Pages:
Author

Topic: [BOB] 1. 3 Aylık Ticaret Fonu %50 Net Karlı / 321 Pay / 14 Mayıs 2017 - page 7. (Read 20806 times)

legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
Sağolun arkadaşlar, bu piyasada fırsat bitmez, özel olarak devam ediyorum hala.

Saygılar
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
yeterli sermayeyi toplamis demekki xd
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Fon oldukça şeffaf gidiyor. Yatırımcılarınızın yüzü gülecek, bol şans.

Not: Yatırımım yoktur.
Bob yapilan elestirileri algilamis. Arada sirada yaptigi islemlerden ornekler gosteriyir dolayisiyla kismen seffaflik sagliyor bence. Oyle devam etmesi halinde daha fazla yatirim alacaktir ama baska fon yapmayacagim dedi. Yapmayi dusunurse bence kazanir
full member
Activity: 208
Merit: 100
Fon oldukça şeffaf gidiyor. Yatırımcılarınızın yüzü gülecek, bol şans.

Not: Yatırımım yoktur.
legendary

Fona yatırım yapan dostlar, benimle birlikte pozisyon almayın riskinizi büyütmeyin, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Mutlu Pazarlar

Full-time trader BOB

newbie
Activity: 43
Merit: 0
Nakite yada Btc'ye dönmek isteyen varsa pay satın alabilirim.
Pm yada skype: abdozkurt

hocam merhaba, kaç adet pay satın almak istiyorsunuz?
legendary
Activity: 1876
Merit: 1727
Be A Hope
Nakite yada Btc'ye dönmek isteyen varsa pay satın alabilirim.
Pm yada skype: abdozkurt
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
    Özel bir sebepten dolayı 5 payımı güncel değerden devir etmek istiyorum, bobun foreks fonunda da yatırımım var ama bu btc fonu devir edilebildiği için karlı olmasına rağmen bunu devrediyorum Smiley
Tek kısımda satmak tercihimdir ama almak isteyen olursa en küçük 1 pay olarak alınabiliyor , öyle de devredebilirim
legendary
Güncel Pay Değeri: 122 mBTC

Biraz hızlı gidiyoruz, farkındayım. (Dash)

Arkadaşlar fona girmek için özel mesaj veya mail yoluyla ulaşanlar oluyor. Fon başladıktan sonra yatırım kabul etmiyorum. Pay almak istiyorsanız mevcut katılımcılardan alabilirsiniz.

Bu fon forum üzerindeki son fonumdur.

Birlikte çalışmak için mail yoluyla ulaşabilirsiniz. [email protected]

Altcoinlerle alakalı özel mesaj da atabilirsiniz.

İyi haftasonları.

Elinize sağlık hocam, bu pay değeri pozisyonlarınızı kapattıktan sonraki değer mi? Yoksa henüz pozisyonlarınız açık mı. Malum bazı fonlarda da beklentilerimiz farklıydı boşa çıktı. Kendi adıma erkenden bir hevese kapılmamak için soruyorum.

Arkadaşlar herkese teşekkürler.

Pozisyon değil ama portföy yönetimi gereği irili ufaklı pek çok altcoinde beklemedeyim, fon yaklaşık olarak 40 btc olduğu için sürekli al-sat yapamıyorum coinlerde, açığa satış yapmadığım için piyasa değeri 1.000.000 $'ın altındaki coinlerden çıkışım 4-5 günü bulabiliyor. Söylediğim pay değerleri optimum sonuçlardır elbette.

Fon sonunda bitcoin olarak %50'den fazla kar etmiş olarak yatırımcılar, beklenti gayet tabi oluşacaktır ama önceki fonlarımı takip ettiyseniz eğer belirli aralıklarda düzenli olarak büyütüyorum ana-parayı, paylaştığım güncellemelerin aksi bir şey yaşanmadı.

İyi geceler.
legendary
Activity: 980
Merit: 1011

Arkadaşlar fona girmek için özel mesaj veya mail yoluyla ulaşanlar oluyor. Fon başladıktan sonra yatırım kabul etmiyorum. Pay almak istiyorsanız mevcut katılımcılardan alabilirsiniz.

İyi haftasonları.

Tebirkler hocam başarılarınızın devamını diliyorum.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Bozmadan devam inşallah, tebrikler hocam.  Smiley
hero member
Activity: 700
Merit: 553

İyi haftasonları.

Eline sağlık bob,

Ne diyelim allah zeval vermesin muazzam seyrediyor fon.
legendary
Activity: 3178
Merit: 1517

İyi haftasonları.

Bob tebrik ederim. Allah nazarlardan saklasın.
bildirimin üzerine fon tablosu güncellendi. http://www.bobfunds.com/3aylik_fon1.php adresinden incelenebilir.
fona katılmak isteyen üyeler mevcut yatırımcılardan birinden pay alarak fona dahil olabilirler.

Birazda konu takipçilerine bilgi verelim;
Fon başladığından beri toplamda 10 pay el değiştirdi.
udonmez tüm paylarını satıp fondan ayrılırken, CanErik fona hızlı bir giriş yaptı; udonmez in 5 payını alırken, fonun en büyük yatırımcısı mstfprcn'den de 4 pay daha  alarak 9 pay ile fona girmiş oldu.
Bunun yanında mstfprcn duyuru yaparak isteyenlere aktif bildirilen fiyattan pay verebileceğini duyurunca yalcin da mstfprcn'den bir pay alarak fon yatırımcısı oldu.
Fonumuz 30 yatırımcı, 321 pay, 39,162 BTC aktif büyüklükle bob'un yönetiminde  yoluna devam ediyor.
newbie
Activity: 35

İyi haftasonları.

Elinize sağlık hocam, bu pay değeri pozisyonlarınızı kapattıktan sonraki değer mi? Yoksa henüz pozisyonlarınız açık mı. Malum bazı fonlarda da beklentilerimiz farklıydı boşa çıktı. Kendi adıma erkenden bir hevese kapılmamak için soruyorum.
legendary

İyi haftasonları.

newbie
Activity: 7
Her ne kadar güvenilir görünsenizde anonimlik işi ve yabancı forumlardaki olaylar korkutuyor insanı. Sonraki postaya katılırım belki, başarılar.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
bob reyis kırmızıya düşmüş fon bölümü tamamen bitmiş.
legendary
Her ne kadar güvenilir görünsenizde anonimlik işi ve yabancı forumlardaki olaylar korkutuyor insanı. Sonraki postaya katılırım belki, başarılar.

Teşekkürler ama bu son part.
legendary
bob bu arada gozume takilan biseyi paylasayim, gerci senden kacmaz ama xd
dash sell pozisyonda lendingde asiri fahis faizler var. sell e dusersen mutlaka bi bak acmadan once. %1.97 yi gorduydum

Estağfurullah ama Dash ile ilgilenmem bir süre, tehlike çanları çalıyor.

Karı aldık yolumuza bakalım Smiley
Sen stop loss yapiyor musun? yani %1 in altina inerse cik gibi bi kuralin var mi?

Stop loss'a güvenmiyorum, açık pozisyonun olduğu coine göre sürekli takip gerektiren coinler olabiliyor, onlarda da gideceği yerleri analiz etmeye çalışıyorum.
sr. member
Activity: 280
Merit: 250
bob bu arada gozume takilan biseyi paylasayim, gerci senden kacmaz ama xd
dash sell pozisyonda lendingde asiri fahis faizler var. sell e dusersen mutlaka bi bak acmadan once. %1.97 yi gorduydum

Estağfurullah ama Dash ile ilgilenmem bir süre, tehlike çanları çalıyor.

Karı aldık yolumuza bakalım Smiley
Sen stop loss yapiyor musun? yani %1 in altina inerse cik gibi bi kuralin var mi?
Pages:
Jump to: