Pages:
Author

Topic: [BOB] 1. 3 Aylık Ticaret Fonu %50 Net Karlı / 321 Pay / 14 Mayıs 2017 - page 4. (Read 20806 times)

hero member
Activity: 1078
Merit: 696
harbi güzel gidiyor, elinize sağlık... keşke foreks yerine onu da buraya girseymişim Cheesy
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Güncel Pay Değeri: 135 mBTC

Bob hocam, emeğine sağlık tekrardan.  Smiley
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
hero member
Activity: 700
Merit: 553

%50 için mayısı beklemeyeceğiz galiba bob Smiley

tebrikler
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
hero member
Activity: 980
Merit: 1000
Eğer son güncelleme 2 hafta önce oldu bir güncelleme verebilir.
legendary
legendary
Activity: 3178
Merit: 1517
Değerli fon katılımcıları ve konu takipçileri.
pay başı 0.125 BTC fiyattan 2 payımı ⁠⁠⁠thinkinger e devrettim.
devire dair bilgiler aşağıdadır.

Devir eden: mhanbostanci
Devir alan: ⁠⁠⁠thinkinger
Pay Sayısı: 2
Devir ödemesi: https://blockchain.info/tx/66c41ff216f9f4c037d1fc1686c9b40a667f53fcf9b3d72efe5f71cc28a9e8a2

pay devri fon tablosuna işlenmiştir. http://bobfunds.com/3aylik_fon1.php adresinden güncel dağılım görülebilir.

full member
Activity: 154
Merit: 100
Paylarımın hepsini satışa çıkarıyorum. 0.127 BTC denmiş en son olarak. Toplu alımda indirim yapabilirim.
sr. member
Hayırlı olsun.

Ben teşekkür ederim hocam iyi forumlar hepimize başarılar ve bol kazançlar

İyi dileklerimiz karşılıklı, başarılar Smiley
member
Activity: 90
Merit: 10
Lider34'ten 2 adet payı devraldım. Blockchain'le problem yaşamasam bir miktar daha alacaktım. Kendisine teşekkürler.

Mhanbostanci'nin işlem ücreti ödemesi de yapılmıştır. Başarılar.

Ben teşekkür ederim hocam iyi forumlar hepimize başarılar ve bol kazançlar
legendary
legendary
Şahsıma iait 10 Payın 2 payını @Kubra Dam nicki arkadasimiza devrettim. tx id asagidadir.
https://blockchain.info/tx/25bd81a05ee1db06c9a91ae0eddf5aae64d2b18d44b51a8fdec435ba891f678a
Fon listesinde herekli düzenlemenin yapılmasını rica ederim

Bob hocam ve Fonda herkese basarilar.

Lider34'ten 2 adet payı devraldım. Blockchain'le problem yaşamasam bir miktar daha alacaktım. Kendisine teşekkürler.

Değerli konu takipçiler, bildirilen pay devri fon tablosuna işlenmiştir Lider34 10 payından 2 sini Kubra Dam'a devretmiştir. Böylece kendisi Fon'un en büyük ikinci yatırımcısı konumuna yükselmiştir.
güncel fon tablosuna http://bobfunds.com/3aylik_fon1.php adresinden erişilebilir.
sr. member

member
Activity: 90
Merit: 10
Şahsıma iait 10 Payın 2 payını @Kubra Dam nicki arkadasimiza devrettim. tx id asagidadir.
https://blockchain.info/tx/25bd81a05ee1db06c9a91ae0eddf5aae64d2b18d44b51a8fdec435ba891f678a

Fon listesinde herekli düzenlemenin yapılmasını rica ederim

Bob hocam ve Fonda herkese basarilar.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Merakla takip ediyorum başlığı. Başarılarından ötürü tebrik ederim Bob'u. Fonuna yatırım yapmayı düşünüyorum.

Nacizane hizmeti iyileştirebilecek bir öneri olarak; alınan pozisyonları anlık olarak görebileceğimiz bir sistem olsa çok güzel olurdu. Forexteki signal olayı gibi fona direk yatırmak istemeyenlere belirli bir ücret karşılığı anlık pozisyonların datası da satılabilir.

2-3 günde bir sinyal paylaşılabilir aslında, ancak bundan gelir sağlamak istemem, istesem de efor/getiri çok anlamlı olmayacaktır. Halihazırda karlı paylaşımlarda bulunuyorum hem forumda hem mail üzerinden. Tabi sürekli yapacağım diye bir şey yok, en nihayetinde ben de bir ticaret yapıyorum, fona para yatıranlar yatırım yapmak yerine kendileri de tavsiyeleri bekleyebilirlerdi.

İyi günler.

Bir fona dahil olmakla, o fonun sahibinin bile olsa tüyolarından faydalanmak arasında dağlar kadar fark var. Küçümsediğim için söylemiyorum ama bir değerin ne yönde hareket edeceğini bilmektense fon nasıl yönetilir bilmeyi tercih etmeli.

Herhangi bir kişi yoktur ki herhangi bir tüyonun %100 ihtimalle gerçekleşeceğini söyleyebilsin. Her zaman az ya da çok kaybetme ihtimali vardır. Örneğin bana sorarsanız -hatta miktar bağımsız yatırım için- net olarak %49,50 ihtimalle sonucun ne olacağını söyleyebilirim. Çoğu yatırım tavsiyesi de bu oranın üstüne pozitif tahmin ekleyemeyecektir.

Hemen her piyasada toplamda kazanan tek bir tip kişi vardır. Onlar da başarılı risk yöneticileridir. Başarılı varlık yöneticileridir.
legendary
Merakla takip ediyorum başlığı. Başarılarından ötürü tebrik ederim Bob'u. Fonuna yatırım yapmayı düşünüyorum.

Nacizane hizmeti iyileştirebilecek bir öneri olarak; alınan pozisyonları anlık olarak görebileceğimiz bir sistem olsa çok güzel olurdu. Forexteki signal olayı gibi fona direk yatırmak istemeyenlere belirli bir ücret karşılığı anlık pozisyonların datası da satılabilir.

2-3 günde bir sinyal paylaşılabilir aslında, ancak bundan gelir sağlamak istemem, istesem de efor/getiri çok anlamlı olmayacaktır. Halihazırda karlı paylaşımlarda bulunuyorum hem forumda hem mail üzerinden. Tabi sürekli yapacağım diye bir şey yok, en nihayetinde ben de bir ticaret yapıyorum, fona para yatıranlar yatırım yapmak yerine kendileri de tavsiyeleri bekleyebilirlerdi.

İyi günler.

legendary
mhan hocamızın serzenişi bu fon için yersiz. çünkü hesaplama yapılmıyor. herkes pay sahibi ve pay fiyatı tek bazda artıyor. 0,1BTCden giren biri, pay değeri 0,15BTC olunca %50 kar etmiş olacak, 0,127BTCden giren biri %18 kar etmiş olacak. bunu ayrı ayrı hesaplamaya veya tabloda göstermeye bence gerek yok. (mhan hocama saygılar. yapıcı eleştiri yapmaya çalıştım)

Haklısın Smiley ben artık nasıl bir kafayla yazdıysam. ortada bir hesaplama yok hakikaten. Fona yatırım yapmak isteyen arkadaşlar mevcut pay sahiplerinden pay alabilirler.
beni bilgilendirin ki fon tablosuna işleyelim. Mevcut yatırımcılar ve fon bilgilerine http://bobfunds.com/3aylik_fon1.php adresinden erişebilirsiniz.
legendary
Sağolun arkadaşlar, mail grubu da memnun gözüküyor. 1 haftada çok iyi rakamlar görüldü. Ancak fonun parasıyla bodoslama işlemler yapmıyorum tabi, seri şekilde büyüyoruz.

Kişisel portföyde iş alımı açıktır.

Sevgiler.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
katılmak isteyen varsa 130mBTC 1 pay için profil adresime gönderin. ben bob'a gönderip payımı artırayım. en son payı aldım mı aldığınız paylardan kazancın %30'unu kendime alıp üstünü size geri gönderirim Smiley

edit: sondaki gülücükten anlaşılacağı üzere tabii ki bu bir şaka. youtube şaka videoları kadar güldürmüştür inş. neyse konumuza dönelim. e şimdi ben 130mBTC bana gönderen için 3 mBTC miner fee kullanarak bob hocama aktarım yapıp payımı artırsam dışardan fona girilmiş olacak. ben uğraşacam bu durumda. e hocam siz direk yeni girişleri açarak neden pay satmıyorsunuz o zaman? mhan hocamızın serzenişi bu fon için yersiz. çünkü hesaplama yapılmıyor. herkes pay sahibi ve pay fiyatı tek bazda artıyor. 0,1BTCden giren biri, pay değeri 0,15BTC olunca %50 kar etmiş olacak, 0,127BTCden giren biri %18 kar etmiş olacak. bunu ayrı ayrı hesaplamaya veya tabloda göstermeye bence gerek yok. (mhan hocama saygılar. yapıcı eleştiri yapmaya çalıştım)
Pages:
Jump to: