Pages:
Author

Topic: [BOB] 1. 3 Aylık Ticaret Fonu %50 Net Karlı / 321 Pay / 14 Mayıs 2017 - page 16. (Read 20827 times)

newbie
Activity: 35
Merit: 0
Hocam "Talebe göre fon 2" de bulunan 0.1 i fon bitince buraya aktarmak istiyorum. Ayrıca 2 pay daha rezerve eder misiniz?
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
Benzer tüm fonların çoğunu inceledim ve hepsinde ortak bir nokta var vadedilen karlar hep kağıt üstünde  nasıl kar edildiğine dair hiç bir kanıt yok ve anonimlikte ayrı bir konu bu sadece sizde değil tüm ponzi oyunu işletenler içinde geçerli bir durum

Hocam inanın burada yıllık %10-15 gibi rakamlar olsaydı bunları buraya yazmayacaktınız. Forumdaki fonlar aylık %15'in altına düşmüyor, bu piyasadaki iyi traderlar zorlanmadan bu rakama ulaşıyorlar.

Ponzi oyunu dolandırıcılık demektir, lütfen kelimelerinizi özenle seçiniz.

Arkadaşlar,

Bu fon süresince bazı işlemlerimi sizlerle paylaşacağım, böylece hem şeffaflık yaratmış hem de piyasada yeni alım-satıma başlamış arkadaşlara da aklımca yol göstermiş olacağım.

Kalan Pay Adedi: 146
full member
Activity: 196
Merit: 100
Benzer tüm fonların çoğunu inceledim ve hepsinde ortak bir nokta var vadedilen karlar hep kağıt üstünde  nasıl kar edildiğine dair hiç bir kanıt yok ve anonimlikte ayrı bir konu bu sadece sizde değil tüm ponzi oyunu işletenler içinde geçerli bir durum
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Bu arada ben 2BTC demistim, onu 2.5BTC yapacagim. Bob, +5 pay daha guncellersin hocam benim icin Smiley
legendary
10 pay daha satılmıştır.

Kalan Pay: 151
legendary
30 btc alıcaksınız fon icin 15 btc garanti ediyorsunuz 3 ay sonunda bu gercekten cok guzel bir rakam ama bu 30 btc ile ne yapacaksınızda bu rakama ulasıp bu rakamı gececeksiniz?
Konuyu baltalamak amacında değilim ama suanki goruntu ponzi imajı cekiyor. Evet daha onceden yatırımlar alıp geri odemissiniz ama zaten ponzinin mantıgıda bu.
Umarım basarılı olursunuz kolay gelsin

Forumdaki her fonun getirisi buna benzer zaten hocam, bu rakamlar bu piyasada kazanılıyor.

Fakat yabancılarda hiç sizin (veya bizim forumdaki) kadar yüksek faizlere rastlamiyoruz hocam, yabancılar nasıl bizim forum kadar yüksek faiz veremiyor? Biz çok gizli bir şey mi icat ettik de başka kimse yapamıyor bu işi?

Biraz kültürel buluyorum hocam bu işi, onlarda da yüksek faizli enstrümanlar var ancak piyasaya açık değiller. (Hedge fonları)

Bizde her yer yüksek getiriden geçilmiyor Smiley
member
Activity: 91
Merit: 10
30 btc alıcaksınız fon icin 15 btc garanti ediyorsunuz 3 ay sonunda bu gercekten cok guzel bir rakam ama bu 30 btc ile ne yapacaksınızda bu rakama ulasıp bu rakamı gececeksiniz?
Konuyu baltalamak amacında değilim ama suanki goruntu ponzi imajı cekiyor. Evet daha onceden yatırımlar alıp geri odemissiniz ama zaten ponzinin mantıgıda bu.

Forumdaki her fonun getirisi buna benzer zaten hocam, bu rakamlar bu piyasada kazanılıyor.

Fakat yabancılarda hiç sizin (veya bizim forumdaki) kadar yüksek faizlere rastlamiyoruz hocam, yabancılar nasıl bizim forum kadar yüksek faiz veremiyor? Biz çok gizli bir şey mi icat ettik de başka kimse yapamıyor bu işi?
legendary
16 pay alayim o zaman bob..kalanini da dedigimiz sekilde hayir kurumuna ..Allah kabul etsin

Dekontlar buradan paylaşılacaktır. Teşekkürler.
member
Activity: 66
16 pay alayim o zaman bob..kalanini da dedigimiz sekilde hayir kurumuna ..Allah kabul etsin
legendary

sr. member
Activity: 710
Merit: 255
legendary
Bob isleri buyuttukce sayilar rakamlar iyice karmasiklasiyor.... İlk olarak ne kadar surecek bu 3 aylik yaziyor baslangic ve bitisleri tam.kesin yazarmisin basliga ..ikinci olarak 177 pay kaldi demissin benim.kat payi +ana para ne kadarlik pay alabiliyor? Onceki fonundan

Selam aspor, evet böylece işler daha da kolaylaşacak. Şubat ayının ortasında başlayacak, birkaç gün içerisinde, şu an için içeride birikmiş 1630 mBTC'iniz var hocam. Fon böyle biterse 16 pay alabilirsiniz, 30 mbtc isterseniz size geri gönderilir, isterseniz de mstfprcn ile düşündüğümüz bir lösev korucuk vakfı bağışı var oraya yönlendirebiliriz veya üstünü tamamlayabilirsiniz.
member
Activity: 66
Bob isleri buyuttukce sayilar rakamlar iyice karmasiklasiyor.... İlk olarak ne kadar surecek bu 3 aylik yaziyor baslangic ve bitisleri tam.kesin yazarmisin basliga ..ikinci olarak 177 pay kaldi demissin benim.kat payi +ana para ne kadarlik pay alabiliyor? Onceki fonundan
legendary
Kalan Pay Sayısı: 177

full member
Activity: 154
Merit: 100
butun gonlar birlesecek anladigim kadariyla. 0.3 btc civari bir miktar olmasi lazim benim. ustunu de tamalayip 4 pay olarak katilacagim.

ben de bunu soracaktım. bu fon diğer altcoin fonunun devamı mı, yoksa scalping de iptal hepsi tek fonda mı toplayacaksın? ona göre bir takvim oluşturup katılacağım payı belirteceğim.

Evet bütün fonları birleştirip daha etkin bir şekilde yönetmeyi planlıyorum.

o zaman diğer fonlardan gelecek 0.8 btc ve dışarıdan ekleyeceğim 0.2 btc ile 10 paylık hakkımı şimdiden rezerve ediyorum.
legendary
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
Başarılar dileriz. Grin
legendary
İlk depositi needmoney 5 pay ile yaptı hayırlı olsun.
hero member
Activity: 661
Merit: 581

Bob isteğin üzere BOB fonlarında 1 BTC bir yılda ne oldu çalışması yapıp grafik olarak paylaşacağım yakında.

Çok teşekkür ederim mhan.

203 Pay kalmıştır.

bob!  hey maşallah. Smiley
fonların hepsini değil sadese tarih sırasına göre devam edenleri bir araya getirdim.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1D2wpmsOIT7QCWy1EFczzSM0XLbY1VG65l76K6Z5xy4E/edit?usp=sharing adresinden görülebilir.

Ellerine sağlık @mhanbostanci ,

Ben de bobfunds.com sitesinde yer alan altcoin fonları ile ilgili bir istatistik çıkartıyorum istersen aynı konuda çakışmayalım. Aşağıdaki konular üzerinde çalışıyorum;

+Şimdiye kadar kaç farklı kişi fonlara katılmış
+Fonlara katılanların yatırdıkları toplam BTC ve kazançları (Kişiye özel)
+Fon başına toplanan BTC'ler
+Fon süreleri
+Fon getirileri
member
Activity: 91
2 pay da benim için rezerve edebilirseniz sevinirim Bob hocam.
Pages:
Jump to: