Pages:
Author

Topic: BTCTurk TL yatırma işlemleri durdurulmuştur. TL çekme işlemleri gecikecektir. - page 6. (Read 12531 times)

hero member
Activity: 882
Merit: 507
BTCTürk normale dönmeden al-sat işleri büyük oranda aksayacak. Yine de acil ihtiyaçların karşılanması gerkeli.

Alternatif metotları şurada toparlamaya çalışıyoruz:
http://boardest.com/thread/gecici-btcturk-com-alternatifleri-nelerdir

Bu iyi oldu işte ama ben geneldede Btctürkü kullanmıyordum pek fazla işim düşmezdi fakat en kısa zamanda açılması bizim gibi Bitcoin kullanıcıları için çok faydalı olur. Genel olarak şimdilik alternatiflere bakabiliriz.
sr. member
Activity: 523
Merit: 285
Bank Asya'da yüklü olarak hesabı olanlar şu an büyük sıkıntılar yaşıyorlar herhalde. Btc Türk'ünde yaşadığı bu olsa gerek. Büyük ihtimalle mali polisin incelemesinde hesaplar. Biz bile mimlenebilriz. Sonuçta adamlara bitcoini Nasıl anlatacaksın.

Yahu bir allahın kulu da çıkıp demiyor ki BTC Türk Bank Asya'yla değil Türkiye Finans'la çalışıyor diye. İkisi tamamen farklı oluşumlar!
sr. member
Activity: 628
Merit: 251
para çekim işlemleri aynı gün gerçekleşmeyecek deniyor da kaç günde gerçekleşecek?

bir de koinimden para çekmeyi öneriyor musunuz yoksa önermiyor musunuz? sorun yaşayan var mı burada?
jr. member
Activity: 40
Merit: 1
BTCTürk normale dönmeden al-sat işleri büyük oranda aksayacak. Yine de acil ihtiyaçların karşılanması gerkeli.

Alternatif metotları şurada toparlamaya çalışıyoruz:
http://boardest.com/thread/gecici-btcturk-com-alternatifleri-nelerdir
legendary
Activity: 1862
Merit: 1019
BTC leri nasıl TL ye çevireceğiz şimdi ? Nasıl alıp, Nasıl satacağız ?

Btctürk yokken nasıl yapıyorsak veya Btctürk kullanmayanlar olarak nasıl yapıyorsak yine aynı şekilde yapacağız.
Hiçbir borsaya bağlı ve bağımlı kalmak zorunda değiliz. Bitcoin her zaman alıcısı ve satıcısı olacak bir değerdir.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Bank Asya'da yüklü olarak hesabı olanlar şu an büyük sıkıntılar yaşıyorlar herhalde. Btc Türk'ünde yaşadığı bu olsa gerek. Büyük ihtimalle mali polisin incelemesinde hesaplar. Biz bile mimlenebilriz. Sonuçta adamlara bitcoini Nasıl anlatacaksın.
hero member
Activity: 510
Merit: 500
Herkes bitcoinlerini cüzdanına çekmekte özgür tabi ama btcTürk dolandırsaydı şuan sitelerine, dolayısıyla kimse bitcoinlerine ulaşamazdı. Yani yangından mal kaçırır gibi herkes neden aktarıyor ? Ponzi, scam vs dolandırıcılardan ağzı yananlar olabilir ama ben btcTürk'ü bunlarla aynı safta tutmuyorum. Herkesin bakiyesini aktarması onları daha da zor duruma düşürecek şüphesiz. Ben ufakta olsa TL bakiyemi çekmeyip bekleteceğim. Umarım toparlanıp geri dönerler, çünkü btc alım-satım işlemlerimi forum üzerinden simsarlar ile gerçekleştirmek istemiyorum.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
beklemekten başka çare görünmüyor. Forumda Pazar alanında alım-satım yapmayı deneyebilirsiniz.
Koinim'i önermiyorum.
legendary
Activity: 2240
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
full member
Activity: 128
Merit: 100
tertemiz bende cektim sitede ne var yok butun btclerimi cuzdana.. kafam rahat, bize borsa mi yok.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Sirket kibrista degilmi diyen arkadaslar, hesaplar tr bankasi. Dolayisiyla tr mudahale edebilir. Bu para nerden geliyor diyebilir. Milyonlarca lira akiyor btcturke tabiki devletin dikkatini ceker.
Dediginiz sey amerikan firmasinin trdeki subelerinin hesabina devlet mudahale edebilir mi demekle ayni.

Kıbrısta olan bir şirkete, veyada farklı bir ülkede olan bir bankaya, kendi ülkesindeki hükümet müdahale edemez.
Kırgızistandada, iş bankası şube acıcaktı, açabilirler, kırgızistandan iş bankası aracılığı ile gönderilen paralara, türk hükümeti müdahale edemez, ancak kırgızistandan gelen paraların gittiği hesapları inceleyebilir.
Kendinizde diyorsunuz, Amerikan firması, Hükümeti değil.

guzel kardesim iyi hos guzel diyorsunda, dediginiz hersey yasal cerceveler icerisinde, ve hukukun ustunlugu olan ulkelerde gecerli. ulkede son 5 yildir yasal olarak yuruyen bir sey mi kaldi da, bunu tartisiyoruz. 15 yildir ulke talan ediliyor, yolsuzluk hat safhada, hak hukuk yok, geldik diyoruz ki kibris baska bir ulke vs vs.

yarin hukumet bir kanun hukmunde kararname cikarir, kibrisi ilhak ettik der olur biter. olursa sasirirmiyiz , ben sasirmam acikcasi..
hero member
Activity: 854
Merit: 500
Sirket kibrista degilmi diyen arkadaslar, hesaplar tr bankasi. Dolayisiyla tr mudahale edebilir. Bu para nerden geliyor diyebilir. Milyonlarca lira akiyor btcturke tabiki devletin dikkatini ceker.
Dediginiz sey amerikan firmasinin trdeki subelerinin hesabina devlet mudahale edebilir mi demekle ayni.

Kıbrısta olan bir şirkete, veyada farklı bir ülkede olan bir bankaya, kendi ülkesindeki hükümet müdahale edemez.
Kırgızistandada, iş bankası şube acıcaktı, açabilirler, kırgızistandan iş bankası aracılığı ile gönderilen paralara, türk hükümeti müdahale edemez, ancak kırgızistandan gelen paraların gittiği hesapları inceleyebilir.
Kendinizde diyorsunuz, Amerikan firması, Hükümeti değil.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
@cakir

butun bu problemlere ragmen, btcturk neden israrla bankasya ile calismaya devam ediyordu peki?

btcturkun cemaat ile iliskisi mi var diye de daha once forumda sormus hem de arastirmistik, ancak bir baglanti cikmamisti.

ama buna ragmen bank asya gibi 1 yildir sabikali bir bankayla calismalari dusundurucu.
Kumar siteleride genelde bank asya kuveyt turk gibi katilim firmalariyla calisiyor. Sanirim formaliteleri daha az.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
legendary
@cakir

butun bu problemlere ragmen, btcturk neden israrla bankasya ile calismaya devam ediyordu peki?

btcturkun cemaat ile iliskisi mi var diye de daha once forumda sormus hem de arastirmistik, ancak bir baglanti cikmamisti.

ama buna ragmen bank asya gibi 1 yildir sabikali bir bankayla calismalari dusundurucu.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
bu arada koinim nasil faaliyetine devam ediyor,

oz ve oz turkiyede bulunan bir sirket iken. bu da baska bir soru.

Koinim yapı kredi ile çalışıyor şu sıralar, eskiden iş bankasıydı (sanırım) onlar da.

Bank asya paralel mevzusundan epey bir sıkıntıda şu sıralar. Banka işlerini bırakıp devlete hesap vermekle uğraşıyor çalışanları.
Kamu çalışanı olup bank asya da çalışanlar birer birer açığa alınıyor şu sıralar.
legendary
Activity: 3276
Merit: 2442
Off bu çok kötü oldu be. Ne güzel akarsız kokarsız nakite çeviriyorduk coinleri. Gerçi ülkenin durumu da çok karışık. Feto bir taraftan pkk bir taraftan kim kimi destekliyor, neyin peşinde belli değil. Bitcoin tam bu çetelerin faydalanabileceği türden bir icat. Umarım şu süreci en az kayıpla geçip istikrarlı günlere yelken açarız.

Bir de şimdi okuyunca ampül yandı bak, bu şirket Kıbrıs'ta değil miydi yaw, türkiye ne alaka...
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Mesajınızı okuduğum anda tüm Bitcoinlerimi cüzdanıma çektim. Sorun düzelene kadar siteyi kullanmayacağım ancak aklıma takılan bir nokta var. TL yatırma/çekme işlemleri durduğuna göre fiyatın yükselmesini beklerdim, aksine düşüş yaşandı. Sitedeki spekülatörler bir kez daha bizden farklı düşündüklerini gösterdi. Şimdi bir süreliğine onları kendileriyle baş başa bırakıyoruz.
legendary
bu arada koinim nasil faaliyetine devam ediyor,

oz ve oz turkiyede bulunan bir sirket iken. bu da baska bir soru.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
En son çalıştığınız banka olan Bank Asya'ydı (sanırım)

Kıbrıs'taki İşbankası şubesi ile çalışmaktan neden vazgeçildi ki en başta? Yoksa İşbank mı şutlamıştı Btctürk'ü?
Pages:
Jump to: