Pages:
Author

Topic: ▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ BTC ve Altcoin alım satım işlemleriniz yapılır █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂ - page 4. (Read 42990 times)

newbie
Activity: 19
Merit: 7
http://i.hizliresim.com/WDDQQY.png

Mesajların silinme görseli burada

Parayı bu sabah ise giderken yoldaki atmden çekmeyi denedim ama bu para daha önce çekilmiş uyarısını aldım kendisinede çekmeye bugün gitmeyecegimi sabah gideceğimi söyledim mesajlarda da mevcut

Aksam is çıkışı birkez daha çekmeye gidicem ben parayı hicbir şekilde cekmedim iftira atmıyorum paramı çekilmiş olduğunu gördüm ve ortada çekebilecek yek kişi sizsiniz
legendary
Activity: 1044
Merit: 1008
Bitcoin Trader
öncelikle mesajınızı yeni gördüm

böyle birşey söz konusu olamaz bana benim iptal ettigime dair bir kanıt sunarmısınız ve mesajları sildigime dair

ben ama paranın cekildigini mesajların hepsinin durdugunu kanıtlarım

kendisine özel mesajda attım

iftira atılmasından hoslanmam kendisinin bana attıgı cep numarasına cepbank yapıldı ve gonderildigi saat ve cekildigi saat bilgisi dahi var

ben iptal etmis olsam enpara bu mesajı bana göndermez ki sistem otomatik gönderir

tekrardan son birsey daha

ben mesajları silmisim derken

ben karsı tarafın yazısmalarına mudahale edemem karsı taraf ancak skype yada hetbangi bit yerde yazısmaları varda kaldırır siler
newbie
Dun arkadaşa ödemeyi geçtim kendisi parayı gönderdi bu sabah parayı çekmeye gittiğimde paramı çekemiyordum arkadaş bir şekilde ödemeyi benden almış yada çekmiş skypedeki mesajların tamamını silmiş aynı şekilde kullanılmayan bir numara vermiş.

Bu aksam 10 â kadar dönüş yapmazsa arkadaş hakkında nitelikli dolandırıcılıktan suç duyurusunda bulunucam

Enpara hesabının adı erkan kolca ben arkadaşın rankina güvenerek ödemeyi ilk geçtim yaptığı şey gerçekten çok ayıp.

newbie
0.0057BTC ödeme geçildi (üyeliğimden dolayı özel mesaj atamıyorum @varanvaran hocam )

https://www.blocktrail.com/BTC/tx/e4884798bfb472e214b3a28992efb5aca9287797072b5007597a9cebb0f25e94

cepbank ödemenizi beklemekteyim Smiley
legendary
Bitcoin Trader
yüksek meblağ yok ama ihtiyaç olursa harçlık parası bozdururum

konu güncel alış ve satışlar son surat devam etmektedir
member
Activity: 62
Merit: 10
yüksek meblağ yok ama ihtiyaç olursa harçlık parası bozdururum
legendary
Bitcoin Trader
Alış satış tüm hızıyla olduğu gbi devam etmektedir.

Gerek yüksek meblaglı işlemler gerekse anlık işlemlerde yardımcı olabilirim.
newbie
Activity: 23
Merit: 0
full member
Activity: 196
Merit: 101
1.221 ltc satış yaptım. Sorunsuz hızlı bir şekilde gerçekleşti.
legendary
Bitcoin Trader
yazdığınız mesajı tam olarak idrak edemedim ama şüphe duyulacak noktayı çözemedim.

neden derseniz bir kişinin newbie olması yada legendary olması neye göre güvenilir gözüküyor anlamadım.

Buradan tanıştığım bir çok kişi newbie olmasına rağmen ellerinde adetli coinler olması ve gerektiğinde yüzyüze ticaret yaptığımızı kimseye zaten kanıtlayamam kanıtlama zorunluluğuda yok

Bunun dışında kendi adıma güvenilirliği ise forumda ki güven duyduğunuz üyelere sorgulayarakda yapabilirsiniz elbet tanıdıklarınızdan birisi ile elbet bir ticaretimiz olmuş olabilir.
member
Activity: 392
Merit: 10
3 BTC sattım.Güvenilir ve hızlı birisi.
Referans olarak 3 postu olan bir newbie olması referansdan çok şüphe uyandırmış hocam ama sizin dışınızda gerçekleştiyse talihsiz bir post olmuş
newbie
Activity: 6
Konu sahibi ile iki defa işlem gerçekleştirdim ikisindede hızlı bir şekilde işlemimi gerçekleştirdi. Hafta sonu, mesai saati dışı, bayramda seyranda bitcoin, ethereum yada litecoin bozdurmak için tek alternatifim.

varanvaran teşekkür ederim bu hizmet için.
member
Activity: 269
Merit: 20
Hocam benim anlamadığım insanlar coinleri neden sizden alıyorlar da borsadan almıyorlar?
legendary
Bitcoin Trader
İşlemlerimiz son hızıyla devam ediyor.

Konuyu güncellemiyorum zaten bulan buluyor ama bulamayan ve ya göremeyenler için tekrar bir uplayalım.
legendary
Bitcoin Trader
Tabiki yardımcı olurum sizlere özel mesaj atıyorum
newbie
Activity: 3
merhaba alım yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz
jr. member
Activity: 88
Merit: 3
Varan başkan geçmişte ve hala bitcoin ve altcoin konusunda yardımı dokunmuş biri.Escrowluk hizmetleride var.Sıradan borsalardan cok daha uygun kur sağlamakta.Rakam olarak %10 fazla görünebilir, ancak türk borsalarına baktığınızda, komisyonların daha fazla olduğunu görebilirsiniz.
Sağol Varan başkan Wink
newbie
Activity: 2
Merhaba bana PM den yazdınız ancak yanıtlayamıyorum telegramdan ulaşabilir misiniz veya başka iletişim bilginiz var ise orayı bildirirseniz sevinirim.
full member
Activity: 231
Merit: 101
Sorunsuz alış veriş yaptım. Teşekkür ederim.
newbie
Activity: 45
Pages:
Jump to: