Pages:
Author

Topic: BTC-e 10 saatten daha uzun süredir kapalı - page 6. (Read 11112 times)

hero member
Activity: 868
Merit: 502
Şimdi paralarımız gitti yani alamıcaz ? Huh Huh
malasef zor artık gecmıs olsun hocam
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
Ben insanlara tokenlerinin geri verileceğini düşünmüyorum şu an Amerikan hükümeti milyardolarlık bir gelire konmuş durumda daha önce Silk Road adlı websiteisnde olduğu gibi ele geçirdiği tokenleri açık arttırma usülü ile satabilir. Ama aynı zamanda dünyanın gözünde adaletli gözükmek için bu fırsatı değerlendirip tokenleri insanlara geride verebilir dolayısıyla ne olacağını kestirmek zor sancılı bir süreç bekliyor.
bu tarz konularda abd gayet adaletlidir.
Silkroad yasadışı yollardan iş yapan bir siteydi, btc-e ile karşılaştırmak abes.
mt.gox kullanıcıları nasıl mağdursa btc-e kullanıcıları da mağdur. Benzeteceksen mtgox a benzet.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Ben insanlara tokenlerinin geri verileceğini düşünmüyorum şu an Amerikan hükümeti milyardolarlık bir gelire konmuş durumda daha önce Silk Road adlı websiteisnde olduğu gibi ele geçirdiği tokenleri açık arttırma usülü ile satabilir. Ama aynı zamanda dünyanın gözünde adaletli gözükmek için bu fırsatı değerlendirip tokenleri insanlara geride verebilir dolayısıyla ne olacağını kestirmek zor sancılı bir süreç bekliyor.
full member
Activity: 276
Merit: 100
Merhaba;

İlk olarak arkadaşların paylaştığı linklerde yazdığına göre olay MtGox'dan 2011'de çalınan 630.000 BTC'nin arkadaşın aracılığı ile aklanması ile ilgili. Adamlar yıllardır çalınan BTC'leri takip ediyorlarmış. BTC'ler sonunda hareket edip Alexander Vinnik'in cüzdanı üzerinden aklandığını tespit etmişer. Bu tip takip yapılan bir op. sonucu BTC-e'den kimsenin parası buharlaşmaz. Abuk subuk yorum yapıp moral bozup, dezonformasyon yapmanın alemi yok. Durum bana göre BTC'ye olan güveni artıracak bir gelişme, fiyatı etkilemesi komik olur. BTC-e'deki birikimler serbest kalınca ayrı tabi.

İyi dileklerimle

bana göre de bitcoine olan güveni artıracak ve yıllardır oluşmuş olan karapara algısını tamamen yıkacaktır bu gelişme.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
abd el atmış mtgox coinlerini btc-e de aklıyorlarmış.
Sitede parası olan suça karışmamış kişilerin btclerini alacağını düşünüyorum ve mtgox da parası olanlarda alacaktır.
Btc-e yi devlet kapamış yani ,operasyonlarla şimdi adamları alıyorlardır yakında çıkar. Vinnik ötüyordur şimdi...
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

İlk olarak arkadaşların paylaştığı linklerde yazdığına göre olay MtGox'dan 2011'de çalınan 630.000 BTC'nin arkadaşın aracılığı ile aklanması ile ilgili. Adamlar yıllardır çalınan BTC'leri takip ediyorlarmış. BTC'ler sonunda hareket edip Alexander Vinnik'in cüzdanı üzerinden aklandığını tespit etmişer. Bu tip takip yapılan bir op. sonucu BTC-e'den kimsenin parası buharlaşmaz. Abuk subuk yorum yapıp moral bozup, dezonformasyon yapmanın alemi yok. Durum bana göre BTC'ye olan güveni artıracak bir gelişme, fiyatı etkilemesi komik olur. BTC-e'deki birikimler serbest kalınca ayrı tabi.

İyi dileklerimle
legendary
Activity: 1638
Merit: 1329
Stultorum infinitus est numerus
SSL sertifikasını felan patlattılar, siteye giriş yapılamıyor artık. Rusya tarafındakilere bayağı büyük bir vurgun oldu. Global fiyatı etkilememiş olması ilginç.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
site hepten gitti sanırım. cold wallettanda yüksek miktarda eth çıkışı olmuş. geçmiş olsun hepimize.
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
şöyle bir bilgi var arkadaşlar;
https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comments/6q73yq/btce_seized_by_us_government/
türk ip'sinde çıkmıyor da sanırım amerika ip'sinde çıkıyor.
full member
Activity: 840
Merit: 103
Geçmiş olsun adını ilk defa duyduğum bir borsa. Neden poloneix gibi güvenli borsaları kullanmıyorsunuz veya yüklü btc tutanlar fiziksel - kağıt cüzdanlarda saklamıyorsunuz ki. Polo en azından patlasa bile geri ödeme yapar kesin gözüyle bakıyorum. Gavurun kurduğu sanal borsada yüz binler milyonlar saklamak çok saçma geliyor bana.
Btc-e olduğunda sizler daha yoktunuz
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
2-3 sene önce btc-e hesabıma girilip boşaltılmıştı..
Mail onayı  olmadan çekim yapılması imkansız olduğu halde birileri hesabı mail onaysız boşaltmıştı
Çok uğraşmıştım, tek verdikleri cevap: bilgisayarınız hacklenmiş, bizden kaynaklanan sorun değil''
Bu süreç içerisinde btc-e ile ilgili  buna benzer bir çok bireysel dolandırılmalar okudum globalde
demek ki bireysel dolandırmalar yetmemiş, daha geniş çaplı işlere girişmişler
Benim gibi bu sahtekarlar tarafından dolandırılanlar çok uyardı illeti, o yüzden piyasada güvensiz bir imajı vardı
Kaybı olan herkese geçmiş olsun..

Bu yaşanan olayları ilk defa duydum size de geçmiş olsun hocam umarım gerekli cezayı alır bu şerefsiz hırsızlar lakin umarım btc-e de yatırımı olan bitcoin yatırımcıları bu işten mağdur olmaz.
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
2-3 sene önce btc-e hesabıma girilip boşaltılmıştı..
Mail onayı  olmadan çekim yapılması imkansız olduğu halde birileri hesabı mail onaysız boşaltmıştı
Çok uğraşmıştım, tek verdikleri cevap: bilgisayarınız hacklenmiş, bizden kaynaklanan sorun değil''
Bu süreç içerisinde btc-e ile ilgili  buna benzer bir çok bireysel dolandırılmalar okudum globalde
demek ki bireysel dolandırmalar yetmemiş, daha geniş çaplı işlere girişmişler
Benim gibi bu sahtekarlar tarafından dolandırılanlar çok uyardı illeti, o yüzden piyasada güvensiz bir imajı vardı
Kaybı olan herkese geçmiş olsun..
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Haftalarca btc-e ye nakit göndermek için uğraştım. Her yolu denedim. Ne kadar aracı ödeme yöntemi varsa hemen hemen hepsine tam üyelik yaptım. Bir tanesini çalıştığım bankam  kırmızı listeye almış (advcash) işlem yapa madım bir tanesi de benim banka kartımı kabul etmedi. Bir diğeri başka  bir sebeple olmadı. Bir türlü para gönderemedim nalet btc-e ye. En sonunda hayırısı dedim, olmayacağı varmış nalet gitsin btc-e ye dedim vaz geçtim. Öyle kaldı.

Bu arada ben hack olayına inanmıyorum. btc-e kendisi varken başkasına sıra gelmez. Bitfinex olayında da hacklendiğine inanmıyorum. Besbelli ki içerden birileri yaptı.
full member
Activity: 616
Merit: 118
sanki polonun durumuda pek iç açıcı değil
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Yöneticisi kara para aklamadan içeri alındıysa geri gelme ihtimalleri pek gözükmüyor. Herkese geçmiş olsun.
full member
Activity: 158
Merit: 102
Herkese çok geçmiş olsun. Umarım bir şekilde geri gelir site ama ihtimali çok düşük.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Genel intiba btce cok guven vermeyen bir borsaydı. Sanki eskilerin cogu patlamasına ondan cok sasırmıyor. Sitenin hep bir guven eksikliği vardı.
newbie
Activity: 32
Merit: 0
Geçmiş olsun arkadaşlar. Umarım parası olanlar kurtarır. Bende poloniex'de sorun yaşıyorum. Bu aralar hiçbir borsa güvenli değil.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
güleyim mi ağlıyayım mı bilemedim. adam hero olmuş btc-e yi duymadım diyor onun yerine poloniex kullansaydın diyor. şaka mısınız arkadaşım siz trol müsünüz nesiniz?
parası kalanlara geçmiş olsun inşallah kurtarırsınız.

Bu forumdaki hero hesapların üç beşi dışında hepsi satın alınmış ondan çok ciddiye alma.
full member
Activity: 308
Merit: 105
güleyim mi ağlıyayım mı bilemedim. adam hero olmuş btc-e yi duymadım diyor onun yerine poloniex kullansaydın diyor. şaka mısınız arkadaşım siz trol müsünüz nesiniz?
parası kalanlara geçmiş olsun inşallah kurtarırsınız.
Pages:
Jump to: