Pages:
Author

Topic: [Btc-e.com] PARA Yükleme Yöntemleri? - page 7. (Read 27502 times)

sr. member
Activity: 840
Merit: 250
November 27, 2013, 07:45:03 AM
yani önce yandex.money hesabımıza kredi kartımızı tanımlayıp para çekip ardından interkassa ya havale geçip oradan btc-e gönderiyoruz doğru mu ?
sr. member
Activity: 532
November 27, 2013, 07:44:33 AM
yandex.money ile direk btc-e alabiliyormuyuz? alabiliyorsak nasıl alınıyor biri izah eder mi lütfen  Undecided

yandex money den interkassa aracılığı ile btc-e ye usd transfer edebiliyorsun az önce 110 dolarlık yaptım valla anında hesabıma yattı ama 1ile 7 gün arasında btc bloke ediyor sanırım
Bende bloke olmadı ama gönderdiğim oran düşüktü. deneme amaçlı 70$ gönderdim btc aldım cüzdana attım. sorun olmadı.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
November 27, 2013, 07:43:39 AM
btc-e para trasferi için kaç gündür uğraşıyorum paypal okpay liqpay yandexmoney hepsine üye oldum hertarafta şifreler üyelik bilgileri uçuşuyor kafayı sıyırcam sonunda  Grin Grin Grin
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
November 27, 2013, 07:41:18 AM
yandex.money ile direk btc-e alabiliyormuyuz? alabiliyorsak nasıl alınıyor biri izah eder mi lütfen  Undecided

yandex money den interkassa aracılığı ile btc-e ye usd transfer edebiliyorsun az önce 110 dolarlık yaptım valla anında hesabıma yattı ama 1ile 7 gün arasında btc bloke ediyor sanırım
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
November 27, 2013, 07:40:24 AM
direk alım yok btc-deki ödeme yöntemlerinden interkassa veya exhange siteleri ile alım yapılıyor.
sr. member
November 27, 2013, 07:39:31 AM
tam olarak değil de. aracı başka bir site ile alabiliyorsun.
sr. member
Activity: 840
November 27, 2013, 07:37:52 AM
hero member
Activity: 756
Merit: 505
November 27, 2013, 07:37:24 AM
liqpay veya payeer a bulaşmayın mümkünse rus sitelerine.

payeer comapara gönderdim mastercardla, payeer.com liqpay ile para çekti ama aralarında anlaşma bozulmuş.

liqpayda canlı chat var oradan id verip paramı geri istedim bana da 1-7 gün arasında hesabına geri gelir dendi ama 6. gün oldu hala para geri gelmedi.

bu arada bu işelmi btctürkten yapmış olsaydım 1200 TLden btc alacaktım ama  şimdi 2500 TL. düşünün kayıbı.

para hala rusyada. olan bize oldu.

varsa paypal gibi anında  ödeme alan siteler net olsun herkes faydalansın...
legendary
November 27, 2013, 07:03:31 AM
yandex money Türkiye'ye açık mı?
rusça ve ingilizce dil seçeneği var fakat ingilizce tam tamamlanmamış yarsı halen rusça ginede işimizi görüyor türkiye için bir kısıtlaması yok. kredi ve banka kartlarıyla işlem yapabiliyoruz.
sr. member
Activity: 266
November 27, 2013, 07:00:33 AM
yandex money Türkiye'ye açık mı?
legendary
November 27, 2013, 06:03:34 AM
interkassa ile her yükleme gönderme işlemini kısıtlıyor bugun tekrar yükledim 24 saat daha kitledi money hold ile ilgili açtığım ticketleri cevaplamadan direk iptal ediyorlar.en son lanet olsun kimlik pasaport ne varsa gönderiyim kaldırın kısıtlamayı dedim ona cevap gelmedi henüz Grin
yandex money'in üst limitini arttıramıyor muyuz.
birde günlük 30bin mi 15bin  ruble mi?
tek seferde 15bin günlük 30 bin aylık 100bin
limit artırma için çok aradım ama bi açıklama bulamadım bi mail atayım bakalım ne diyecekler.
bir sefer 2bin bir sefer 13bin sonra 15bin ruble için denedim 3d ekranı geldi şifre girdim banka onaylamadı falan dedi anlamadım hatayı.
o tür bi hatayla karşılaşmadım tüm aktarımlarım 3d secureden sonra anında geçti hesaba kredi kartınızda günlük transfer limiti veya provizyon sorunu olabilir bankayı arayıp açtırmayı deneyin.
sr. member
November 27, 2013, 05:58:24 AM
interkassa ile her yükleme gönderme işlemini kısıtlıyor bugun tekrar yükledim 24 saat daha kitledi money hold ile ilgili açtığım ticketleri cevaplamadan direk iptal ediyorlar.en son lanet olsun kimlik pasaport ne varsa gönderiyim kaldırın kısıtlamayı dedim ona cevap gelmedi henüz Grin
limit artırma için çok aradım ama bi açıklama bulamadım bi mail atayım bakalım ne diyecekler.
bir sefer 2bin bir sefer 13bin sonra 15bin ruble için denedim 3d ekranı geldi şifre girdim banka onaylamadı falan dedi anlamadım hatayı.
legendary
November 27, 2013, 05:52:07 AM
sr. member
November 27, 2013, 05:47:51 AM
birde günlük 30bin mi 15bin  ruble mi?
legendary
November 27, 2013, 05:21:35 AM
newbie
Activity: 36
Merit: 0
November 26, 2013, 04:02:48 PM
biraz önce liqpay ile direk liqpay hesabıma ukraynadan para gönderildi
gönderilen para 55 dolar
50 dolar yükleme talebiyle interkassa üzerinden  btc-e sitesine aktardım
bana 50 dolar aktarmanın maliyeti 2.02 dolar
yani toplamda 52.02 dolar
50 doları hesabımda görebiliyorum
gönderen arkadaş liqpaye kredi kartı ile para yükleme için ukrayna veya rusya kredi kartı olması gerektiğini söyledi.
member
Activity: 91
Merit: 10
November 26, 2013, 10:09:58 AM
hocam bırak alınganlık yapmayı.. sadece kendim için soru sormuyorum sana, belki seninde bilmediğin bir trick vardır, birlikte çözeriz yahu..

ticket açıp kimlik ,  para transfer dekontu vb. paylaştın mı sen?

alınganlık bir olay yok siz şimdi diyorsunuzki ben buraya bir şekilde usd aktardım aktardığınız andan itibaren 24 saat withraw kısıtlaması var 24 saat dolmadan ne btc çekebilirsiniz nede usd.

swift olayıyla para gönderdiğiniz takdirde 1 ay kısıtlama var kimlik göndererek açtıklarını söylüyorlar fakat supportan cevap alabilmek şans işi ben burda diğer arkadaşlarında bilgilenmesi amacıyla tecrubelerimi paylaşıyorum yanlışlarım elbette olabilir.

ticketleri pek takmadıklarından ve swifte teşebbüs etmedğimden kimlik dekont vs. göndermedim.

birisi swift ile USD gönderip bitcoin aldığında onu 1 ay hiçbir yere gönderemiyorsun diye bir bilgi paylaşıyor bunu kesin olarak öğrenmeye çalışıyorum.
benimde yanlışım olabilir, senin orada yaşadığın problemden kurtulabileceğini düşündüğüm için seni zorlamaya çalışıyorum ki birlikte kafa patlatıp çıkış noktasına varabilelim diye.

Swift ile az miktar bitcoin alıp 1 ay orada tutma zorunluluğu olup olmadığını deneyeceğim ve paylaşacağım.
legendary
November 26, 2013, 09:52:23 AM

Burada yazana göre uluslararası banka transferi ile para gönderiminde 1 ay para tutma işlemi kimlik doğrulama sonunda kaldırılır. Yani hesabınıza geçer.
Ancak diğer yöntemlerle yapılan -dolandırıcılık şüphesi taşıyan- para yatırma işlemleri 1-7 gün bekletilir ve bu süre kaldırılamaz. Yani en az 1 gün bekleyeceksiniz.
hold moneyin sebebi interkassa sanırım interkassadan bakiye yükledim 450 dolar interkassa to yandex money işlemi ile 450 dolar 425 dolar olarak geçti hesabıma
bu yöntemi kullanmak isteyenlerin aklında bulunsun yandex moneyin günlük ödeme limiti 15000 ruble yani 455 dolar cıvarı ve 49 rublede yandex money komisyonu var
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
November 26, 2013, 09:47:52 AM

Burada yazana göre uluslararası banka transferi ile para gönderiminde 1 ay para tutma işlemi kimlik doğrulama sonunda kaldırılır. Yani hesabınıza geçer.
Ancak diğer yöntemlerle yapılan -dolandırıcılık şüphesi taşıyan- para yatırma işlemleri 1-7 gün bekletilir ve bu süre kaldırılamaz. Yani en az 1 gün bekleyeceksiniz.
legendary
November 26, 2013, 09:40:17 AM
hocam bırak alınganlık yapmayı.. sadece kendim için soru sormuyorum sana, belki seninde bilmediğin bir trick vardır, birlikte çözeriz yahu..

ticket açıp kimlik ,  para transfer dekontu vb. paylaştın mı sen?

alınganlık bir olay yok siz şimdi diyorsunuzki ben buraya bir şekilde usd aktardım aktardığınız andan itibaren 24 saat withraw kısıtlaması var 24 saat dolmadan ne btc çekebilirsiniz nede usd.

swift olayıyla para gönderdiğiniz takdirde 1 ay kısıtlama var kimlik göndererek açtıklarını söylüyorlar fakat supportan cevap alabilmek şans işi ben burda diğer arkadaşlarında bilgilenmesi amacıyla tecrubelerimi paylaşıyorum yanlışlarım elbette olabilir.

ticketleri pek takmadıklarından ve swifte teşebbüs etmedğimden kimlik dekont vs. göndermedim.
Pages:
Jump to: