Pages:
Author

Topic: ▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ BTC ve Altcoin alım satım işlemleriniz yapılır █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂ - page 3. (Read 42996 times)

legendary
Activity: 1064
Merit: 1013
Bitcoin Trader
sonuc evet dogru yazdıgınız gibi

sadece sizin ve benimde aynı sekilde güvenligimizin oldugu güvenli hissettigimiz ortak bir yerde bulusma gerçekleşiyor
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
belki önceki sayfalarda yazılmıştır ama "okumadığım" için şu soruyu sormak istiyorum: mesela elimde 100 tane btc var ve ben bunu elden bozdurmak istiyorum. bunun işlemlerini nasıl yapıyorsunuz? bilgisayarımla gelip online olarak yanınızda transferi gerçekleştiriyorum ve siz de bana elden para mı veriyorsunuz?
legendary
Bitcoin Trader
öncelikle teşekkür ederim bu güzel yorumun icin

ticaretlerimizi insanların sorunsuz ve sıkıntısız güven içinde hallolması icin elimizden geleni yapıyoruz

yapmayada devam diyoruz
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
varanvaran ile 2 yil önceydi galiba, birkac alisveris yaptik:) O zaman icin onlarca Bitcoin hacimli alisverislerdi ve hic bir sorun yasamadim. Gayet memnun kaldim!
Simdi konuyu görünce hatirladim yine. @varanvaran hala al-sat islemleriyle ugrastigini görmek güzel; demek bu isin de kalici bir piyasasi var, talebi var. Selamlar.
legendary
Bitcoin Trader
Konu güncel alım satım devam etmektedir.

Yüksek miktarlı alışverişlerinizi yüzyüze güvenli bir ortamda yapabilir. Ticaretlerinizi sorunsuz yapabilirsiniz.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Bir miktar daha bozum yaptık, yüklü miktarlar için yüzyüze ya da banka havalesiyle kendisine güven veren tek insan.
legendary
Bitcoin Trader
Arkadaslar foruma tekrar geri döndüm bugun itibari ile bir süre daha ara ara giricem dikkatli olun

son olarak sifremi sıfırlamaya calısan geri zekalı arkadas sakın deneme

jr. member
Activity: 42
Merit: 3
Herkese MErhaba,
Acil bir durum gerçekleşti varan adına.
Kendisi bu mesajı bırakmamı istedi.
Bir süre forumda olmayacak , süre belirsiz.
Dolandırılmasın insanlar diye buraya yazmamı istedi.
Az önce gerçekleşen telegram mesajlaşmalarını linklerde bulabilirsiniz.

https://imgur.com/bMlPDlo

https://imgur.com/XDLks0d

Kendisi geri dönünce tekrar yazar buraya sanırım
legendary
Bitcoin Trader
Uyarı niteliğinde tekrar'dan buraya yazıyorum.

Tek skype adresim r10varan

Tek telegram adresim @imnosuperman

ve ne olursa olsun emin olmadığınız durumlarda pm üzerinden teyit isteyin bir şekilde

r10.net üzerindeki k.adım Varan buradan cevap veremez isem oradan bir şekilde ulaşabilirsniz.

live:r10varan gibi yada @imnoosuperman gibi sahte (çift o gibi dikkat dağıtan ve farkedilmeyen) durumlarda dikkat edin

Konularımı ziyaret edin yada tanıdığınız daha önce ticaret yaptığım kişiler'den irtibat bilgilerini teyit edebilir yada telefon numaramı kendilerinden alabilirsiniz.

legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Komisyonu biraz yüksek olsa da paramı elden bozdurduğum tek insan ayrıca bankadan da bir miktar bozum yaptık. Kesinlikle güvenilir.
jr. member
Activity: 43
Merit: 2
Kendisi ile bitcoin ticareti gerçekleştirdik. Yardımlarından dolayı teşekkür ederim.
legendary
Bitcoin Trader
Konu güncel alış satışlar devam ediyor.

Lütfen ticaret yapmak isteyen arkadaşlar

özellikle skype ekleyen arkadaşlar piyasada live:r10varan diye bir sahte skype adresi dönüp duruyor lütfen teyit almadan işlem yapmayalım.
newbie
Activity: 34
Merit: 0
Legendary hesap satışı için varanvaran beyden escrow olarak hizmet alınmıştır. Hızlı, güvenilir ve iş ahlakı takdire şayan.
newbie
Activity: 19
Merit: 7
Olana çare yok varan arkadaşımızdan özür diliyorum yargılamadan suç attığım için. Skypeleri kontrol ettikten sonra dolandırıcı arkadaşın kullanıcı adının farklı oldugunu yanlızca görünür isminin aynı oldugunu fark ettim.

Referans kodunu verirken bi tuhafsamıştım zaten garanti bankasında oldugu gibi telefon onayı isteyeceğini düşünmüştüm. Her neyse bir sonraki işlemlerimizde daha dikkatli oluruz bundan sonra.

Dolandıran arkadaş hakkında da en yakın zamanda suç duyrusun da bulunmayı düşünüyorum. Yaşım dolayısıyla biraz uzak dursam da suç duyrusu fikri hala aklımın bir köşesinde

Atm kameralarından uzun bir süredir varan arkadaşımızı ve beni dolandıran elemanın yakalatmak çok zor olmayacaktır.

Sağlık olsun diyip geçelim bu seferlik
hero member
Activity: 881
Merit: 502
Her iki tarafa da çok geçmiş olsun.

Hırsız ve dolandırıcılar hayatın her alananında olduğu gibi forumdada mevcut.

Piyasada yeni-tecrübeli olmayan arkadaşlara tavsiyelerim;

*Mantığa ters gelen işlemleri hiçbir zaman yapmayın (örnek: Varan sizden Paraçekme kodunu neden istesin?)
*Temasa geçtiğiniz kişinin sahtelerine dikkat edin. (mesajın direk onun hesabından geldiğine emin olun-Kullanıcı adını ve mesaj sayılarını kontrol edin)
*Ve sadece işlem yapacağınız kişinin yöntemiyle (örnek forum/whatsapp/skype etc) iletişim kurun. Durduk yere başka bir platformdan mesaj geliyorsa dikkate almayın.

Tekrardan geçmiş olsun.
legendary
Bitcoin Trader
Yeni illetişim olarak TELEGRAM danda artık ulaşabilirsiniz.

TELEGRAM Adresim : @imnosuperman   Lütfen eklediğiniz adresleri doğru olup olmadığını kontrol ederek işlem yapınız.
legendary
Bitcoin Trader
Arkadaşla telefonda görüştük ve eklemiş olduğu resimdeki kişinin ben olmadığımı oda sonradan fark etti

Çünkü resimdede görüleceği üzere bütün bilgiler dahi doğru olmasına rağmen arada birisi köprü olup kişinin telefonuna gelen kodu referans kodunu istemiş ve arkadaşda bu gelen kodu direk vermiş.

legendary
Bitcoin Trader
rica etsem sizden bu benimle mesajlastıgınız skype adresini gosterirmisiniz mumkunse

ve devamında o konusmanın hepsini cunku benim konusmalarım degil

http://hizliresim.com/JDDlvB

http://i.hizliresim.com/ODDLP5.png
http://i.hizliresim.com/zMMBbD.png

http://i.hizliresim.com/GDD0l7.png

aimdi size telefonumu paylasıyorum bir arayın bakalım ne dolap donuyor gorelim
legendary
Bitcoin Trader
rica etsem sizden bu benimle mesajlastıgınız skype adresini gosterirmisiniz mumkunse

ve devamında o konusmanın hepsini cunku benim konusmalarım degil
Pages:
Jump to: