Pages:
Author

Topic: Btc nin bügünkü sıçraması yukarı yön habercisimidir? - page 8. (Read 1685 times)

member
Activity: 268
Merit: 12
uzun süredir belirli seviyede gidip gelen bitcoin birden sıçrayınca acaba dedik ama birden sıçraması biraz korkuttu beni yavaş yavaş kademeli bir şekilde çıkmasını tercih ederim.
member
Activity: 336
Merit: 10
Bitcoin yönünü yukarı çevirmiş gözüküyor , uzun süredir düşüş trendi yaşayan bitcoin son 3 gün çerisinde 6700 dolar seviyelerinden 8200 seviyelerine yaklaşık 1400 dolar gibi bir yükseliş gösterdi , bundan sonra devamı gelir umarım.
member
Activity: 224
Bence bu artışa kendimizi fazla kaptırmamamız gerekiyor. yalancı bi bull hareketi olması da söz konusu olabilir. Treni kaçırmayim diye elimizdekinden olabiliriz.
full member
Activity: 252
Merit: 100
Hem bitcoin hem altcoinlerde hareketlilik oldu ortam yeşillendi. Boğa sezonu başlamıştır inşallah. Bazı düzeltmeler illa ki olacaktır ama genel yön yukarı olursa çok iyi olur. Bu sefer yalancı bahar değildir umarım.
jr. member
Activity: 196
Merit: 2
PLATIO - Smart Banking Ecosystem
Aynen istikrar olmadığı sürece ancak kendimizi yorarız. Bugün yine 8k seviyelerinin altına geriledi Bitcoin, buna ne sebep oldu bilemiyorum ama yükseliş eğrisini kesintiye uğrattı.
full member
Activity: 286
Önemli olan yükselişteki istikrar, ne kadar yükselecek nereye kadar yükselecekten ziyade yükseliş uzun mu sürecek, kısa mı sürecek işte bunu bilmek ve ona göre hareket etmek önemli bence.
member
Activity: 392
Bitcoin büyük düşüş yaşadıktan sonra biraz hareketlenmesi ,herkesin keyiflerini biraz olsun yerine getirmiş gözüküyor, fakat ne olursa olsun bitcoin bu ne zaman ne yapacağı belli olmaz temkinli olmak lazım.
member
Activity: 448
Amerikada vergi döneminin sona ermesi bitcoinin yükselmesi için oluşacak sebeplerden biri olabilir.Fakat sadece bu bitcoin çıkılı için yeterli değil, uzun zamandır büyük düşüş yaşayan bitcoin yatırımcısının gözünde de değer kaybetmeye başlamıştı , bu durumu düzeltmeye çalışıyorlar.
jr. member
Merit: 1
Bir hafta on gün buralarda kalsa, ortalama arttıracak ve dip yapmış olacak. Aşağı salmaması herkesin temennisi herhalde.
member
Activity: 574
Merit: 14
erken konuşmayalım. borsaların yeşillenmesini kim istemez ki. 13000 doların üzerine atarsa ha tamam şimdi çok güzel gelişmeler olacak derim. henüz yeni başladık. eğer 2 ay kadar ivmesi yukarı yönlü olacak şekilde aşağı-yukarı hareketler başlatması gerek. biz sevinci de üzüntüyü de çok abartıyoruz. vallahi bende siz kadar heyecan yok. ethereum 2000 dolar olacak diye hayale kapılmıyorum. gerçekleşirse çok sevinirim orası açık.  Cool
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
İnşallah yukarı yön habercisidir herkes gibi ben de bunu umuyorum ama yine de erken sevinmemek lazım bekliyoruz o yüzden. 10 bin doları aşarsa eğer sevinmeye başlarım.
member
Activity: 308
Merit: 11
Oyle gibi gorunuyor ama belli bir sure yukselis gormedikce fazla guvenemiyorum 12 bin dolarida gormustu ama yine dusus gormustuk.
jr. member
Merit: 5
Insallah artik onu acik gibi gorunuyor. Yaz aylarina kadar bu yukselis bu hizla gitse bile yeter bence. Sonrasinda kolay kolay durdurulmaz zaten.
full member
Activity: 462
bitcoin için küçük ama kriptopiyasası için büyük bir adım oldu. hertaraf yeşillendi birdden bire. sadece btc değil tüm altcoinler de buna eşlik etti. Sebebi her ne olursa olsun devamını dörtgözle bekliyoruz:)
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
Henüz 20.000 dolar civarında alım yapanları tatmin edici bir fiyatta olmamasına rağmen Bitcoin yatırımcısının uzun süredir görmediği ve sabırla beklediği küçük bir yükseliş gerçekleşti, zaman olarakta sürpriz oldu, yatırımcının psikolojisi düzeldi biraz olsun.
member
Son iki günlük yükselme hareketi herkesi heyecanlandırdı. Bu baharın habercisi olarak yorumlanıyor ama balinalar insanları terste bırakmayı seviyor. Bence beklenen yükselme gerçekleşmeyecek.
member
Activity: 182
Bitcoinde sıçrama gerçekleşince hemen insanlar sebebini araştırmaya girişiyor. Buna Arapların bitcoini helal olarak görmesi etkili oldu diyen var rockefellerin kripto para piyasasına giriş yapacağı haberi etkili oldu diyen var, Gorge sosrosun piyasaya yatırım yapacağı haberinin etkili olduğunu söyleyen var. Yükselişe bir sebep bulmak gerekmiyor zaten yükselecekti ve yükseldi.
member
Merit: 11
Anlık sıçramalar beni çok fazla korkutuyor daha kötü sonuçlarla karsilacagimizi düşünüyorum. Yavaş yavaş ve öz olmasını isterim ben. Güzel bir çıkışın da habercisi olabilir ama
member
Activity: 196
13 Nisan, 30 Mart'tan bu yana en yüksek işlem hacmine sahip.
member
Activity: 182
Yükselişin başladığını düşünmek için daha çok erken. Piyasanın gidişatını takip etmek lazım.
Yalnız burada önemli olan hiçbir zaman enseyi karartmamak olmalı. Çünkü bir anda herşey değişebilir. Bakın düne kadar bozuk moraller hemen düzelmeye başladı.
Pages:
Jump to: