Pages:
Author

Topic: ▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ BTC ve Altcoin alım satım işlemleriniz yapılır █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂ - page 11. (Read 42941 times)

legendary
Activity: 1044
Merit: 1008
Bitcoin Trader
legendary
Bitcoin Trader
Öncelikle site konusunda ciddi ciddi düşünüyorum ama bu işi nasıl otomatik yapacağımı bulmaya sistem üzerinde proje üretmeye çalışıyorum çünkü bir firmayım şahıs şirketiyim pos almak değilde kredi kartı ile satış olmayacağı için sistem otomatik işlemeyecek o yüzden bunu otomatiğe nasıl bağlarım modundayım.

Öneriniz için tekrar tekrar teşekkürler değerlendiriyorum.

dewildance arkadaşa hitaben

bende öyle anladığım için cevap verdim. bunun yanı sıra dedigim gibi şirketim şahıs firmam var. talepp etmen durumunda kdvsi ni ödersen faturasını dahi gider olarak fatura kesebilirim. yada elden teslimat gerçekleşir yüksek meblaglarda sorun yok.

Sizde kendinize göre haklısınız olabilir

Rikudou

Teşekkürler bilgilendirme dediginiz gibi exchange sitelerinin çalışma saatlerinde daha çok müşterilerim oluyor ama bu değildirki mesai saatlerindede müşterim yok değil.

nedeni adam kimlik teyitle limitle banka havalesi onay gibi işlerle uğraşmak istemeyenler yada yüksek meblag almak isteyenler direk işlem yapıyor.

Yine bu forumdan bir arkadaşla zamanında 120 BTC bozum işlemi yaptık ama tabiki kanıt bişi yok elden ödemesi aldı sonrasında her ay ortalama bir rakamda bozm işlemi devam etti

Birde hikayeyi anlatauım o arkadaşla onunla anlaştığımızda o zaman bir müşterim için adanadaydım. kişi btc bozduracağını belirtti ve anlaşmıştık çarşamba günü hiç unutmam.

arkadaşla anlaştım çarşamba günü ben dönüşe geçerken şarjım bitmiş arkadaşda belirttiğim adreslere btc leri geçmiş ama bana ulaşamadığı için de tabiki biraz tedirgin olmuştu en son açtığımda mesajlar peş peşe gelmişti.

en son aradım merak etme buradayım cuma günü öğlen senin elinde dedigimde tabiki ister istemez endişesi ve korkusu olduğunu hissettim en son buluşup verdiğimde pparayı kendisine dediki ama inan ümidim yoktu çünkü birşey ispat edemezdim ama harbiden korktupum gibi değilmiş dedi.

bunu niye anlattım. aslında haklısınız bunlar tabiki güven meselesi
hero member
Activity: 714
Merit: 500
Alenktrik Teknikeri
bütün güvenilir diyen postlar newbie. Tabiki platformlar yerine sizi tercih edebiliriz fakat bir güvence lazım.O kadar sermayeniz varsa rahatlıkla bir site açabilirsiniz işlemleri oradan gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca %10 komisyon anlaşılabilir fakat pek efektif gelmedi bana. Kemal Sunal'ın tokatçı filmi geldi aklıma karbonat erol Smiley
Birşey ile itham etmiyorum sadece soyut kavramların çokluğundan yola çıktım Smiley

Bütün güvenilir diyenler newbie diyorsunuz ama bu mesajı yazanda bir newbie bunuda unutmayalım.

bunun dışında site açmak güvenirlilik mi sağlıyor onu anlamadım. (Bu arada düşünüyorum zaten bir site) 

%10 komisyon anlaşılır ama pek efektif gelmedi kısmından çok çelişkili konuşuyorsunuz. Tokatçı değilim kimseye de boğazına yapışmıyorum sonuçda ticaretimiz bu yonde.

Birde şuna açıklık getireyim bir vergi mükellefiyim sonucunda bunun dışında ise sizin %10 olarak bahsettiğiniz oran %10 pek denk gelmiyor bir ara öğrenmek isterseniz çekinmeden skype'den yada özel mesajdan sorunuz size detaylı anlatabilirim

Güvence konusunda kimse şu ana kadar yarı yolda kalmadı hakkımda şikayet bulamazsınız

Burası olarak demiyorum birçok platformda gerçekleşiyor sonuçda ticaretim yapacağınız tek şey

hakkımda yada skype üzerinden bir şikayet yada dolandırılma konusu araştırmanız.

tokatçı demedim zaten yazarken aklıma geldi belirttim.
evet güvenilir diyenlerde bende newbie yim bu yüzden yüksek rütbelilerin yorum yapmasının daha faydalı olacağını düşünüyorum.
Ayrıca belirttim zaten exchange sitesi kazanacağına siz kazanın daha iyi.Ama bunun için benim sizi tercih ederken neye güveneceğim.Bugün denemek için 1 btc yolladım diyelim size ve ödemenizi hemen yaptınız. Yarın 30-40 btc veya daha fazlasını yolladığımda veya farklı kişilerden yakın zamanlarda yüklü bir btc bozdurma isteği geldiğinde alıp kaçmayacağınız ne malum.
ee efendim işte şu ana kadar kimse şikayetçi olmadı falan. Bırakın efenim bu lafları pazarda don mu satıyorsunuz. Soyut kavramlar üzerinden gemimi yürür.

Hocam O Zaman Geldiğinde Elden Ticareti Elden Yapacaksınız. Kişi Bitcoini Göndericek En Az 2 Onay Olduğunda Sizde Parayı Vereceksiniz.
Öyle Birşey Olsa da BTCTurk'ten Yapabilirsiniz O İşi.

Bu Arkadaş Sadece BTCTurk'un Çalışma Saatleri Dışındaki Zamanlar, Acil BTC/Al-Sat Yapıyor.
full member
Activity: 546
Merit: 100
bütün güvenilir diyen postlar newbie. Tabiki platformlar yerine sizi tercih edebiliriz fakat bir güvence lazım.O kadar sermayeniz varsa rahatlıkla bir site açabilirsiniz işlemleri oradan gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca %10 komisyon anlaşılabilir fakat pek efektif gelmedi bana. Kemal Sunal'ın tokatçı filmi geldi aklıma karbonat erol Smiley
Birşey ile itham etmiyorum sadece soyut kavramların çokluğundan yola çıktım Smiley

Bütün güvenilir diyenler newbie diyorsunuz ama bu mesajı yazanda bir newbie bunuda unutmayalım.

bunun dışında site açmak güvenirlilik mi sağlıyor onu anlamadım. (Bu arada düşünüyorum zaten bir site) 

%10 komisyon anlaşılır ama pek efektif gelmedi kısmından çok çelişkili konuşuyorsunuz. Tokatçı değilim kimseye de boğazına yapışmıyorum sonuçda ticaretimiz bu yonde.

Birde şuna açıklık getireyim bir vergi mükellefiyim sonucunda bunun dışında ise sizin %10 olarak bahsettiğiniz oran %10 pek denk gelmiyor bir ara öğrenmek isterseniz çekinmeden skype'den yada özel mesajdan sorunuz size detaylı anlatabilirim

Güvence konusunda kimse şu ana kadar yarı yolda kalmadı hakkımda şikayet bulamazsınız

Burası olarak demiyorum birçok platformda gerçekleşiyor sonuçda ticaretim yapacağınız tek şey

hakkımda yada skype üzerinden bir şikayet yada dolandırılma konusu araştırmanız.

tokatçı demedim zaten yazarken aklıma geldi belirttim.
evet güvenilir diyenlerde bende newbie yim bu yüzden yüksek rütbelilerin yorum yapmasının daha faydalı olacağını düşünüyorum.
Ayrıca belirttim zaten exchange sitesi kazanacağına siz kazanın daha iyi.Ama bunun için benim sizi tercih ederken neye güveneceğim.Bugün denemek için 1 btc yolladım diyelim size ve ödemenizi hemen yaptınız. Yarın 30-40 btc veya daha fazlasını yolladığımda veya farklı kişilerden yakın zamanlarda yüklü bir btc bozdurma isteği geldiğinde alıp kaçmayacağınız ne malum.
ee efendim işte şu ana kadar kimse şikayetçi olmadı falan. Bırakın efenim bu lafları pazarda don mu satıyorsunuz. Soyut kavramlar üzerinden gemimi yürür.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
site konusunu ciddi ciddi dusunun derim ben de,

aylik islem hacminiz ne kadar, degisiyordur tabiki ama ortalama bir deger verebilirsiniz sanirim.
legendary
Bitcoin Trader

full member
Activity: 546
Merit: 100
newbie
Activity: 1
Merit: 0
0.01713 BTC alınmıştır kendisinden teşekkür ediyorum.
legendary
Bitcoin Trader

Merhaba arkadaşlar öncelikle BTC ve devamında LTC - Dogecoin olmak üzere elnizdeki Coinleri alıyorum yada

Talebi olan arkadaşların Coinlerini karşılıyorum.

İlk etapda BTC ile başladığım bu yolda diğer coinleride ilave ettim.

Acil nakite ihtiyaci olan yada bir yere odeme göndermek isteyen. Yada elindeki coinleri başka bir coine cevirmek isteyen arkadaşlar

İşlem hacmine göre gerçekleştirilecek bu durum için lütfen teyit alınız.

Coinlerde mumkun olduğunca en uygun kurla alım ve satım gerçekleştirilecektir.

Gerek yurt dışı ödeme gerekse int üzerinden bütün işlemlerinizi BTC ile yapabiliriz.

Komisyon oranım min : %10 komisyon dur buda işlem hacminize göre artar - azalır değişir.

Tek skype adresim  r10varan
Çalıştığım bankalar

Merhaba 1 Btc almak istiyorum kredi olarak faiziyle beraber geri ödemesini temmuz ağustos ayında yapmayı planlıyorum.Kredi veriyormusunuz

merhaba kredi olayi soz konusu degildir hocam
hero member
Activity: 644
Merit: 504

Merhaba arkadaşlar öncelikle BTC ve devamında LTC - Dogecoin olmak üzere elnizdeki Coinleri alıyorum yada

Talebi olan arkadaşların Coinlerini karşılıyorum.

İlk etapda BTC ile başladığım bu yolda diğer coinleride ilave ettim.

Acil nakite ihtiyaci olan yada bir yere odeme göndermek isteyen. Yada elindeki coinleri başka bir coine cevirmek isteyen arkadaşlar

İşlem hacmine göre gerçekleştirilecek bu durum için lütfen teyit alınız.

Coinlerde mumkun olduğunca en uygun kurla alım ve satım gerçekleştirilecektir.

Gerek yurt dışı ödeme gerekse int üzerinden bütün işlemlerinizi BTC ile yapabiliriz.

Komisyon oranım min : %10 komisyon dur buda işlem hacminize göre artar - azalır değişir.

Tek skype adresim  r10varan
Çalıştığım bankalar

Merhaba 1 Btc almak istiyorum kredi olarak faiziyle beraber geri ödemesini temmuz ağustos ayında yapmayı planlıyorum.Kredi veriyormusunuz
legendary
Bitcoin Trader
yuzde 10 fark cok korkunc ve yuksek bir rakam , kucuk rakamlar icin tamam belki anlasilabilirde, buyuk rakamlarda(ornegin 10btc ve uzeri)  ki bence komisyon daha dusuk olmali. kisisel fikrimdir ticaretinize karismak istemem, ancak islem hacmi gibisinden bir marj belirlerseniz daha saglikli olur hem alan hemde satan icin..

soyle dusunun hocam yuzde 10 normalde sizin dediiniz gibi yuksek gozukebiliyor ama bu durumda yuksek meblag girisinde hesaplara odedigimiz vergiler mevcut biz normalde sizlerden yuzde 18 vergi de alinmasi gerekmekte ama biz bunum vergisini faturalarla daha aza indiriyoruz bunun disinda btc nin dusmesi hibi durumlarida ortaya koydugunuzda hicde ufak bir meblag kayiba gozukmuyor o yuzden yuzde 10 aslinda
iyi bir oran bence

egerki yuksek gelen komisyon sizin acinizdan sikinti oldugunu dusunuyorsaniz ozaman bankaniza cekmekte sikinti olup olmadigini anlarsiniz hocam

en son r10 da dolanan konular mevcut

artik bankalar siki takibe aliyor
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
yuzde 10 fark cok korkunc ve yuksek bir rakam , kucuk rakamlar icin tamam belki anlasilabilirde, buyuk rakamlarda(ornegin 10btc ve uzeri)  ki bence komisyon daha dusuk olmali. kisisel fikrimdir ticaretinize karismak istemem, ancak islem hacmi gibisinden bir marj belirlerseniz daha saglikli olur hem alan hemde satan icin..
legendary
Bitcoin Trader
lisk fiyatınız nedir

guncel kur uzerinden yuzde 10 hocam butun hepsi icin gecerli

100 tl ye kadar sabit 10 tl
legendary
Bitcoin Trader
Btcturkten avantajiniz nedir

btcturkden farkim hizlica islemi halledebilmem isteginizi aninda karsilamam
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
member
Activity: 66
Merit: 10
legendary
Bitcoin Trader
hero member
Activity: 854
Merhabalar.
Müsait bir zamanınızda telefon numaranızı iletebilirseniz sevinirim.
legendary
Bitcoin Trader
Arkadaşlar

Istediğiniz Coin temin edilir yada bozdurulur.

Suanda ETH - DAO - LTC - Doge - LSK gibi elinizde olan coini sormaya çekinmeyin

hero member
Activity: 854
Pages:
Jump to: