Pages:
Author

Topic: BİTCOİN CİDDİ BİR DÜŞÜŞE GEÇECEK - page 12. (Read 14116 times)

member
Activity: 98
Merit: 10
1000 dolar düştü ama ciddi bir oran değil. Yükselir tekrar.
sr. member
Activity: 1638
Merit: 273
Düşüş olması kaçınılmaz bir şey zaten. Sürekli hızlı bir şekilde artmasına imkan yok. Düşse de çıkacaktır düştüğü yerden bitcoin. Bu konuda hiç şüphem yok benim. Şu anki değeri iyi bir alım fırsatı bence.
member
Activity: 81
btc nin bu hızlı yüksekilişi birçok kişi için heyecan oluştursa da benim kanaatim btcnin bu önümüzdeki bir aylık süreçte 3500 dolarlara kadar gerileyip yeni bir trend yakalayarak tekrar yükselmesi olacaktır bu aşamada btc yatırımcılarının alt coinlere yönelmesi tavsiye edilir.  CoolBTCBTCBTC

3500$ düşmez velev ki düştü artık çıkmaz daha da dibi görür. Bu seviyelere gelene kadar epey yol kat etti. Düşüş trendi ile  belki piyasalarda günlük haftalık düşüşler olabilir ama bundan geri dönecektir. 5000$ altı bitcoin için son olur bence...
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
BTC her ay en 2 kez ciddi düşüş yaşadıktan sonra bu başlık daha çoooook kalır ekranlarda. "O kadar da düşmez canım" dedikçe tam da "o kadar" düşüyor. Bu kadarı da olmaz dedikçe tam da o kadarı oluyor. Cash'e mi geçsem diye ciddi ciddi düşünüyorum. ABD'deki Bitcoin Konferansı, biletlerini BTC ile satmaktan vazgeçmiş ve BTC'ye desteğimizi kesiyoruz diyerek Cash'e destek vereceklerini söylemiş.
https://siberekonomi.com/abd-bitcoin-konferansi-btcye-destegimizi-kesiyoruz/
newbie
Activity: 10
Merit: 0
Bu kadar kişinin "Ah biraz düşse de alsak" dediği birşey bu durum değişmedikçe kolay kolay düşmez. Düşüşler olabilir ama uzun vadede artacaktır diye düşünüyorum.
member
Activity: 196
Yaşanılacak düşüş yaşandı bana kalırsa, bu saatten sonra 12 binin altında bir değer göreceğimizi düşünmüyorum ben. Bitcoin her fırsatta değerini kanıtlıyor ve artık yükselme zamanı geldi, yavaş yavaş bir yükselme başlayacaktır bence.
newbie
Activity: 126
btc nin düştüğü yasaklandığı haberlerini görünce btc ye zamanında yatırım yapmayanların onu kötüleyerek kendilerine alım fırsatı oluşturmaya çalıştıklarını düşünüyorum. bu başlıkta onlardan biri.
member
Activity: 152
Merit: 12
Bu seviyeden daha aşağı inmez diye düşünüyorum ama bu piyasada hiçbir şey belli olmuyor tabii ki. Bence bitfinex ve tether spekülasyonları, Kore'nin yasaklama haberler vb. hepsi tetikledi ve malum ayı sezonuna girdik ancak çok uzun süreceğini sanmıyorum. Buralarda dinlenen btc çok geçmeden eskiden de yaptığı gibi hızlı bir boğa sürecine girecektir.
newbie
Activity: 28
Bir süre bu şekilde devam ederek aniden yine patlayacak diye tahmin ediyorum. Artık önünün kesilmesi çok zor.
member
Activity: 196
Her spekülasyonda düşüp cıkıyor. Ama artık milletin görüşünün tersi oluyor bitcoin fiyatında. Sürekli oynaması piyasayıda bitirmiş durumda. Çöp bir coin bence çevirmeden baska bir işe yaramıyor.
newbie
Activity: 32
Artık düşsünde alalım 1 tane Bitcoin.
newbie
Şuan da bir gerileme söz konusu olabilir ama bu gerilemenin daimim olup da ciddi bir düşüş yaratacağını sanmıyorum ünlü piyasa gereği iniş çıkış olabilir
member
Activity: 112
Ben tam tersini düşünüyorum. Bence uzun zaman bu seviyede kalacaktır. Ama daha sonra tekrar artış olacaktır. Bence bu seviyeler alım için güzel fırsat. Değerlendirmek gerekir derim.
jr. member
Activity: 39
Merit: 3
Bitcoin bu aralar düşüşe geçti ancak 3500 dolar seviyesine kadar gerileyeceğini sanmıyorum.
full member
Activity: 190
Merit: 100
bence de bitcoin daha fazla ciddi bir düşüş yaşamaz bu seviyeden sonra. tekrar bir yükseliş bekleniyor, defalarca olacak bu iniş çıkışlar ama genel olarak yıl sonuna kadar ciddi seviyelere geleceğini düşünüyorum. geçen seneye göre ilgi inanılmaz arttı, bu bitcoin değerini ve tüm kripto piyasasını etkileyecektir.
member
Activity: 364
O fiyatlara çekilebilme olasılığı bana biraz zor geliyor fakat bir duraksama bir çöküş dönemi yaşaması gayet doğal kendini toparlayacağıda aşikar. Alt-coinler de bu dönem içersinde yükselişler göreceğiz fakat aynı takdirde alçalan ve yok olan coinler de olması oldukça muhtemel.
newbie
Bitcoin ciddi denilebilir mi bilmiyorum Ama bi düşüşe geçti bir daha düşüşe ciddi anlamda geçeceğini sanmıyorum şuan zaten artışta
member
Activity: 224
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Bitcoinin 3500 $ bandına gerilediği durumda bir çok altcoin yok olma tehlikesi yaşayacaktır.  Zannetmiyorum btc düşerken altcoinler de artış olacağını
member
"Highest ROI crypto infrastructure"
Bitcoin bir ölür bin dirilir. Son hayvani artıştan sonra binlerce insan bilgi sahibi oldu. Satın alınması devam edecek ve artışı bir düşse on artmak şeklinde olacak diye düşünüyorum.
full member
Activity: 308
Merit: 100
Ciddi düşüşler yaşandı ve daha da yaşanır mı yakın zamanda bilmem ama pek sanmıyorum.Artık kademeli olarak yükselme zamanı geldi Bitcoin için bence.

Aynen kardeşim.Artık düşme zamanı bitti yükselişe geçme zamanı artık.Dediğin gibi yükselişin kademeli olması lazım.Eğer öyle olmazsa yani ani bir şekilde olursa yatırımcıların gözünü korkutma ihtimali olabilir.
Pages:
Jump to: