Pages:
Author

Topic: BİTCOİN CİDDİ BİR DÜŞÜŞE GEÇECEK - page 13. (Read 14116 times)

full member
Activity: 316
Merit: 100
Düşecek yer kalmadı. Bitcoin üçte bir eridi. Daha fazla düşmez.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Ciddi düşüşler yaşandı ve daha da yaşanır mı yakın zamanda bilmem ama pek sanmıyorum.Artık kademeli olarak yükselme zamanı geldi Bitcoin için bence.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
Her ciddi düşüşün sonrası ciddi yükseliştir, btc düşmeyecek aksine artacak,

haa diyelim ki çok kötü bir haber geldi btc 1000 dolarlara kadar düştü,

ben alacağım, daha çok biriktireceğim,
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
Bu dusus sadece bir alim firsati olusturdu bundan sonra da ara sira kucuk dususler olacaktir ama ciddiye alinmamali firsat olarak dusunulmeli bence.
jr. member
Activity: 294
Merit: 5
Cokta ciddi olmadi bence o dusus 10 bin dolarin altina bile inmedi artik simdiden sonra eskisi gibi yukselmeye devam edecektir.
newbie
Activity: 1
Merit: 0

Çok kötü durumdayım. Ne olur yardımcı olun.
40 yaşındayım. Öyle kötü düştük ki.

Yardımcı olursanız söz veriyorum geri öderim.
Utancımdan kimliğimi gizlemeye çalışıyorum lütfen kötü görmeyin.
Kötü birisi değilim. Anlatamayacağım kadar muhtacım.
Çok utanıyorum ama yazmak zorunda kaldım.

Koin gönderebilirseniz bana ve aileme bir şans sağlamış olacaksınız.
Ben gücüm varken paylaşmayı bilen biriydim. Bu duruma düşeceğim aklımın ucundan geçmezdi.
Lütfen yardımcı olun gücünüz yetiyorsa. Durumu iyi birisi varsa yardım mesajımı iletin lütfen.
Söz veriyorum gönderilen koini geri ödeyeceğim ve bu yardımınızı asla unutmam.

Kusuruma bakmayın ne olur.
Binance de bu cüzdanları açtım.
Ne olur ciddiye alın Sad

BCC 16zxFUWuZ2gGUjy4gDn8CzpqmynMsPHttj
BNB 0x1606dffd3db28827b163f494a25120d187eccf1c
BTC 16zxFUWuZ2gGUjy4gDn8CzpqmynMsPHttj
ETH 0x1606dffd3db28827b163f494a25120d187eccf1c
XRP rEb8TK3gBgk5auZkwc6sHnwrGVJH8DuaLh - 107939873
XVG D8qwhKEPAdoo8bo6VSYxfTyf2Q24fn3kn6
WAVES 3PHgQopmCkJpq6BD7DT5zzJ5wWCrb7p5QED
LTC LdcJ9i1kfrYDtkAD3thHWnQ5LerFDRUhJK
full member
Activity: 630
Merit: 101
Vadeli işlemlerin pozisyonları yakından takip edilirse daha iyi bir resim çizilebilir. Galiba artık düşüş zor görünüyor. Ayrıca vadeli işlemler sonrası olası bir ATH hatta 30.000 dolar kapıları falan piyasda şok meydana getirebilir.
member
Activity: 224
Merit: 10
Bu piyasada inişler çıkışlar elbette olacaktır ancak ben ciddi bir düşüş olacağına inanmıyorum. en fazla bu değerlerde kalır bana göre. 14-15 bandında yerini yaptı. bundan sonra bir yükselme başlayacağını umuyorum..
newbie
Activity: 168
bu tür haberler beni tedirgin ediyor, ciddi düşüşe geçmesin yavaş yavaş emin adımlarla yükselişe geçsin. beklentilerimiz var bizi üzme btc.
member
Activity: 196
Bitcoinin düşüp çıkması umrumda değil. Yeter ki sabit kalsın. Btc bana göre çöp bir coin btc den en fazla 2x 3x alırsınız fakat altcionler size daha fazla kazandırır. Ve birçoğu btc nin yerine geçecektir yakında. Btc nin tutulur bir yanı yok malesef.
jr. member
Activity: 34
Merit: 1
Tekrar yükselecektir bitcoin her zman kazandırır.
member
Activity: 238
yeteri kadar düşüş yaşadı bence bundan yeniden fırlama yapması gerekiyor. yani umarım öyle olur ve yeni alımlar para kazandırır.
newbie
Activity: 7
düşüş olursa diğer coinler de göçer gider. bunun için belli bir tarih var mı ortada. işin aslı kimse söyleyemiyor. felaket tellallığı her tarafta. fiyat uçtuğu zaman balon demekten de kendilerini alı koymuyorlar.
jr. member
Activity: 56
Free Divers
şimdi baslıgı gordugumde farklı yorum yapacaktım fakat
baslıgı acan arkadasın ongorusu tutmus ha 3500 degıl de 2800 lere ınıp 20k barajına yaklastı
guzel tespıtmıs  tebrıkler
newbie
Activity: 11
benim gördüğüm %40 gibi düştü. şimdi ne yapacağını bende merak ediyorum. daha da düşer mi diye düşünüyorum ama tarihinde %80 gibi böyle aşırı bir düşüş tek kalemde hiç yapmadı.
newbie
Activity: 33
Ben 9500$ da sabitlenir gibi düşünüyorum uzun vadede dengede kalabilir arada yükselmeler ve alçalmalar olur ama bir dengede duracağını düşünüyorum izleyelim görelim ve iyiki en yüksekten satmişim bu kadar düşeceğini hiç düşünmüyordum.
newbie
Activity: 159
12.000 dolar altına düşeceeğini sanyorum. Bu kadar ciddi olur ancak. Daha sora ATH gelir bence.
member
Activity: 224
Merit: 14
Bursaspor ilk önce küme düştü maddi sıkıntılar bir sürü dertle uğraştı daha sonra kendini toparladı ve şampiyonluk geldi. Bitcoin de bence aynı şeyi yapıyor Smiley
member
Activity: 322
Merit: 15
Bu dususu yasadi ama o degerlere kadar inmesi hatta 10 bin dolarin altina bile inmesi zor bence.
member
Activity: 574
Merit: 14
hocam ciddi düşüş 20 binden 2-3 bine düşüş demektir. öyle bir şey yapmadı. şu an için pek güçlü görünmüyor. sanki her yükselişi yemlemek için kullanıyorlar gibi. fakat üst dirençlerden, alttaki dirençlere göre bir çizgi çekildiğinde henüz bunun üzerine geçmedi. belki burayı kırdığında güzel bir yükseliş yapabilir.
Pages:
Jump to: