Pages:
Author

Topic: [BOT] ████ traderinfo.net ████ Traderinfo Otomatik Trader Botu [Kullanımada] - page 17. (Read 16372 times)

newbie
Activity: 58
Merit: 0
Şu anda bot entegrasyonu yapılmaktadır. yazıyor hocam.eskı uyeler ne zaman baslıycak kullanmaya acaba..

Belki yarın, belki yarından da yakın  Cool
full member
Activity: 672
Merit: 110
Şu anda bot entegrasyonu yapılmaktadır. yazıyor hocam.eskı uyeler ne zaman baslıycak kullanmaya acaba..
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
Dün sisteme giriş yapmak istediğimde SMS doğrulama istedi, yurtdışında olduğum için giriş yapamamdım.
SmS yerine 2FA mı kullansak Resul hocam.

Bu arada bugun girdim, eskiye dair bir şey bulamadım ama anladığım kadarıyla köklü değişiklikler var gibi..

Hayırlı olsun

Merhaba dostum, sistemde zaten 2FA var, sms ile giriş sonrası güvenlik ayarlarına gönderiyor. Oradan 2FA aktif edebilirsiniz. Giriş yapacağın zaman whatsapp üzerinden bilgi verirsen sana sms kodunu söyleyebilirim.

Tamam hocam dönüş yaptım, şu anda erişebiliyorum.
jr. member
Activity: 52
Merit: 10
Dün sisteme giriş yapmak istediğimde SMS doğrulama istedi, yurtdışında olduğum için giriş yapamamdım.

Bu arada bugun girdim, eskiye dair bir şey bulamadım ama anladığım kadarıyla köklü değişiklikler var gibi..

Hayırlı olsun

Merhaba dostum, sistemde zaten 2FA var, sms ile giriş sonrası güvenlik ayarlarına gönderiyor. Oradan 2FA aktif edebilirsiniz. Giriş yapacağın zaman whatsapp üzerinden bilgi verirsen sana sms kodunu söyleyebilirim.

Bende yazdım fakat yazarken hata yapmışım sadece alıntı yapmış Cheesy
newbie

Hayırlı olsun

jr. member

2fa ayarlarını güvenlik ayarlarından yapabiliriz. Şu an bot yükleniyor yavaştan sıkı takipteyim

Hayırlı olsun
hero member
Activity: 1330
Merit: 533

Hayırlı olsun
jr. member
Davetiye işlemleri sayfasında verilmiş facebook grubu gizli olarak ayarlı sanırım
member
Activity: 98
hocam yeni üye kabulü ne zaman Sad
Bildiğim kadarıyla 1 ay gibi bir süre sonra olacak. Ve davetiye yolu ile olacak. Konuyu takipte kalmanızda fayda var
teşekkür ederim. aylardır takipteyim sabırsızlıkla bekliyorum.
jr. member
hocam yeni üye kabulü ne zaman Sad
Bildiğim kadarıyla 1 ay gibi bir süre sonra olacak. Ve davetiye yolu ile olacak. Konuyu takipte kalmanızda fayda var
member
member
Activity: 107
Merit: 12
jr. member
Arkadaşlar site dün akşam açıldı. Eski üyeler giriş yapabiliyor fakat daha bot ve mesaj sistemi açılmış durumda değil. Ama yinede girip bakmanızı öneririm. Çok güzel özellikler ve araçlar eklenmiş. Resul hocanın söylediği gibi hesap bakiyeniz duruyor. Hatta eski bakiyem den fazla var sanki (emin değilim dediğim gibi yalan olmasın). Sanırım TL bazlı bakiye de yükleyebilirsiniz. Arbitraj Fırsatlarını Görüntüle özelliği de eklenmiş. Uzun lafın kısası kendiniz bir bakıp görün.
full member
Activity: 195
Merit: 111
member
Arkadaşlar, biliyorum çok sabırsızlanıyorsunuz. Ama üzerinde çalıştığım işler inanın hiç kolay değil. Daha önceki mesajımda Kasım ayı sonuna doğru sistemi tekrar aktif edeceğimi söylemiştim. Ama bilmeniz gereken şu var; Daha önceki dönemde sitemize kayıt olan kişiler üzerinde sistemi ortalama 1 ay kadar test edeceğiz. Şu anda 4 ayrı (Poloniex) hesap üzerinde testlerimizi yapıyoruz. Geliştirdiğim bu botun algoritması çok farklı olduğu için çok kullanımda ne tür sorunlar olacak bunu test etmemiz gerekiyor mevcut üyelerle. Fırsat bulup konuya sürekli giremiyorum kusura bakmayın, ortalama 3-4 saatlik dinlenme vaktim oluyor lütfen mazur görün. Yakında tekrar görüşmek dileğiyle, bol kazançlar.
tamam hocam Eyvallah
member
YAHU ADAM BEKLEYIN dedı bos konusmayın .zamanı geldı mı acıklayacaktır..botu bende kullanıyordum yenı formatını merakla beklıyoruz ustat
  hee sen şimdi dolu konuştun yani bravo  Roll Eyes hocam Allah aşkına iki kelam yazın bir şeylerde böyle kavgalara meal vermeyin .. yoksa boş konuşanlara boş konuşacaklar .. heyecanla bekliyoruz sitem de hakkımız arkadaş .. 
al yazdı arkadas rahatladın mı ?  kavga eden yok bı yorum ama anlaya bak dalgana bana cvp vermeee
kes lan düdük
sr. member
Activity: 1750
Merit: 369
ben bu botu ilk çıktığı zamanlarda kullandım. açıkçası çok saçma bi bot olmuş.
full member
Activity: 392
Merit: 101
full member
Activity: 672
Merit: 110
YAHU ADAM BEKLEYIN dedı bos konusmayın .zamanı geldı mı acıklayacaktır..botu bende kullanıyordum yenı formatını merakla beklıyoruz ustat
  hee sen şimdi dolu konuştun yani bravo  Roll Eyes hocam Allah aşkına iki kelam yazın bir şeylerde böyle kavgalara meal vermeyin .. yoksa boş konuşanlara boş konuşacaklar .. heyecanla bekliyoruz sitem de hakkımız arkadaş .. 
al yazdı arkadas rahatladın mı ?  kavga eden yok bı yorum ama anlaya bak dalgana bana cvp vermeee
newbie
Arkadaşlar, biliyorum çok sabırsızlanıyorsunuz. Ama üzerinde çalıştığım işler inanın hiç kolay değil. Daha önceki mesajımda Kasım ayı sonuna doğru sistemi tekrar aktif edeceğimi söylemiştim. Ama bilmeniz gereken şu var; Daha önceki dönemde sitemize kayıt olan kişiler üzerinde sistemi ortalama 1 ay kadar test edeceğiz. Şu anda 4 ayrı (Poloniex) hesap üzerinde testlerimizi yapıyoruz. Geliştirdiğim bu botun algoritması çok farklı olduğu için çok kullanımda ne tür sorunlar olacak bunu test etmemiz gerekiyor mevcut üyelerle. Fırsat bulup konuya sürekli giremiyorum kusura bakmayın, ortalama 3-4 saatlik dinlenme vaktim oluyor lütfen mazur görün. Yakında tekrar görüşmek dileğiyle, bol kazançlar.
Pages:
Jump to: