Pages:
Author

Topic: [BOT] ████ traderinfo.net ████ Traderinfo Otomatik Trader Botu [Kullanımada] - page 16. (Read 16372 times)

full member
Activity: 672
Merit: 110
suan da eskı kullanıcılar ıcın sıstem acıldı mı Cheesy bnm api key eklendı calısıyor dıyor ama ıcraat yok calısmıyor sanırsam .d
member
Activity: 98
Merit: 10
ben sadece kullanıcıyım. site bitince detaylıca anlatımı olur diye düşünüyorum. hem kullanıcı yorumlarından da belli olur sitenin ne kadar iş yaptığı. bağlantı sorununa gelirsek bazı fontlar yüklenemiyor sanırım. umarım düzeltilir. ben browsec vpn kullanıorum oınunla çok nadir girmiyor  tavsiye ederim
ok teşekkürler
jr. member
Activity: 52
ben sadece kullanıcıyım. site bitince detaylıca anlatımı olur diye düşünüyorum. hem kullanıcı yorumlarından da belli olur sitenin ne kadar iş yaptığı. bağlantı sorununa gelirsek bazı fontlar yüklenemiyor sanırım. umarım düzeltilir. ben browsec vpn kullanıorum oınunla çok nadir girmiyor  tavsiye ederim
member
ayrıca en hızlı dns kullanıyorum ona rağmen isteye girmede sorun yaşıyorum .. bunu görmezden gelmeyin hocam.. vpn ile denedim aynı sonuç
member
kullanıcılar davetiye kodu oluşturup başkalarına verebilirler. fakat üye olurken 0.03000000 btc ücret talep ediyor.
iyi de içeride ne var ne yok görmeden nasıl btc verelim
jr. member
kullanıcılar davetiye kodu oluşturup başkalarına verebilirler. fakat üye olurken 0.03000000 btc ücret talep ediyor.
member
Siteye girmekte zorluk çeken arkadaşlar dns varsa kaldırın öyle deneyin yine olmuyorsa vpn ile girin.

Sitede veya serverda herhangi bir sorun yok. Lütfen internet ayarlarınızı (DNS/VPN) kontrol edin. Sistemde aktif olan kişileri saniye saniye görebiliyorum. Bağlantı sorunu yaşayan pek olmadı.

hocam davetiye kodunu nasıl alabilirim
newbie
Activity: 58
Merit: 0
Siteye girmekte zorluk çeken arkadaşlar dns varsa kaldırın öyle deneyin yine olmuyorsa vpn ile girin.

Sitede veya serverda herhangi bir sorun yok. Lütfen internet ayarlarınızı (DNS/VPN) kontrol edin. Sistemde aktif olan kişileri saniye saniye görebiliyorum. Bağlantı sorunu yaşayan pek olmadı.

jr. member
member
davetiyeler ne zaman ve nasıl hocam , aylardır bekleyenler arasındayım bende .. yeni üyeler için
Davetiye sistemi şu anda aktif hocam, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İlk davetiye az önce aktif edildi bile. Şu anda botu panele entegre ediyorum ve bitmek üzere inşallah.

hocam siteye giriş ciddi problem giremiyoruz 10 kere deniyorum ancak giriyor sonra devam etmiyor davetiye işlemlerini buldum bastın ilerlemiyor bu seferde .. haber edeyim dedim ..
member
yaa şu facebook grubuna beni de alın grup ayarı gizlide giremiyoruz Sad
çok konuştum son günlerde fakat şunu da sormak istedim. telefondan mobil veriden sıkıntısız bir şekilde siteye giriyorum ama wifi üzerinden çok zor açılıyor site bazen hiç açılmıyor. pc de de durum aynı. genelde vpn ile giriyorum bu durumu yaşayan var mı aranızda? dns değiştirdim modeme reset attım fakat nafile.
aynen siteye giriş ciddi problem girmiyor bir türlü ..
member
davetiyeler ne zaman ve nasıl hocam , aylardır bekleyenler arasındayım bende .. yeni üyeler için
Davetiye sistemi şu anda aktif hocam, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İlk davetiye az önce aktif edildi bile. Şu anda botu panele entegre ediyorum ve bitmek üzere inşallah.

hocam davetiyeyi nasıl alıyoruz. facebook grubunu takibe aldım beklemede şu an.. bir de https://traderinfo.net/ gidiyorum fakat birtürlü siteye girmiyor ..
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
çok konuştum son günlerde fakat şunu da sormak istedim. telefondan mobil veriden sıkıntısız bir şekilde siteye giriyorum ama wifi üzerinden çok zor açılıyor site bazen hiç açılmıyor. pc de de durum aynı. genelde vpn ile giriyorum bu durumu yaşayan var mı aranızda? dns değiştirdim modeme reset attım fakat nafile.

Gruptan dana önce uzaklaştırılmadıysanız, gruba alırlar.
Grup linki: https://www.facebook.com/groups/1304538239589071/
newbie

Grup kapalı, gizli değil. Girebilmeniz gerekir daha önce çıkarılmamışsanız. Sitede şu anda sorun yok, proje test ortamından çıkana kadar digitalocean kullanacağım, sonrasnda TR dedicated ile devam edeceğim.
profil resmi yok diye girmemiştim zaten. sonra ekledim fakat bir daha bulamadım grubu. telegram grubu süper olmaz mıydı hem daha kullanışlı olurdu

Bitcoin Türkiye grubundaki bitcoin ile ilgilenen kişileri tanıyorum ve seviyorum, daha önceki sistemde bize destek olan kişiler o grupta ve bu sebeple orayı seçtim. Her hangi bir platformda farklı gruplar oluşsun istemiyorum. Ben bu forumu pek aktif kullanan biri değilim malesef, sadece ilgilendiğim konuları gezerim ve pek cevap yazmak isteyen biri değilim. Sistem test aşamasından çıktıktan sonra kurumsal olarak hizmet vereceğimiz için bize daima ulaşabileceksiniz. Bu yüzden o grup olmuş bu forum olmuş hiç önemi yok. Gerekli desteği daima alacaksınız, zaten herşey otomatik sizin birşey yapmanıza gerek kalmıyor. Size sadece sistemi kullanmak kalıyor. Şu anda sistem eski üyelere açık ve istedikleri gibi sisteme girip online olarak olan biteni izliyorlar, umarım çok keyif alıyorlardır. Her hangi bir sorun tespit edilirse haberimiz oluyor. Sistemi geliştirmemizde bize destek olan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Ayrıca desteğinin devamını sağlamak isteyen kişiler, sistemi kullanmak isteyen kişilere davetiye dağıtabilir.
jr. member

Grup kapalı, gizli değil. Girebilmeniz gerekir daha önce çıkarılmamışsanız. Sitede şu anda sorun yok, proje test ortamından çıkana kadar digitalocean kullanacağım, sonrasnda TR dedicated ile devam edeceğim.
profil resmi yok diye girmemiştim zaten. sonra ekledim fakat bir daha bulamadım grubu. telegram grubu süper olmaz mıydı hem daha kullanışlı olurdu
newbie

jr. member
hero member
Activity: 1330
Merit: 533

Test etmek için ve arkadaş için aktif ettim ama kullanlmadı, sanırım yanacak Cheesy

2017-11-28 21:59
newbie

https://i.hizliresim.com/V3OROV.png
member
Pages:
Jump to: