Pages:
Author

Topic: [BOB] 1. 3 Aylık Ticaret Fonu %50 Net Karlı / 321 Pay / 14 Mayıs 2017 - page 5. (Read 20806 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Pay başı 135 mbtc den paylarimi satabilirim.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Başarılar dostum, güzel bir fon olacağa benziyor
newbie
Activity: 7
Merit: 0
Merakla takip ediyorum başlığı. Başarılarından ötürü tebrik ederim Bob'u. Fonuna yatırım yapmayı düşünüyorum.

Nacizane hizmeti iyileştirebilecek bir öneri olarak; alınan pozisyonları anlık olarak görebileceğimiz bir sistem olsa çok güzel olurdu. Forexteki signal olayı gibi fona direk yatırmak istemeyenlere belirli bir ücret karşılığı anlık pozisyonların datası da satılabilir.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Bu aslında yeni katılımcılar için bir kapı olmuş. Yeni katılımcı arkadaş önce herhangi bir kullanıcıdan 1 pay alıp fona dahil olmuş olur.  Sonrasında bobdan istediği kadar yeni pay satın alabilir.

anladıgım kadarıyla bob burda  fondan çıkmak isteyenler içinde bi açık kapı bırakmış. eğer yeni kullanıcılar direk katılabilseydi fondan çıkmak isteyenler daha düşük bi karla satmak zorunda kalacaktı
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Bu aslında yeni katılımcılar için bir kapı olmuş. Yeni katılımcı arkadaş önce herhangi bir kullanıcıdan 1 pay alıp fona dahil olmuş olur.  Sonrasında bobdan istediği kadar yeni pay satın alabilir.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Güncel Pay Değeri: 127 mBTC

Yapıp yapmamak konusunda biraz gidip geldim, mhan'a sordum cevap vermedi, ben de yapmaya karar verdim.
Sadece pay sahipleri, güncel fiyattan olmak üzere ellerindeki pay sayısını arttırabilirler.
https://blockchain.info/address/1JBcC6GYgJAogPKCrddYGBH2UfmTG7eWkM

Bob Merhaba,

benim daha farklı bir düşüncem var, sabit 321 pay ile devam edilsin. An itibariyle fonu yeni para girişi ile büyütürsen kar hesabını nasıl yapacaksın?
işin hesaplama boyutu var birde. benim önerim fona yatırım yapmak isteyenler veya pozisyonunu büyütmek isteyenler mevcut pay sahiplerinden pay devir alsınlar.
fon 3 ayın sonunda birim pay değeri olarak 0.150 btc ye ulaştığında yatırımcıların büyük çoğunluğu fon devam etsin isteyeceklerdir.

3 ayın sonunda Biz yatırımcılara şöyle bir seçenek sunmalısın bence,
fon pay değeri 0.150 BTC dir. satmak isteyen payını bob'a veya başka yatırmcılara satabilir.
isteyen payını satsın, isteyen elindeki payı tutmaya devam etsin.
isteyen bir kısmını satıp bir kısmını elinde tutmaya devam etsin.
ben yatırımcıların büyük bir kısmının son fonun devam etmesini isteyeceğini düşünüyorum. Smiley
satıp çıkmak isteyende olacaktır ama içimden bir ses satıp çıkmak isteyenlere pay almak isteyen talipler çıkacağını söylüyor.
Ben kendi adıma 10 payımı elimde tutmayı tercih ederim.
o zamanki piyasa şartlarında forumdan yeni talipler çıkmaz ise ayrılmak isteyen pay sahipleri paylarını fona iade eder btc sini alır gider.
içinde benimde olacağım kalanlar ile fon yoluna devam etmelidir bence.
Fona yeni giriş yapacaklar güncel fiyattan alacakları icin diğer fon sahiplerini etkilemeyecektir yani size göre suan %27 daha pahalıya almış olacak. Doğru olanda budur.
Dısarıdan başka yatırımcı almayıp fondakilerin paylarını satmasının önünü kesmemesi ise tam bir naiflik olmuş.
Bob bu fonuyla benim gözüme girdi.
Hem yaptığı işlemleri sonradanda olsa paylaştı ve fonda gercekten trade yapıldığını kısmen ispatlamış oldu hemde güncellemeler ile fon sahiplerini haftalık bilgilendirdi. Bundan sonra fon yaparsa rekor katılım gelebilir.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
Son fon bükücü bob kaldı elimizde Smiley o kadar kolay bırakmayız Smiley
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
bob bu son fonum demişti fikrini değiştirmedşyse, devam etmeyi düşünürse mhanın dediği mantıklı, o zaman criptomerian tarzı birşeye dönüşmüş oluyor zaten, işleyiş olarak,
bence şuanki güncel fon fiyatından yeni katılımda yapılabilir, zaten fon fiyatını güncelledi
member
Activity: 90
Merit: 10
Bob tebrik ederim. Başarılarımız daim olsun. Kazanmaya devam inşallah.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110

Yapıp yapmamak konusunda biraz gidip geldim, mhan'a sordum cevap vermedi, ben de yapmaya karar verdim.
Sadece pay sahipleri, güncel fiyattan olmak üzere ellerindeki pay sayısını arttırabilirler.

Bob Merhaba,

benim daha farklı bir düşüncem var, sabit 321 pay ile devam edilsin. An itibariyle fonu yeni para girişi ile büyütürsen kar hesabını nasıl yapacaksın?
işin hesaplama boyutu var birde. benim önerim fona yatırım yapmak isteyenler veya pozisyonunu büyütmek isteyenler mevcut pay sahiplerinden pay devir alsınlar.
fon 3 ayın sonunda birim pay değeri olarak 0.150 btc ye ulaştığında yatırımcıların büyük çoğunluğu fon devam etsin isteyeceklerdir.

fon pay değeri 0.150 BTC dir. satmak isteyen payını bob'a veya başka yatırmcılara satabilir.
ben yatırımcıların büyük bir kısmının son fonun devam etmesini isteyeceğini düşünüyorum. Smiley
satıp çıkmak isteyende olacaktır ama içimden bir ses satıp çıkmak isteyenlere pay almak isteyen talipler çıkacağını söylüyor.
o zamanki piyasa şartlarında forumdan yeni talipler çıkmaz ise ayrılmak isteyen pay sahipleri paylarını fona iade eder btc sini alır gider.

Fonun normal bitiş tarihinden sonra devam etmesi, vade başı, ortası veya sonunda pozisyon miktarının değiştirilebilmesi ve fonun kalıcı bir hale getirilmesi konularına tamamen katılıyorum.
legendary
Activity: 3178
Merit: 1517

Bob Merhaba,

hero member
Activity: 700
Merit: 553

Eline sağlık bob, maşallah diyelim Smiley 1 ayda %27 Wink
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001

Güncel Pay Değeri: 127 mBTC ,tebrikler.

bob hocam, fon bitiş tarihi vb. konular hakkında bir değişme olmadı değil mi?,

sadece pay sahiplerine tanınan bu hak mantıklı olmuş,

fakat fonda olmayan biri o adrese para btc yatırıp da, beni de ekleyin diye emri vaki yaparsa ne olur? kabul edecek misiniz?

Nisan ortasında şekillendiririz, o zamana kadar bitiş 14 Mayıs.

Tek fon olması iyi oldu, büyüklük de iyi gidiyor.

Payını satmak isteyenler olursa ticaretlerini kötü etkilememek adına böyle karar verdim.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696

Güncel Pay Değeri: 127 mBTC ,tebrikler.

bob hocam, fon bitiş tarihi vb. konular hakkında bir değişme olmadı değil mi?,

sadece pay sahiplerine tanınan bu hak mantıklı olmuş,

fakat fonda olmayan biri o adrese para btc yatırıp da, beni de ekleyin diye emri vaki yaparsa ne olur? kabul edecek misiniz?
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Başarıların devam etsin hocam inşallah, güncelleme için teşekkürler.  Smiley
legendary
Activity: 3178
Merit: 1517
Monero pozisyonum hala açık, 8900 maliyetli Liskleri biraz daha bekleteceğim.

Lisk konusunda haklı çıktım.

Umarım değerlendirenler olmuştur.

İyi akşamlar.

Ben kendi adıma ufak da olsa bir kar elde ettim bob,

Teşekkürler Smiley
full member
Activity: 263
Merit: 100

Ellerinize saglik hocam
legendary

legendary
Monero pozisyonum hala açık, 8900 maliyetli Liskleri biraz daha bekleteceğim.

Lisk konusunda haklı çıktım.

Umarım değerlendirenler olmuştur.

İyi akşamlar.
legendary
Sağolun arkadaşlar. Tahminlerim de iyi gidiyor, mail grubuna bekliyorum herkesi.

Saygılar.
Pages:
Jump to: