Pages:
Author

Topic: BTCTurk TL yatırma işlemleri durdurulmuştur. TL çekme işlemleri gecikecektir. - page 2. (Read 12531 times)

hero member
Activity: 510
Merit: 500
hocam kaçıcak olsalar btc lerle kaçarlar niye btc çekmeyi açık bıraksınlar. hala 2100 btc var cold walletta bulunan çekilmemiş

Kardeşim, nakitmi daha iyi, bitcoin mi daha iyi ? Onlarıda bir süre gönderirler, sonrasında Bitcoine blockchain engel koydu diye konu açarlar.

Navigo sende milletin kafasını karıştırıp durma bi ya saçma sapan konuşma bi mantıklı düşün ondan sonra yaz şuraya halisakal'ın dediği gibi kaçıcak olsalar bitcoinlerle kaçar adamlar ne bu kızıştırıp duruyon bi garezinmi var adamlara ?

Bir dosta doğru programına daha....
Kardeşim, biraz düşünmeni istiyorum.
Şimdi adamlar, kaçmıcak olsalar, bak kaçmıcak olsalar diyorum, içerideki okadar kişinin keş parasını, hertürlü kıbrıstan çeker gönderirler, bunun yapılabileceğini, daha önceki yorumlarımı okuyup görebilirsinde.Veyada, bir maliyeciye gidipte, onada danışabilirsin bunların burda yaptıkları şey, milleti keriz yerine koymak, türkiyedeki maliyeyi bitcoine karşı müdahale ediyormuşcasına göstererek, prim ve süre kazanmaktan başka birşey değil.
Bir maliyeci şu konuyu görse, bi tarafıyla güler.Okadar maliyeci arkadaşıma gösterdim, danıştım, dedim belki ben yanlış biliyorumdur, ama bu konuyu gören maliyeciler, bitaraflarıyla gülüyorlar.Kerizlenmeyin güzel kardeşim, biraz düşünün.
Bunlar, içeride kalan bir miktar bitcoini daha gönderip, daha sonrasında belki hacklendik, belki onuda demezler bilemiyorum keyfi durumlarına göre artık, ister gönderirler ister göndermezler, belkide hiç açıklama bile yapmazlar.
Şimdiden diyorum, içeride kalan keş paranızı iptal edin, ve bitcoin olarak çekmek için uğraşın.Canınız yanmasın.

Kesinlikte btcTürk fanı değilim, şuan içeride param kalmadı.
Herkes paraların yattığını söylüyor, kesin bilgim yok.
Bu kadar yaygara yaptıktan sonra ne diyeceksin ?
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Merhaba arkadaşlar, banka hesaplarınızı kontrol etmenizi rica ediyorum, ödemeleri gönderiyoruz.
hero member
Activity: 662
Merit: 501
Para hesaba tam olarak ne zaman gecmis acaba...

Evet arkadaslar benimde para yatti hesaba suan..Tesekkurler BTCTURK...
hero member
Activity: 662
Merit: 501
hocam kaçıcak olsalar btc lerle kaçarlar niye btc çekmeyi açık bıraksınlar. hala 2100 btc var cold walletta bulunan çekilmemiş

Kardeşim, nakitmi daha iyi, bitcoin mi daha iyi ? Onlarıda bir süre gönderirler, sonrasında Bitcoine blockchain engel koydu diye konu açarlar.

Navigo sende milletin kafasını karıştırıp durma bi ya saçma sapan konuşma bi mantıklı düşün ondan sonra yaz şuraya halisakal'ın dediği gibi kaçıcak olsalar bitcoinlerle kaçar adamlar ne bu kızıştırıp duruyon bi garezinmi var adamlara ?

Şimdi adamlar, kaçmıcak olsalar, bak kaçmıcak olsalar diyorum, içerideki okadar kişinin keş parasını, hertürlü kıbrıstan çeker gönderirler, bunun yapılabileceğini, daha önceki yorumlarımı okuyup görebilirsinde.Veyada, bir maliyeciye gidipte, onada danışabilirsin bunların burda yaptıkları şey, milleti keriz yerine koymak, türkiyedeki maliyeyi bitcoine karşı müdahale ediyormuşcasına göstererek, prim ve süre kazanmaktan başka birşey değil.
Bir maliyeci şu konuyu görse, bi tarafıyla güler.Okadar maliyeci arkadaşıma gösterdim, danıştım, dedim belki ben yanlış biliyorumdur, ama bu konuyu gören maliyeciler, bitaraflarıyla gülüyorlar.Kerizlenmeyin güzel kardeşim, biraz düşünün.
Bunlar, içeride kalan bir miktar bitcoini daha gönderip, daha sonrasında belki hacklendik, belki onuda demezler bilemiyorum keyfi durumlarına göre artık, ister gönderirler ister göndermezler, belkide hiç açıklama bile yapmazlar.
Şimdiden diyorum, içeride kalan keş paranızı iptal edin, ve bitcoin olarak çekmek için uğraşın.Canınız yanmasın.

Soylediginiz gibi olsun bu adamlar kacacak varsayalim neden hesap sahiplerine bitcoinleri gondermeye devam ediyorlar..parayi alip kacacak kisiler btc leridr alip giderler...

Hesaptaki cekim istegini iptal edemiyorsun yoksa bizde btc yapip cekmesini dusunduk..
hero member
Activity: 625
alp in facebooktaki açıklaması burayada ekliyorum.

Merhaba arkadaşlar,

Güncel durum ile ilgili şu anda bir duyuru hazırlanıyor. Benim görevim bana iletilen duyuruları size ulaştırmak ve sorularınıza elimden geldiğince cevaplamak. Bu süreç boyunca kişisel olarak çok fazla mesaj aldım fakat süreci hızlandırmak için elimden malesef bişi gelmiyor. Kısa süre içerisinde duyuruyu sitemizin ana sayfasından ve sosyal medya hesaplarından paylaşacağız. Anlayışınız için teşekkür ederim.
hero member
Activity: 854

newbie
Activity: 60
Merit: 0
beyler destek maili geri dönmüyor, sosyal medyadan cevap alamıyorum, facebookta filan kişisel olarak kayıtlı olanlarda cevap vermiyor  Huh Huh Huh Huh Huh

bana fena koydu, sizi bilemiyorum ama mebla büyüktü.

kendime gelmem bi süre alır.

rezilliğe bak ya...
newbie
Activity: 23

hero member

hero member

https://bitcoinchain.com/block_explorer/address/3A3RgxWqMRQUh5UDDcq3xa7cVQqifoJjmu
hero member
emre kenci açıklama yapmış hürriyete.
http://www.hurriyet.com.tr/bitcoine-banka-engeli-40203092

tüm kullanıcılar olarak acayip strese sokuyorsunuz bizleri. btcturk kullanıcıları olarak bugünlere kadar müşteri memnuyetiniz çok iyiydi ama artık açıklama yapmak durumundasınız.

Kardeşim, banka engeli, maliye engeli diye birşey yok, hala anlamıyor bu millet ona şaşıyorum, adamlar tüydü artık.Bir bardak soğuk su için, rezerv deki bitcoinleride gönderirler, ondan sonrası malum kimse ödeme falan beklemesin boşuna.
hero member
emre kenci açıklama yapmış hürriyete.
http://www.hurriyet.com.tr/bitcoine-banka-engeli-40203092

tüm kullanıcılar olarak acayip strese sokuyorsunuz bizleri. btcturk kullanıcıları olarak bugünlere kadar müşteri memnuyetiniz çok iyiydi ama artık açıklama yapmak durumundasınız.
newbie
adamalrın  yeri belli, yurdu belli, sahipleri belli,  kaçacaklarını hiç zannetmiyorum. ama bank asya kaynaklı bir sorun sa, beklediğimizden daha büyük olabilir sıkıntı. bekleyip göreücez.

yeri yurdu belli olsa ne olur kullanıcı sözleşmesi :

3.4.

Site’nin kullanımından doğan veya doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı BTCTurk yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadı

hukuken kapasalar ya da kapamadan gitseler giderler. ayrıca yeri

2.1. BTCTurk

Arabahmet mah. Mehmet Akif Cad. No. 78 Kral apt. D.9 Dereboyu Lefkoşa / KKTC adresli Bitcoin Trading Ltd.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
adamalrın  yeri belli, yurdu belli, sahipleri belli,  kaçacaklarını hiç zannetmiyorum. ama bank asya kaynaklı bir sorun sa, beklediğimizden daha büyük olabilir sıkıntı. bekleyip göreücez.
newbie
o değil de 2 gündür destek mailinden de dönüş alamamam? ?

burada bulunsun.
hero member
Activity: 510
Abi akıl var mantık var adamlar bitcoin çekme işlemlerini gerçekleştiriyo tek sıkıntıları tl çekme ve yatırma işlemleri işte.
Bankayla problem yaşıyo işte adamlar neden bukadar karamsarsınız anlamıyorum.
Kaçıcak olsalardı eğer bitcoin çekme işlemlerini neden onaylasınlar?
Banka TL çekme işlemlerini gerçekleştirmiyorum dedikten sonra bu adamlarında beklemekten başka ne çareleri olabilir ki.
Bence biraz daha sabredelim yani adamlar hala hizmet verme çabasında bulunuyolarsa ben bu adamlara inanıyorum abi.

Elde Rezervleri varsa, tabi bitcoin gönderirler.Rezerv bitince nolucak ? Parayı göndericeklerinimi sanıyorsunuz ? Bitcoinleri göndererek umut veriyorlar.
Bekleyin bekleyin, gönderirler.

Neyin umudunu veriyorlar ? Zaten halihazırda para yatırma işlemlerini kabul etmiyorlar.
Bu durumda, içerideki bitcoinleri sahiplerine yollarken, ne gibi bir menfaat gözettiklerini açıklar mısın ?
hero member
Activity: 518
Arkadaşlar çekintilerinizi anlıyorum ama şu bi gerçek ki piyasadaki en etkili alan burasıydı.
sistemlerini düzeltene kadar bu olaylar yaşanır ve büyük bir firma bunlar tekrar işlemlere açıldıklarında bu kadar müsterilerini kaybetmek isticeklerini düşünmüyorum.
bence ödemeler yavaş olur ama olucağı kanatindeyim.
not: acil para ihtiyacınız yoksa tl çevircem diye uğraşmanıza gerek yok...
newbie
Abi akıl var mantık var adamlar bitcoin çekme işlemlerini gerçekleştiriyo tek sıkıntıları tl çekme ve yatırma işlemleri işte.
Banka TL çekme işlemlerini gerçekleştirmiyorum dedikten sonra bu adamlarında beklemekten başka ne çareleri olabilir ki.
Bence biraz daha sabredelim yani adamlar hala hizmet verme çabasında bulunuyolarsa ben bu adamlara inanıyorum abi.

Elde Rezervleri varsa, tabi bitcoin gönderirler.Rezerv bitince nolucak ? Parayı göndericeklerinimi sanıyorsunuz ? Bitcoinleri göndererek umut veriyorlar.

şöyle konuşmayın her post ta 3 yıl yaşlanıyorum  Shocked  Roll Eyes  Cheesy

dolaba attım 5lt su, akşama üst üste soğuk su içeceğim gibi duruyo hakketten.
hero member

sr. member
Activity: 507
Merit: 252
içeride 1 btc var. merakla bekliyorum son durumu
Pages:
Jump to: