Pages:
Author

Topic: [Btc-e.com] PARA Yükleme Yöntemleri? - page 8. (Read 27502 times)

member
Activity: 91
Merit: 10
November 26, 2013, 09:32:32 AM
hocam bırak alınganlık yapmayı.. sadece kendim için soru sormuyorum sana, belki seninde bilmediğin bir trick vardır, birlikte çözeriz yahu..

ticket açıp kimlik ,  para transfer dekontu vb. paylaştın mı sen?
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
November 26, 2013, 09:27:52 AM
hocam ID sağlarsan kaldırılır diyor okurmuyor musun?
money hold olayı ile bir bitcoin.in wallet.dan wallet.a gönderilememesinin ne alakası olduğunu anlayabilmiş değilim.

makalelere bakıyor musun? support.da bulunan
https://hdbtce.kayako.com/Knowledgebase/Article/View/31/0/withdraw-usd--eur--rur
tamam kardeşim anlamamakta ısrar etmeye devam et daha anlatmaya çalışmıyorum.test et tecrubelerinizi bizimle paylaş ben paylaştım!
member
November 26, 2013, 09:25:34 AM
hocam ID sağlarsan kaldırılır diyor okurmuyor musun?
money hold olayı ile bir bitcoin.in wallet.dan wallet.a gönderilememesinin ne alakası olduğunu anlayabilmiş değilim.

makalelere bakıyor musun? support.da bulunan
https://hdbtce.kayako.com/Knowledgebase/Article/View/31/0/withdraw-usd--eur--rur
legendary
November 26, 2013, 09:21:45 AM
bu bilgi btc-e üzerinde bir yerde belirtiliyor mu?

member
November 26, 2013, 09:13:24 AM
bu bilgi btc-e üzerinde bir yerde belirtiliyor mu?
legendary
November 26, 2013, 09:01:27 AM
nasıl yani? BTC-e' ye bir şekilde USD göndermeyi başardım sonra bitcoin aldım. Evdeki wallet.a gönderememem için bir sebep olmamalı hocam emin misiniz?
dikkatli okumanızda fayda sadece banka yani swift işleminde bu 1 ay önlemi var diğer kendi sunduğu egopay okpay payeer vs bunlarda 1gün kısıtlama koyuyor. diyelim btcturkten veya başka biryerden btc alıp transfer edip işlem yaptınız bunda bi kısıtlama yok btcnizi tekrar istedğiniz yere transfer edebilirsiniz.
member
November 26, 2013, 08:56:41 AM
nasıl yani? BTC-e' ye bir şekilde USD göndermeyi başardım sonra bitcoin aldım. Evdeki wallet.a gönderememem için bir sebep olmamalı hocam emin misiniz?
legendary
November 26, 2013, 08:51:38 AM
neden kimse eft yani swift denemiyor görünen o ki swift en masrafsızı (yüklü miktarda transfer açısından) örneğin 5000 dolar gönderime ben 50-100 dolar arası masraf çıkacağını düşünüyorum en fazla. bana en mantıklısı swift gibi geliyor. tek dezavantajı 2-7 iş günü sürmesi ki o da genelde 2-3 günde gerçekleşiyor. bu işten (arbitraj) gerçekten kar etmek isteyen varsa ufak rakamlarla o iş hayal. ufak yatırımda paranın önemli bir yüzdesi komisyonlara gidiyor ama yatırım büyüdükçe masraf küçülüyor.
hem swiftin 1 hafta civarı sürmesi hemde btc-e banka para yüklenen hesaba 1 ay para çekme kısıtlaması koyması saatlerin dakkaların bile değerli olduğu piyasada bu çok büyük bir dezavantaj arbitraj olayı için ise zaten doğru zamanda alım satım yapanlar 2 katlıyor arbitraj geri planda kalıyor.
swiftin uzun sürmesi aslında çok problem değil çünkü dolar gönderiyorsun hesaba dolar geçiyor o arada bir kaybın yok. olay zaten btc-e'ye doları yükledikten sonra başlıyor doları anında btc/ltc v.s. çevirip transfer edebiliyorsun bildiğin gibi. peki btc-e'den btc olarak da mı çekemiyoruz parayı yoksa sadece dolar çekimine mi 1 ay kısıtlaması konuyor?
withdraw işlemini komple kısıtlıyor ne btc nede dolar olarak gönderim var kısa vadedeki kurların iniş çıkış avantajlarını kaybetmiş oluyoruz.
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
November 26, 2013, 08:23:39 AM
neden kimse eft yani swift denemiyor görünen o ki swift en masrafsızı (yüklü miktarda transfer açısından) örneğin 5000 dolar gönderime ben 50-100 dolar arası masraf çıkacağını düşünüyorum en fazla. bana en mantıklısı swift gibi geliyor. tek dezavantajı 2-7 iş günü sürmesi ki o da genelde 2-3 günde gerçekleşiyor. bu işten (arbitraj) gerçekten kar etmek isteyen varsa ufak rakamlarla o iş hayal. ufak yatırımda paranın önemli bir yüzdesi komisyonlara gidiyor ama yatırım büyüdükçe masraf küçülüyor.
hem swiftin 1 hafta civarı sürmesi hemde btc-e banka para yüklenen hesaba 1 ay para çekme kısıtlaması koyması saatlerin dakkaların bile değerli olduğu piyasada bu çok büyük bir dezavantaj arbitraj olayı için ise zaten doğru zamanda alım satım yapanlar 2 katlıyor arbitraj geri planda kalıyor.
swiftin uzun sürmesi aslında çok problem değil çünkü dolar gönderiyorsun hesaba dolar geçiyor o arada bir kaybın yok. olay zaten btc-e'ye doları yükledikten sonra başlıyor doları anında btc/ltc v.s. çevirip transfer edebiliyorsun bildiğin gibi. peki btc-e'den btc olarak da mı çekemiyoruz parayı yoksa sadece dolar çekimine mi 1 ay kısıtlaması konuyor?
legendary
November 26, 2013, 08:11:17 AM
sr. member
Activity: 266
November 26, 2013, 07:55:59 AM
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
November 26, 2013, 04:56:29 AM
atatürk havalimanına gidip odan mı alsak  Grin
sr. member
Activity: 532
November 26, 2013, 04:52:50 AM
Off ya yine mi hayal kırıklığı. Roll Eyes Cry
legendary
November 26, 2013, 04:46:53 AM
24change aracılığı ile btc-e hesabımıza (master cardımız varsa) para gönderebiliyormuyuz?
24change kartlardaki işlemi liqpay üzerinden yapıyor ben visa denedim kabul etmedi yukarda bir arkadaşda master denemişti olmamıştı.
Paypal olmuyor mu?
yok artık  Smiley
paypalla işlem yapan sadece vircurex var oda sömürüyor kar filan bırakmıyor.
sr. member
November 26, 2013, 04:37:24 AM
24change aracılığı ile btc-e hesabımıza (master cardımız varsa) para gönderebiliyormuyuz?
24change kartlardaki işlemi liqpay üzerinden yapıyor ben visa denedim kabul etmedi yukarda bir arkadaşda master denemişti olmamıştı.
Paypal olmuyor mu?
legendary
November 26, 2013, 04:34:49 AM
sr. member
Activity: 840
November 26, 2013, 04:31:32 AM
sr. member
November 26, 2013, 04:22:16 AM
24change sitesi üzerinden işbank maximum visa kredi kartıyla denedim. ordan liqpay'e yönlendirdi fakat işlem hata verdi. bu yolla master card ile işlem yapan bir kişi gördüm diğer bir sitede ve 290 $ için 9 $ komisyon kesildiğini söylemiş kendi yaptığı işlem için.

deneyen var mı?
Hocam bu sitede direk BTC-LTC de alınabiliyor galiba. Huh
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
November 26, 2013, 04:13:47 AM
beyler, btc-e'den paramı nasıl alabiliyorum?

ben olsam btc alıp btcturk e gönderirim
ordan tl ye çeviririm en az komisyon böyle ödersin ve en hızlı böyle alrsın
newbie
Activity: 30
Merit: 0
November 26, 2013, 04:06:24 AM
beyler, btc-e'den paramı nasıl alabiliyorum?
Pages:
Jump to: