Pages:
Author

Topic: Btc nin bügünkü sıçraması yukarı yön habercisimidir? - page 9. (Read 1685 times)

full member
Activity: 230
Merit: 100
Güzel bir sıçrama gördük devamıda gelir umarım 6500 dolar seviyelerine takılıp kalmıştık bu küçük sıçrama bile moral verdi bize..
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Bu hareketlenme piyasaya para girişi sayesinde oldu diye düşünüyorum ben. Eğer ciddi miktarda malvarlığı olan kişiler yüklü miktarda para soktuysa piyasaya bu ani artış gerçekleşti demektir.
member
Activity: 155
Merit: 10
%10 artışı çok çabuk oldu belki 5 dakika içerisinde gerçekleşti.Balon diyenler var yükselişe geçti diyenler var.Fakat 6bin lerde seyretmesi herkesi korkutuyordu stabil olanı 8k$ diye düşünüyorum 8k altı riskli bölge bitcoin için.Böyle giderse gelecek ay 11k falan görür
full member
Activity: 288
bence de yukarı yönlü bir hareket habercisi ama nereye kadar gideceğini bilmiyoruz. Arada durgunluklar olacaktır ama genel itibariyle yükselişin devam etmesini bekliyorum. Çok fazla insan bunu bekliyor ve işlemler yapılmaya başlandı bile.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
Bence yukarı yönlü
full member
Activity: 266
https://cryptassist.io
Yukarı yön habercisi diyebiliriz.Uzun zamandır zaten düşüş trendindeydi ve bu tepkiyle artık yükseliş trendine girebilir. Ethereum da güzel bir şekilde artmaya devam ediyor. Güzel bir piyasa bizi bekliyor.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
yeni bir boğa sezonun başlangıcındada olabiliriz, bir boğa tuzağıda atılmış olabilir. soğukkanlı davranıp bekleyeceğiz her şeyi zaman gösterecek kesin olarak.
member
Activity: 336
bugün gelinen noktada şahsi düşüncem birdaha btc bu fiyatlardan işlem göremeyecek.zira artış trendi tam olarak mayıs ayında başlayacaktır.bitcoindeki fiat artışı diğer alt coinlerede sıçrayacaktır.
hero member
Activity: 1316
Merit: 503
Someone is sitting in the shade today...
BTC için 7-8000 seviyeleri zaten uzun süredir dalgalandığı aralık 10,000 seviyelerini hacimli kıramadıktan sonra btc değer kazandı diyemeyiz, sadece kısa süreli bir düzeltme hareketi olur o da tekrardan 4-5000 bandına gerilemez ise.
member
Activity: 294
World’s First Decentralized ICO Platform
Uzun bir süredir düşüşlere o kadar alıştırdı ki kendisini bugün ki yükseliş iyi moral verdi herkese, bu şekilde üç dört çıkış daha yapsa yine dikkatleri üzerine çekecek ve bu da yeni yatırımcıların gelmesine yol açacaktır. Umarım bu trend devam eder.
member
Activity: 336
Merit: 11
Ne kadar acik gorecegiz. Bu yukselis harika hissettiriyor fakat hala supheler var. Yeniden dusecek mi korkusu.
member
Activity: 322
Merit: 12
Oldukca iyi bir cikis sayilir bence hizli oldu ama yeterli degil kesinlikle. Zaman gosterecek herseyi.
full member
Activity: 742
Merit: 112
btcnin sıçramasındaki etken sebep şu gibi duruyor. en azından nette yazılıp, çizilen şu. Endonezya'da mikro finans şirketi var ismi Blossom Finance. diyor ki bu şirket bitcoi yerel hükümet tarafından yasaklansa bile bu yasaklama işlemi yapılmayan ülkelerdeki işlemlerin İslam'a uygun olduğuna dair 22 sayfalık çalışma raporu hazırlamış. bu raporu İslam ülkelerinden para babaları okudu ki sıçrama oldu. temkinli davranmakta fayda var.
full member
Activity: 224
Bitcoin ve alt coinler hareketli fakat hala korkutuyor. Piyasa o kadar değişken ki her an her şey olabiliyor. Bu nedenle erken sevinmemek lazım. 10.000 doları geçmediği sürece tehlike devam ediyor.
full member
Activity: 630
Merit: 101
Bugün özellikle şu saatlerde çok iyi moral oldu piyasa biraz daha tutunursa iyi yerlere doğru sağlam bir yürüyüş başlayabilir. Bu durumda dikkatli olup karları piyasa akarken reelize etmek lazım diye düşünüyorum
member
Activity: 266
Sabah baktığımda bitcoin 6900 dolar civarındaydı canımı sıkmıştı yine, öğleden sonra baktığım da 7900 dolar civarındaydı. Gözlerime inanamadım Smiley özlemişiz bu tabloyu. Bu sıçrama baharın habercisidir umarım.
sr. member
Activity: 686
Merit: 257
Bu günkü sıçrama yukarı yön habercisi olmasa dahi piyasanın çökeceğini düşünenlere tokat gibi bir cevap olmuştur diye düşünüyorum. Fiyatlar ne kadar düşerse düşsün, düştüğü yerden kalkıp yukarı yönlenecektir. Zararda olan arkadaşlar ümidi kesmesin.
full member
Activity: 476
Bugünkü kıpırdanma hepimizi heyecanlandırdı. Yorumlarda yansımış hemen. Gördüğüm kadarıyla herkes bu tabloyu özlemiş. Ortalığı yeşil görmek insanın içini açıyor.
member
Activity: 123
bugünkü artış piyasaya bir hareket getirdi heryer yemyeşil inşallah devamı gelir şu kötü günleri unuturuz...ben 1 2 gün içinde 10.000 dolara yaklaşırız diye umuyorum
member
Activity: 167
Bana göre btc uzun bir süredir btc 6500 - 6800 arası gidip geliyordu bir türlü kendini yukarı atamıyordu bugün hacimlerin yükselmesi ve amerika daki vergi döneminin sonuna doğru gelinmesi btc yi hareketlendirdi.Bundan sonra önü açık gibi..
Pages:
Jump to: