Pages:
Author

Topic: BTC-e 10 saatten daha uzun süredir kapalı - page 10. (Read 11112 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 251
https://www.xbtce.com/?type=exchange site buysa eğer açıyor bir sıkıntı yok . Veya tam bana denk geldi açılması.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Btc-e bu sabahtan bu yana offline durumda, sitenin resmi sitesinde mühendislerinin datacenter'dan kaynaklanan sorun üzerinde hala çalıştıkları belirtilmiş ancak kullanıcıları bu denli uzun süreli kesintiden dolayı oldukça huzursuz olsa gerek yavaştan sesler yükselmeye başladı bile umarım bir mtgox faciası daha yaşanmaz.

btc-e halen offline durumda ve hiç de normal bir durum değil. Bu kadar zengin bir kurumun bir problem karşısında bu kadar uzun süre offline kalması çok şaçma. Para bunlarda bok gibi. İsteseler parayı bastırıp ne problem varsa anında hallederler. Bu kadar sürede değil problem çözmek tüm sistem yeni baştan kurulur. Tek isteğimiz sitenin, önceki örneklerinde olduğu gibi sonsuzluğa kanat çırpıp uçup gitmemesi.
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
btc-e ruslarındı değilmi?
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
10 saat sürecek bir teknik problem, bilemedim ne olabilir ki? DDOS açıklaması da yapmamışlar bu sefer.
Pek hayra alamet değil sanki...
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
Tam da 1 Ağustos arefesinde hack olayıysa eğer piyasayı iyice kötü etkiler. Umarım teknik bir problem falandır bir hack vakası daha kötü olur.
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
Kulaktan dolma hack haberleri duymaya başladım. Umarım doğru değildir.
member
Activity: 112
Merit: 10
Bende btc-e den yüklü işlem yapmak istiyordum ancak 4-5 saattir bende ulaşamadım. 10 saat çok büyük zaman.
full member
Activity: 602
Merit: 122
Btc-e bu sabahtan bu yana offline durumda, sitenin resmi sitesinde mühendislerinin datacenter'dan kaynaklanan sorun üzerinde hala çalıştıkları belirtilmiş ancak kullanıcıları bu denli uzun süreli kesintiden dolayı oldukça huzursuz olsa gerek yavaştan sesler yükselmeye başladı bile umarım bir mtgox faciası daha yaşanmaz.
Pages:
Jump to: