Pages:
Author

Topic: BİTCOİN CİDDİ BİR DÜŞÜŞE GEÇECEK - page 9. (Read 14116 times)

newbie
Activity: 126
Merit: 0
February 04, 2018, 08:31:46 AM
Bu haberi ilk okuduğum da önemsememiştim ama  1 aydır yaşananlar bu haberde özetleniyor resmen
member
Activity: 224
Merit: 10
February 03, 2018, 05:21:27 AM
Beklenen düşüş sonunda harika bir şekilde gerçekleşti. Ama bunda herkes de inaniyordur ki uzulecek birsey yok hatta yeni alim firsati olarak harika birsey yapti diyebiliriz bitcoin bizim icin. Gercek anlamda bu isten anlayanlar bugun itibariyle guzel paralar kazanacaklar. Ben bu durumun cok uzun surecegini dusunmuyorum. Degerlendirin derim.
full member
Activity: 276
Merit: 100
February 02, 2018, 05:50:48 PM
Sermaye ciddi ciddi eridi, maç izleyecek hal kalmadı. Ekranlara bakmak azdırap verir oldu. Bütün olan biten normal aslında. Yinede insan para kzanmaya alışıınca sürekli devam edecek sanıyor.
member
Activity: 336
February 02, 2018, 08:33:50 AM
bence bulunduğumuz yerden kımıldamamakta fayda var.her inişin mutlaka bir çıkışı vardır.tersinde olduğu gibi.sadece bir süre bu piyasaya bakmamak lazım ,örneğin maç izleyin film seyredin...
newbie
Activity: 4
February 02, 2018, 08:28:35 AM
Her ürün yükseliş yaşadığı gibi düşüş de yaşar. bu piyasalar için olması gereken bir durum. yoksa işler yürümez. piyasa diye bir meydan oluşmaz. böyle olunca ortada ticareti yapılabilecek ürün de kalmaz. bu bakımdan düşüşlerde panik yapmayıp doğru hamleler düşünmek gerekir.

BTC dünya için artık kabul edilmesi zorunlu olan bir proje. insanlar buna alışacak. başka yolu yok. normalde yükselişlerde nam yapan BTC bu seferki düşüşüyle namını ikiye katladı. düşüşün bitmesi ile herkes öngörebilir ki fena bir yükseliş gelir. yada fena olmasa dahi yükseliş gelir. bu yükseliş ani olur veya kademeli olur, nasıl olursa olsun düşüşün sonu yükseliştir.
jr. member
Activity: 126
Merit: 2
February 02, 2018, 08:07:14 AM
Sistem sürekli olarak geliştikçe daha iyi bir duruma gelecektir. Ama bu gelişme için ortamların oluşması lazım. Geri beslemeler ar-ge çalışmaları bunlar oldukça bir miktar gerileyip duraksayıp kalmalar olması çok normal. Bence sistem çok kaliteli. Kullanıcısını memnun edecek bir ortalama yakalayıp o noktada kalacaktır.
member
Activity: 252
February 02, 2018, 04:15:10 AM
3.500 USD çok uçuk bir oran olarak geldi bana . Son 3 günlük düşüşü gördüğüm zaman bı miktar acaba uçuk da değil mi dedim . Olabilir mi diye korkmaya başladım . 3 gündür değerine bakmaya korkar oldum . Daha ne kadar kaybedeceğim diye . Tek kazancim elimdekinden fazla bir para ile girmemiş olmak. Bu günlerin geçeceğini düşünüyorum ama şu 1 2 ay içinde olur mu onu bilemem
full member
February 01, 2018, 02:48:07 PM
Bence mevcut düşme oranları cok ciddi değil. Bir yılda 1000 dolarken 19.000 dolara yükselen fiyat gördük. Dünyada beklenti 50 bin -100 bin seviyelerine çıktı. Çoğunluk bu nedenle hayal kırıklığı yaşadı.
full member
Activity: 224
Urun zamandır konusuluyor, cok degerlendi ve bir sekilde realize olacak bir noktada grafigin yukselen egriden duragana gecmesi gerektigi ve boylece uzun vadede guclenecegi beklentileri uzun zamandır hakim bu piyasada ancak ben de bu sekilde dusunmeme ragmen yine de kripto para piyasası cok degisik nezaman ne olacak kestirmek gercekten cok guc. Izleyip gorecegiz.
newbie
Activity: 34
Hocam eskisi gibi hadi btcyle oynayabilelim diyebilmek çok kolay değil. Dünya geneline bakarsanız. Herkes Bitcoine adapte olmuş durumda ve gayette hoşlanılmış durumdalar. Bu sebepten dolayı. Coinlerin tek sorunu borsaların hacklenmesi ve hesapların ele geçirilme ihtimalinin olduğudur. O yüzden bu saatten sonra bitcoinlerin pek fazla düşeceğini sanmıyorum. İyi forumlar.
newbie
Activity: 46
Düşüş gerçekleşti ancak denilen gibi 3.5k$ şeklinde değil 10-11k$ bandından işlem görüyor ancak önümüzdeki dönemlerde yükselmesi öngörülen bir tahmin.
sr. member
Activity: 382
Merit: 311
başlığı açan arkadaş tam bir fiyasko yazmış gibi görünüyor şu anki aşamada daha neler yazacak ve hiçbiri gerçekelşmeyecek merak ediyorum, gelecek tahmini baya başarısız  Grin
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Bundan sonra daha da düşeceğini pek sanmıyorum tabiki de dalgalanmalar olacak ama sabit bir alt limiti 10.000dolar olarak düşünüyorum ve bundan da aşağı gitmez
member
bakın 3500 dolara inecek diyenlar ciddi bir düşüşe gecçecek diyenlar inanmadığınız kulaktan dolma bilgilerle burada yazı yazmayın .zira artık bu piyasa aldı başını gidiyor.çünkü bu sistem masrafsız bu nedenle bankacılık sistemide şimdilik bu pyasaya karşılar haklı olarak çünkü kazançları azalacak.ama bu piyasa ölmez öyle fiatlarda çok düşmez...
full member
Activity: 230
Bitcoin buralara gelirken çok sağlam adımlarla ve güçle geldi..Bunun sonucu olarak balon olmadığınıda kanıtladı bu saatten sonra 8000 doların altına geliceğini sanmıyorum...
newbie
Activity: 182
Bitcoinin son 5 sene içindeki değerlerine baktığımiz zaman düzenli bir artış oluyor ama her sene Aralık Ocak aylarında düşüş gerçekleşiyor bu değer %5 ile %30 arasında değişiyor . Aynı zamanda 2014 yılında 1BTC =1900TL civarında iken bu değer 2015 de 1BTC=500TL ye kadar düşüş yaşıyor ve tekrardan eskisi gibi değer kazanıyor . Yani bu değer kaybını her sene başında yaşanan düşüş olarak görebiliriz veya 2014 de yaşanan düşüş gibi görebiliriz ama baktigimiz uzun vadede en çok kazandırmaya devam ediyor . Bu düşüş durumunda paniğe kapılıp tüm paramızı çekmek yerine bunu bir avantaj olarak kullanıp daha fazla kâr edebiliriz
sr. member
Activity: 504
Merit: 250
Daha nereye kadar düşecek zaten düştü ve belli bir aralıkta seyrediyor. Ha bundan biraz daha düşse ne olur? İmkanlar el verdigince alır cuzdana atarız, her halukarda bekleyeceğiz.
jr. member
Activity: 196
Vazgecin artik su dusus basliklarindan. Olacaktir bu tur dususler en sonunda kazancak bitcoin yatirimcilari.
jr. member
Activity: 252
Surekli olarak bir dusus cikis icinde zaten hic bir zaman cok dusecek ya da cok cikacak diyemeyiz.
full member
Activity: 182
“Decentralized Transportation Economy”
Büyük bir düşüş yaşandı ve baya da uzun sürdü. Hala daha tehlike geçmiş değil ama twitterda uzmanlar düzeltmenin büyük ihtimalle tamamlanmış olduğunu söylüyorlar. Kendi adıma 14.000$ ları görmeden içim rahat etmeyecek ama 10k sağlam destek olduğunu kanıtladı.
Pages:
Jump to: