Pages:
Author

Topic: BTCTurk TL yatırma işlemleri durdurulmuştur. TL çekme işlemleri gecikecektir. - page 3. (Read 12531 times)

newbie
Activity: 60
Merit: 0
benim içimde kötü bir his var. sigaraya başladım saçlarım beyazladı beklerken.

akşama seyir defterimi güncelleyeceğim.
newbie
Activity: 23
Abi akıl var mantık var adamlar bitcoin çekme işlemlerini gerçekleştiriyo tek sıkıntıları tl çekme ve yatırma işlemleri işte.
Bankayla problem yaşıyo işte adamlar neden bukadar karamsarsınız anlamıyorum.
Kaçıcak olsalardı eğer bitcoin çekme işlemlerini neden onaylasınlar?
Banka TL çekme işlemlerini gerçekleştirmiyorum dedikten sonra bu adamlarında beklemekten başka ne çareleri olabilir ki.
Bence biraz daha sabredelim yani adamlar hala hizmet verme çabasında bulunuyolarsa ben bu adamlara inanıyorum abi.
member
Activity: 116
Merit: 10
adamlar artık foruma da cevap yazmıyor. yazsalarda hep aynı terane. krizi fırsata donusturduler işte. içerde ne kaldıysa cukka.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
az önce sitede son kalan btc mi çektim, 5 dk içinde onayladılar işlemi,  TL ödemesi bekleyenlere Allah sabır versin
hero member
Activity: 625
Merit: 500
toplu btc koyun bari satış emri tarafına yurtdışı fiyatından kullanıcılar bakiyeleriyle btc ye dönüştürüp çekebilsin.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
En kötü ihtimal gidip elden alırsınız ödemeleri Grin

Birkaç çalışanını şahsi olarak tanıyanlar mevcut, ulaşırsınız bir şekilde.
tipik trabzonlu  Grin
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
En kötü ihtimal gidip elden alırsınız ödemeleri Grin

Birkaç çalışanını şahsi olarak tanıyanlar mevcut, ulaşırsınız bir şekilde.
hero member
Activity: 854
Çok fazla dert etmeyin er geç paralar yatacaktır bana kalırsa. Siteyi kapatıp gideceğini hiç sanmıyorum bu adamlar Ponzi veya Hyip değil sonuçta.

Siteyi kapatıp kaçmaları için, ponzi veyada hyip olma şartları yok.
Ben başındada dedim, kimse ödeme falan beklemesin boşuna.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Çok fazla dert etmeyin er geç paralar yatacaktır bana kalırsa. Siteyi kapatıp gideceğini hiç sanmıyorum bu adamlar Ponzi veya Hyip değil sonuçta.
hero member
Activity: 625
yarın yatıcak mı paralar @btcturk açıklama bekliyoruz. strese sokuyorsunuz insanları boşu boşuna. sorunu açık açık paylaşın anlaşma sağlandı demiştiniz?
sr. member
Activity: 574
Merit: 253
Doğrusunu söylemek gerekirse BTCTurk'ten böyle bir tavır beklemezdim böyle hassas konuda.

Bir kez daha kanıtlanmış oldu "exchange sitelerinde bitcoin bırakmayın" sözünün ne kadar doğru olduğu.
legendary
Activity: 3276
Merit: 2442
türk bankaları btc işine niye girmiyorlar kafam almıyor.

normal borsa düdüklemek yetiyor sanırım cücük yatırımcıyı iyi soyuyorlar ondan galiba.
burdaki borsada spekler at koşturmayacak diye korkuyorlarmıdır nedir.

Bitcoin zaten banka sistemine tepki olarak doğdu.

Bankaların bu işe bulaşması kendi topuklarına sıkması demek. Eft'ye, havaleye, yurtdışı gönderiye, ota boka ücret alan bir sistem üzerine bütün yatırımını yapmışlarken, neredeyse hemen herşeyi bedava gerçekleştirebileceğin bir başka sistemin hem reklamını yaparlarsa kendi kendilerini bitirirler.

Banka kendi eliyle bitcoin'i güçlendirirse bu zamana kadar ücretlendirdiği bir sürü işlemden zarar yazmaya başlar. btc alım-satımı bu zararı kapatır mı bilmem.
member
Activity: 116
Merit: 10
bence bu adamlar paraları salaklayıp siteyi de kapatıp gidecekler. bu duyuru yapıldıktan sonra parasını alabilen oldumu cok merak ediyorum.
newbie
btctürk günlükleri

25.08.2016

bugün de para yatmadı anne...
newbie
bugün de para yatmadı anne

22 Ağustos haftası dendiyse haftanın son iş günü yani 26 Ağustos Cuma yatırırlar. Wink

bu konu  ile alakalı btcturk'e yazıyorum destek mailinden, sonuçta gün filan verilebilir mi, bunu sormamda ki amaç hesapta biraz yüklü miktarda kendime göre tabi para bulunması, ev filan alınacak, planlı bir iş var yarın da o işe bakmam lazım,

sonuçta, gelen cevap otomatik. 22 ağustos haftası yatmasını hedeflemekteyiz.

burada zaten geniş bir zaman kullanılmış türkçe olarak

hedeflemekteyiz, kesinlik ifade etmez, biz istiyoruz ama ya yatarsa, yatmazsa açıklama yazarız gibi bir şey. O yuzden haftanın son günü filan hikaye, öyle bir şey olsaydı 27.08.2017 de bakiyeler hesaplara yatacaktır diye vurgulaya vurgulaya cevap vermeleri gerekiyordu,

benim istediğim cevap ta oyle bir şey di ama olmadı.

iki üç kere tekrar tekrar sordum yok cevap robotik birilerinden aynı geliyor.

sonuç olarak Btc turk un paraların yatıp yatmayacağından kesin olarak emin olmadığını söyleyebilirim. Bu durumda alternatif ödeme şekilleri üzerine düşünmeliler, ya da komple siteyi kapatıp kaybolacaklar biz de mecburen kıçımızın üzerine oturacağız na'palım.

özet:

bugün de para yatmadı anne, diren btc.
hero member
Activity: 2156
Merit: 685

22 Ağustos haftası dendiyse haftanın son iş günü yani 26 Ağustos Cuma yatırırlar. Wink
newbie
hero member
Activity: 518
türk bankaları btc işine niye girmiyorlar kafam almıyor.

normal borsa düdüklemek yetiyor sanırım cücük yatırımcıyı iyi soyuyorlar ondan galiba.
burdaki borsada spekler at koşturmayacak diye korkuyorlarmıdır nedir.
sr. member
Activity: 669
Merit: 318
Kriptopara Alım Satım Platformu
Çekebilen oldu mu? 22sinde herkesin talepleri gerçekleştirilecek diye mail atmişlardı. Son durum nedir

Şuan içeride param kalmış durumda inş üstüne yatılmaz...

Merhaba, son çalıştığımız banka ile BTCTurk üzerindeki TL bakiyelerini tek seferde kullanıcılarımıza göndermemiz konusunda anlaşma sağlanmıştır.
Transferlerin bu hafta (22 Ağustos haftası) gerçekleşmesini hedeflemekteyiz.
Bunun dışında ne yazık ki süre verilememektedir.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.
newbie
Activity: 23
Çekebilen oldu mu? 22sinde herkesin talepleri gerçekleştirilecek diye mail atmişlardı. Son durum nedir

Şuan içeride param kalmış durumda inş üstüne yatılmaz...

Abi okumuyomusunuz siz yazıyı Cheesy 22sinde herkesin talepleri gerçekleştirilicek yazmıyo "(22 Ağustos haftası) gerçekleşmesini hedeflemekteyiz." yani bu hafta içinde bi gün gerçekleştirilicek işlemler biraz sabredin adamları rahat bırakın yaw Cheesy en geç cumaya kadar gerçekleşir diye düşünüyorum.
Pages:
Jump to: