Pages:
Author

Topic: ▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ BTC ve Altcoin alım satım işlemleriniz yapılır █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂ - page 7. (Read 42990 times)

legendary
Activity: 1044
Merit: 1008
Bitcoin Trader
hocam selamlar, güncel olarak hangi sitenin kuruna %kaç komisyon koyuyorsunuz?

" Komisyon oranım min : %10 komisyon dur buda işlem hacminize göre artar - azalır değişir. "
tesekkurler bilgilendirmeniz icin
newbie
Activity: 18
Merit: 0

" Komisyon oranım min : %10 komisyon dur buda işlem hacminize göre artar - azalır değişir. "
jr. member
Activity: 39
Merit: 4
iOS Wizard
newbie
Activity: 4
840 TL BTC alışverişi yaptık. Daha önce de çalıştık. Güvenilir, hızlı arkadaş.
full member
Activity: 182
Merit: 104
arkadaşla az önce 725 tl lik bitcoin alışverişi yaptık. Bu kadar hızlı btc alabildiğim tek arkadaş sağolsun. Pm hemen cevap veriyor.
member
Activity: 67
Merit: 10
kendisi ile iletişime geçtim ve güzel bir alışverişimiz oldu. Benim gibi hayatı boyunca kazma madencilik musluk vs.. işleri yapmamış olaya direk para yatırarak giren birinin sorularını tek tek cevaplayıp elinden gelen yardımı yaptığı için ayrıca teşekkür ediyorum kendisine
legendary
Bitcoin Trader
newbie
Activity: 2
tabiki yardımcı olabilirim.

skype üzerinden ekleyin yardımcı olmaya çalışayım.
skeyp  adresini verebilirseniz ekleyeyim
legendary
Bitcoin Trader
tabiki yardımcı olabilirim.

skype üzerinden ekleyin yardımcı olmaya çalışayım.
newbie
Activity: 2
Merhaba ben bitcoins satmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz
member
Activity: 67
Merit: 10
altcoin olarak bnc bytecoin almak istiyorum bilgilendirebilirmisiniz beni lütfen
sr. member
Activity: 340
Merit: 278
Yeşillendiresim geldi. Vatandaş banka şubelerinden hızlı çalışıyor.  Smiley
full member
Activity: 378
Merit: 100
Kolay gelsin, dostum ben şimd, b,raz btc almayı düşünüyorum hesap olarak btc türkteki hesabımı kullanayım diyorum alternatif cüzdan bilgisi varmıdır ? birde btc türk seninle aynı komisyonumu alıyor eğer öyleyse sen kazan. sayılarımla

BTCturk cüzdanı dışında blockchain.info/wallet kullanabilirsin çok hızlı işlem yaparsın

BTCturk ile ben aynı komisyonu almam btcturk de işlem yaptığınız kadar kendi komisyonlarını uygular

ben toplam işlem tutarı üzerinden %10 ile çalışıyorum ve sabit 100 TL ye kadar 10 TL komisyonum mevcut

Bilgi ve paylaşım için teşekkür ederim
legendary
Bitcoin Trader
Merhaba hocam
Bitcoin almak istiyorum sizden. Skype adresinizi ekledim.

Şuanda satış gerçekleştirmiyorum ama yinede elimden geldiği adarıyla yardımcı olmaya çalışırım.
legendary
Bitcoin Trader
%10 biraz çok değil mi hocam

Bu soru kime göre ne göre diye cevaplamak istiyorum.

Bunu en kısa hesabınıza giren paranın bir yerden sonra vergisi çıktığında en kötü %18 + 17 gelir vergisi ödeyeceğinizi unutmayın

bunun yanı sıra ben bir şahıs şirketiyim ve hesabıma giren paranın belli bir kısmı için %18+%17 oduyorum

bu yüzden %10 bana göre uygun sizler içinse sorunsuz ve hızlı işlem için uygun olan kişilerle çalışıyorum
legendary
Bitcoin Trader
Kolay gelsin, dostum ben şimd, b,raz btc almayı düşünüyorum hesap olarak btc türkteki hesabımı kullanayım diyorum alternatif cüzdan bilgisi varmıdır ? birde btc türk seninle aynı komisyonumu alıyor eğer öyleyse sen kazan. sayılarımla

BTCturk cüzdanı dışında blockchain.info/wallet kullanabilirsin çok hızlı işlem yaparsın

BTCturk ile ben aynı komisyonu almam btcturk de işlem yaptığınız kadar kendi komisyonlarını uygular

ben toplam işlem tutarı üzerinden %10 ile çalışıyorum ve sabit 100 TL ye kadar 10 TL komisyonum mevcut

newbie
Activity: 22
Merhaba hocam
Bitcoin almak istiyorum sizden. Skype adresinizi ekledim.
newbie
Activity: 56
full member
Activity: 378
Merit: 100
Pages:
Jump to: