Pages:
Author

Topic: [BOB] 1. 3 Aylık Ticaret Fonu %50 Net Karlı / 321 Pay / 14 Mayıs 2017 - page 15. (Read 20827 times)

sr. member
Activity: 267
Merit: 252
Kalan Pay Adedi: 71

Selamlar

1 pay için 0.1 BTC gönderildi. Başarılar...
txid 539a355b1c2ec1fc7d483808961303f135d8e37a4306d214f24b36ef5ef3a651

legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
yatırım BTC üzerinden mi değerlenecektir...
legendary
Activity: 1232
Kalan Pay Adedi: 71
legendary
Peki 2. ay fondan çıkmak istedik diyelim ve fonu devredecek kimsede bulamadık ana para +2 aylık kar alıp çıkabiliyormuyuz.Bu arada 0.1 btc şuan 360 tl yapmakta fonda 400 tl üzerinden mi yoksa 0.1 btc olarakmı kayıt alınıyor.

Fon büyüdükçe bir sonraki pozisyonlar da büyümekte, dolayısıyla böyle bir seçenek işlem stratejimden dolayı sunamıyorum.

Henüz TL ile yatırım yapan olmadığı için fiyatı güncellemedim hocam.

Kalan Pay Miktarı: 72 Adet

Teşekkürler hocam Allah utandırmasın

Sağolasın hocam.
full member
Activity: 476
Merit: 100
Peki 2. ay fondan çıkmak istedik diyelim ve fonu devredecek kimsede bulamadık ana para +2 aylık kar alıp çıkabiliyormuyuz.Bu arada 0.1 btc şuan 360 tl yapmakta fonda 400 tl üzerinden mi yoksa 0.1 btc olarakmı kayıt alınıyor.

Fon büyüdükçe bir sonraki pozisyonlar da büyümekte, dolayısıyla böyle bir seçenek işlem stratejimden dolayı sunamıyorum.

Teşekkürler hocam Allah utandırmasın
legendary

full member
Activity: 476
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
3 pay için 0.3 btc yollanmıştır.

1M8E58YwMsVg1RGAzT8r4kbSMwpQSBYnJK
legendary
toplam bu fonua 6 pay ile katılacağım. rezerve edelim hocam size zahmet.
16 ARALIK - 16 ŞUBAT fonundan gelen tüm miktarı buraya aktaralım. üzerini fon aktarımından sonra 6 paya tamamlayacağım.

Miktarı size ileteceğim hocam, işliyorum.

Kalan Pay Adedi: 83
full member
Activity: 154
butun gonlar birlesecek anladigim kadariyla. 0.3 btc civari bir miktar olmasi lazim benim. ustunu de tamalayip 4 pay olarak katilacagim.

ben de bunu soracaktım. bu fon diğer altcoin fonunun devamı mı, yoksa scalping de iptal hepsi tek fonda mı toplayacaksın? ona göre bir takvim oluşturup katılacağım payı belirteceğim.

Evet bütün fonları birleştirip daha etkin bir şekilde yönetmeyi planlıyorum.

o zaman diğer fonlardan gelecek 0.8 btc ve dışarıdan ekleyeceğim 0.2 btc ile 10 paylık hakkımı şimdiden rezerve ediyorum.

10 paylık daha rezerve isteyeceğim. Toplamda 20 pay.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
toplam bu fonua 6 pay ile katılacağım. rezerve edelim hocam size zahmet.
16 ARALIK - 16 ŞUBAT fonundan gelen tüm miktarı buraya aktaralım. üzerini fon aktarımından sonra 6 paya tamamlayacağım.
full member
Activity: 462
Merit: 107
3 aylık bir fon mu hocam. Birde en az %50 getiri mi öneriyorsunuz?
member
Activity: 112
Merit: 10
Bob hocam bende 0.2 ile 2 pay ile yerimi aliyorum Smiley

Tx:https://blockchain.info/tr/address/1B5e1FzQf3KtGkhstdaGZdbU86F3BWAB4x
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Bu arada ben 2BTC demistim, onu 2.5BTC yapacagim. Bob, +5 pay daha guncellersin hocam benim icin Smiley

Hocam ben tam olarak 2.6BTC, 26 pay katılıyorum. Ona göre hazırlık yaptım. Uygun bir zamanda da gönderisini yapacağım.
hero member
Activity: 661
Merit: 581
2.7 BTC karşılığı 27 Pay da bana rezerve edelim..
hero member
Activity: 700
Merit: 553
%15 3 aylık birleşik faizi %52 zaten,

%50 yi neden fazla bulmuş arkadaşlar,

yeri geliyor bir altkoinden 1 günde alınabliyor bu karlar arkadaşlar.

Ki ben bu fonda daha yüksek bir getiri bekliyorum fon sonunda %60 ları görebiliriz bence.
legendary
Yaptıgınız işlemleri paylasırsanız bir sonraki fona bende katılabilirim. Kar reddedilmicek kadar iyi

Bir sonraki fona beklerim hocam.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Yaptıgınız işlemleri paylasırsanız bir sonraki fona bende katılabilirim. Kar reddedilmicek kadar iyi
legendary
Sizin fonun birden fazla kişi tarafından eleştirilmeye başlanması zaten vadedilen kar oranıyla alakalı insanların bu durumu sorgulaması normal şeffaflığın olmadığı full anonim fonları ben ponzi oyunu olarak görüyorum söylediğiniz gibi şeffaflık konusundaki belirsizlikleri ortadan kaldırırsanız sonraki fonlarınıza ben dahil çok daha fazla yatırımcı çekeceğinize inanıyorum.

Bir sonrakinde görüşmek üzere, iyi günler diliyorum.

Kalan Pay Adedi: 143
full member
Activity: 196
Sizin fonun birden fazla kişi tarafından eleştirilmeye başlanması zaten vadedilen kar oranıyla alakalı insanların bu durumu sorgulaması normal şeffaflığın olmadığı full anonim fonları ben ponzi oyunu olarak görüyorum söylediğiniz gibi şeffaflık konusundaki belirsizlikleri ortadan kaldırırsanız sonraki fonlarınıza ben dahil çok daha fazla yatırımcı çekeceğinize inanıyorum.
Pages:
Jump to: