit-withdrawal işlemlerinde hatırı sayılır düzeltmeler yapıldı/yaşandı.

Aşağıdaki link Bitkapital/Bitshares üzerinde saklayabileceğiniz Cryptoların bir listesini ve ücret tarifesini(Open.Ledger) ve daha fazlasını içeriyor.

https://openledger.io/help/components/DepositWithdraw_OL
sr. member
Activity: 300
Merit: 250
May 15, 2017, 02:17:44 PM
Merhaba; Bitkapital'de yaklaşık 30 tane Altcoin var. Bazı altcoinlerin al-sat piyasası oluşmamış durumda. Biz kullanıcılar olarak bitkapitaldeki her bir altcoin cüzdanına istediğimiz kadar gönderim yapabiliriz dimi ?  Mesela al-sat piyasası olmasa da Wawes Steem veya Lisk alıp bitkapital cüzdanımda tutabiliyorum.
Bildiğim kadarıyla yapılıyor olması gerek. Trade şartı olmaması gerek
hero member
May 14, 2017, 03:18:36 AM
Merhaba; Bitkapital'de yaklaşık 30 tane Altcoin var. Bazı altcoinlerin al-sat piyasası oluşmamış durumda. Biz kullanıcılar olarak bitkapitaldeki her bir altcoin cüzdanına istediğimiz kadar gönderim yapabiliriz dimi ?  Mesela al-sat piyasası olmasa da Wawes Steem veya Lisk alıp bitkapital cüzdanımda tutabiliyorum.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
May 13, 2017, 07:14:23 PM
WAVES üzerine Euro gateway geliyor çok yakında. Bitkapital ilk çıktığında WAVES üzerinde çalışması bekleniyordu, şimdi böyle bir geçiş görebilir miyiz? Veya Bitkapital'in hem Bitshares hem Waves altyapısını kullanması mümkün mü? İkisi için de TRY Gateway olarak çalışsa çok güzel olurdu.
hero member
Merit: 501
May 13, 2017, 12:31:15 PM
Uye olmustum, uye olurken binbir zahmet verdi, baska site uzerinden calisiyordu
ustelik kimlik onayi icin amuda kalkarak foto istiyormus Smiley
Paribu ve koinim varken ne kadar is yapar bilmiyorum

Paribu'yu bilmiyorum ama koinim de bahsettiğiniz sabıka fotoğrafından istiyor. Girdiğiniz zahmetin sebebi ise bitkapital'de ki koinleriniz tamamen borsanın kontrolü altında değil, yani tası tarağı toplayıp gidemiyorlar. Bundan ötürü bazı yedeklemeler yapmanız gerekiyor. Bu yönüyle de diğer tüm borsalardan daha güvenli oluyor haliyle. Ayrıca btctürk'ten sonra en iyi müşteri hizmeti veren firma kendileri. Koinim vs gibi borsalar forumdan cevap vermeye korkup, ana konularından eleştirel yorumları sildirirken bitkapital'in faaliyete başlamadan önce-sonra çok daha fazla kullanıcılarına yardımcı olduğunu kendim gördüm. Yanlış anlaşılmasın, bitkapital kullanmıyorum ve herhangi bir bağım yok fakat TR'de hacmi olsa diğerlerine tek geçeceğim firmadır şuanki haliyle .

2016 Edit: Kullanılmasını şiddetle önermiyorum.

Bu mesaj koinim konusunun 2. mesajı. "sildirebilse" bunu sildirirdi adamlar Grin
Napacaklar modu moda mı şikayet edecekler?
Bu forumda belli başlı kurallar haricindeki hiçbir mesaj silinmiyor.

Gerçi bak burada şaibe ararım şimdi, Bitkapital'in imza kampanyasını yönetiyor EAL Smiley
hero member
Activity: 510
Merit: 500
May 13, 2017, 12:04:14 PM

Paribu'yu bilmiyorum ama koinim de bahsettiğiniz sabıka fotoğrafından istiyor. Girdiğiniz zahmetin sebebi ise bitkapital'de ki koinleriniz tamamen borsanın kontrolü altında değil, yani tası tarağı toplayıp gidemiyorlar. Bundan ötürü bazı yedeklemeler yapmanız gerekiyor. Bu yönüyle de diğer tüm borsalardan daha güvenli oluyor haliyle. Ayrıca btctürk'ten sonra en iyi müşteri hizmeti veren firma kendileri. Koinim vs gibi borsalar forumdan cevap vermeye korkup, ana konularından eleştirel yorumları sildirirken bitkapital'in faaliyete başlamadan önce-sonra çok daha fazla kullanıcılarına yardımcı olduğunu kendim gördüm. Yanlış anlaşılmasın, bitkapital kullanmıyorum ve herhangi bir bağım yok fakat TR'de hacmi olsa diğerlerine tek geçeceğim firmadır şuanki haliyle .
sr. member
Activity: 462
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
May 12, 2017, 03:48:34 PM
hero member
Merit: 501
May 12, 2017, 03:14:05 PM
Yıl olmuş 2017 hala kimliği yüze yakın tutup fotoğraf isteyen site mi kaldı?
Yok mu başka alternatifi bu işin kimlik doğrulamada?
newbie
Activity: 8
Merit: 0
May 12, 2017, 12:53:37 PM
Arayüzü hoşuma gitmedi, türkiyede en son borsa olarak kalırsa belki kullanılabilir.
sr. member
Activity: 415
May 10, 2017, 08:55:56 PM
2ay önce bitkapitale üye olduğunda çok düşük hacim görmüştüm. 0.5 btc satış vardı alıcıda okadar .
bir artış varmı?
hero member
May 09, 2017, 03:03:57 AM
Siteyi inceledim arayüzü v.s çok güzel geldi hoşuma gitti.İşlem hacmi diğer borsalara göre neden düşük anlayamadım  Huh Türkçe bölümünde imza kampanyası oluşturmaları miktarları eleştirilse de çok olumlu bir gelişme olarak görüyorum.

Hacim kullanımın artmasıyla orantılı bildiğiniz gibi..
Kapital'de şu anda komisyonun "0" olması ve para yatırma/çekme hızının diğer platformlarla aynı seviyeye gelmiş olmasının olumlu etkisi yavaş yavaş kendisini gösterecektir.
Bir diğer konu da alışılagelmiş borsa platformlarından farklı bir kullanıcı arayüzü, çalışma mantığı ve güvenlik yapısı olması.. "Merkeziyetsiz Borsa" kavramına dünya ile birlikte Türkiye kullanıcısı da yeni yeni ısınıyor..
Zamanla anlaşılacağını ve kullanımın artacağını düşünüyorum..

Usta hemin ol kimse komisyona takılmıyor. Bu işin felsefesi hız. Hızlı olmazsan geride kalırsın. Ben 2-3 lira fazladan komisyon vereyim ama işlemlerin hızlı olsun. Burber king bile bu hızlı olmasından zenginleşti. Yoksa kimse at eti yemek istemez. Bit kapital de 2 saat bekliyordum şimdi 20 dakikaya düşmüş bu olumlu umarım daha da ilerler. Bit kapital projesi forumdan da saygın üyelerin desteği olan bir proje. İçimizden çıkan bir proje umarım çok daha iyi noktalara gelecektir.
sr. member
May 09, 2017, 02:41:43 AM
Dün gece yarısından sonra işlem gerçekleşti.

Hala bekleyen işlemlerin var olduğunu biliyorum.

Destek ile yazıştım, mesele uzamasın diye ayrıntı paylaşmıyorum!

Fakat özetle bu sorunun bilindiğini, üzerinde çalışıldığını düşünebilirsiniz.
Pages:
Jump to: