Pages:
Author

Topic: Btc nin bügünkü sıçraması yukarı yön habercisimidir? - page 2. (Read 1685 times)

sr. member
Activity: 1638
Merit: 273
10 bini hala asamadik maalesef bircok yatirimci 10 binden sonra yukselisin artacagini dusunurken bir cogu 10 binden sonra satis yapma derdinde. Bana kalirsa 10 bin dolarda yine kalici olamayacak.
Satış yapanlar büyük hata yapıyor bence. Henüz çok erken satmak için acele etmeyin derim ben. Birkaç ay içinde en az 16 bini görür net.
jr. member
Activity: 182
Merit: 3
10 bini hala asamadik maalesef bircok yatirimci 10 binden sonra yukselisin artacagini dusunurken bir cogu 10 binden sonra satis yapma derdinde. Bana kalirsa 10 bin dolarda yine kalici olamayacak.
member
Activity: 252
Merit: 11
O zamanlarda bugune ciddi bir sıçrama göremedik doğrusu. Şuanda da 10bize büyük dert oldu. 12binleri görsek de hemen satış yapsak artık. Hedefim 12binde satmak
newbie
Activity: 196
Merit: 0
Daha fazla destege ihtiyaci var bence ama  buraya kadar guzel geldi diyebiliriz.
member
Activity: 238
Merit: 10
Elbette yukari yon habercisiydi ve eminim bu yukselis trendi 20 bin dolara kadar durmayacaktir.
newbie
Activity: 210
Guzel cikislar yasadi o gunden beri. Umarim devam eden bir yukselis trendi olur.
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
O gunden bu yana guzel bir yukselis trendine girdi. 10 bin direnci kirilirsa daha guzel yerlere yukselecektir.
full member
Activity: 980
Merit: 207
bence yukarı yön habercisi çünkü baktığınız zaman, 12 nisandaki sıçrayıştan sonra güzel yükselişler kaydedildi. bu açıdan bakarsanız, yukarı yön habercisi
member
Activity: 476
Merit: 75
10k ya dayanıyor dayanıyor bir türlü hakkından gelemiyor. Pazartesi ufak çapta bir düşüş olabilir ancak yakın zamanda galiba 10k doları geçecek bitcoin.
newbie
Activity: 182
12 Nisandaki hareket 4-5 mayısta teyit edildi sanırım. 10000 psikolojik direnci ve 10.200 direnci var sırada. Geri çekilme olsa bile genel yön yukarı gibi.
member
Activity: 364
Bitcoin şu an sınır değerinde bir süredir bu seviyelerde gidip geliyor. 10 bine dayandı bu noktayı kırabilirse yükseliş gelecek bence.
Umarım en kısa sürede güzel yükselişler görebiliriz.
jr. member
Activity: 434
Merit: 1
yükseliş için önemli direnç noktası iki kere test edip bir türlü kıramadığı 11500 seviyesi burası en önemli direnç noktası. burasını yukarı yönlü iyi bir hacimle kırarsa asıl yükselme o zaman başlar.
member
Activity: 280
bana sorarsanız yukarı yön habercisi, ama forumda groll arkadaşımızın açtığı da bir konu var, onu da takip etmek lazım gelir diye düşünüyorum, o da düşecek diyor, ileride
newbie
Activity: 168
evet yukarı yön habercisi. artık desteklere pek uğramıyor. devamlı yükseliyor. 3 haftadır fena satın alan var. onları şiddetli panikletmediler henüz ama yapacaklar %100. bunu yaparlar ve biraz ucuzladığında tekrar kaparlar ellerinden sonraki adım umarım artık yeni yüksek fiyatlar olur.
sr. member
Activity: 425
Merit: 250
Bence yukarı yönde hareket edeceğini gösterdi bize. En azından şimdilik. 10000 dolara dayandı nerdeyse. Ve o rakam kırıldığı zaman artık yeni bir taban değerimiz olacak ve bir süre de 10000 lerde duraklar eğer duraklarsa. Nerden baksan iyi gene.
full member
Activity: 266
Merit: 100
https://cryptassist.io
BTC acayip bir ivme yakaladı gibi duruyor. $ 9665 civarlarına geldi ve peşinde ETH de $794 oldu. Bunlar coştu ve güzel yerlere girecekler. Ethereum
$2000 civarlarına gelir gibi duruyor. Ama BTC nin nereye kadar gideceğini kestirmek zor.
full member
Activity: 571
Merit: 113
Bence biraz daha yukarı oynayıp  aşağılara doğru gelecek yada tamamen tepeye çıkacak İnşallah tepeye çıkar tabiki
jr. member
Activity: 252
Merit: 2
Elbette yukari yon habercisi ama sert bir yukselis altlari boxabilir.
newbie
Activity: 224
değildir ki öyle de olmadı.tabi bu küçük artışı sıçrama sayıyorsanız o ayrı.bence uzun bir süre sıçrama olmayacak, ciddi bir olay olması lazım ki gündemde hiç öyle bir durum yok..
member
Activity: 224
Nisan ortalarindan bu yana guzel bir yukselis durumu var. Umarim bu deger yukselisi kisa surmez.
Pages:
Jump to: