Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 296. (Read 1109040 times)

member
Activity: 224
Merit: 23
Life one ! Live it...
inşallah bazı arkadaşlar buralara bakarak yatırım planları yapmıyordur Sad
hero member
Activity: 661
Merit: 509
ya ben şu üstteki kadar boş konuşan başka bir forum üyesi hayatımda görmedim. sürekli bir fud peşinde. düşünce bitticoin diye ağlıyor yükselince yakında düşecek diye ağlıyor. bazen de uzaya çıkacak diyor sonra niye çıkmadı diye ağlıyor. ne olursa olsun hep terste kalıyor hep ağlıyor hep fud yapıyor.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
ytd. net iki grafik paylaşacağım isteyene grafikleri aldığım yerin linkini özelden atabilirim. Altcoinler ve Bitcoin yine düştü herkes yine terste. Kötü şeyler söylemek,l kimsenin moralini bozmak istemem keşke yükselseydi veya dünkü seviyelerde tutunabilseydi ancak olmadı. Zararım büyük. Şimdi çok daha kötü senaryo ortaya çıkmış durumda. Fear dediğimiz süreç başladı en temel destek 8.500 ila 5.000 dolar arasında görünüyor.

Grafik saatlik günlük yeni tahminler geldikçe buraya aktaracağım.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
bitfinex artık en büyük borsa da değil binance ile arasında 600$ fark var

Uzakdoğu borsaları Bitcoin için asla piyasa yapıcı olamazlar.
Ayrıca her düşüş ve yükselişte bir haber mi var diye sormayı bırakın. Bitcoin belli bir bant aralığında gidip geliyor işte.

bu düşüş normal bi düşüş değil ama bütün kripto piyasası çakılıyor şuan
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232

Uzakdoğu borsaları Bitcoin için asla piyasa yapıcı olamazlar.
Ayrıca her düşüş ve yükselişte bir haber mi var diye sormayı bırakın. Bitcoin belli bir bant aralığında gidip geliyor işte.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
10 Dakikada 600 Dolar düştü Bitcoin 15.430 Dolardan 14.820 Dolar civarına düştü Bitfinex borsasında olumsuz bir haber filan mı geldi düşüş devam ediyor

sr. member
Activity: 505
Merit: 252
10 Dakikada 600 Dolar düştü Bitcoin 15.430 Dolardan 14.820 Dolar civarına düştü Bitfinex borsasında olumsuz bir haber filan mı geldi düşüş devam ediyor
member
Activity: 476
Merit: 10
Dolar karşısında net değer kaybeden TL ve dolar karşısında net değer kazanan BTC. Çok da analizlik bir durum yok. Basit bir öngörü enflasyon karşısında sermayenin değer kaybetmesini önler hatta değer kazandırır
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Bence en iyisimi bitcoin böyle hareketsiz kalsa ne yükselse nede düşse ne güzel olur,küçük yatırımcılar paralarına para katsa altcoinde herkes için daha güzel olacak Smiley Bir bitcoin yatırımcısı olarak en az 3 ay bitcoinde düşüş altcoinlerde yükseliş umuyorum ^^
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
@hhk1045 hocam onu unutmadık mı yahu. Cheesy o nerden çıktı şimdi. senaryo değildi o zamanlar gerçekten olabilecek çok şey vardı. ama devlet aldı eline kalemi yeniden yazdı senaryoyu. Smiley

belki bir düzeltme yapıp 2018 sonu diyebiliriz. Cheesy
full member
Activity: 128
Merit: 100
Forumun sirke dondugu tespit oldukca yerinde olmus.

Grin

bu arada elinde daha 1 BTC bile olmayan sahislarin, burada aha dustu aha yukseldi diye aha gidiyor diye milleti gaza getirmeyi calismasi da ayri bir TEZ konusu.. 
hero member
Düşüş şimdilik son buldu. Uzak doğuda bankaların açılması ile yeni bir yükseliş bekliyorum. Avrupa uyanınca bu artışın daha elle tutulur olacağı kesin. Koininiz bol olsun.
uzak doğudan diyorsun yani hocam bunun kaynağı. Smiley avrupada panikleyip yükseliyor mu len yoksa deyip alım yapacaklar. güzel senaryo umarım yarın öğleye doğru bu şekilde keyfimizi çatarak izleriz ekranda. Cheesy koininiz bereketli olsun.

bir karar ver artik, dusecek mi cikacakmi , 2 saatte bir fikir degistirip cikacak dusecek cokecek yanacak bitecek ucacak aya gidecek yerin dibine gidecek oradan cikacak kanatlanacak uzaya gidecek sonra atmosfere degip teget gececek diye fikir belirtip ustune paint terk grafik paylasiyorsun .

Maksatin nedir , onu belirtte de ona gore davranalim ? Forum forum olmaktan cikip sirke dondu artik.

Evladım dediğinize göre yaş 60+. Başlık altında yıllık haftalık tahmin değil saatlik grafik tahminlerine göre konuşuyorum. Yadsımak kolay bilginiz var ise paylaşın. Tahminlerimin iyi olduğunu söylemiyorum zaten olsaydı şuan burada yazmazdım. YTD.
hero member
Düşüş şimdilik son buldu. Uzak doğuda bankaların açılması ile yeni bir yükseliş bekliyorum. Avrupa uyanınca bu artışın daha elle tutulur olacağı kesin. Koininiz bol olsun.
uzak doğudan diyorsun yani hocam bunun kaynağı. Smiley avrupada panikleyip yükseliyor mu len yoksa deyip alım yapacaklar. güzel senaryo umarım yarın öğleye doğru bu şekilde keyfimizi çatarak izleriz ekranda. Cheesy koininiz bereketli olsun.

bundan güzel senaryo mu var hocam https://bitcointalksearch.org/topic/usdtl-250-300-2017son-ceyrek-1912762
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037

evladim bir karar ver artik, dusecek mi cikacakmi , 2 saatte bir fikir degistirip cikacak dusecek cokecek yanacak bitecek ucacak aya gidecek yerin dibine gidecek oradan cikacak kanatlanacak uzaya gidecek sonra atmosfere degip teget gececek diye fikir belirtip ustune paint terk grafik paylasiyorsun .

Maksatin nedir , onu belirtte de ona gore davranalim ? Forum forum olmaktan cikip sirke dondu artik.
member
Activity: 68
#Blog Writer
altlar fazla coştu gibi geliyor bana. Bitcoin biraz çalkalayıp altları düşürebilir gene bence.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
hero member
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
Az bir yükselmeye başlayınca pazartesi günü 25000 dolarla uyanacağız diyorsunuz, az düşüş olunca bu 1 ay daha yükselmez diyorsunuz Cheesy Alemsiniz vallahi.
member
Activity: 336
son 1 aydır kimsenin bitcoin tahminleri tutmuyor.BTC stabil pozisyonunu yüksek artışlarını 1 ay daha koruyacak gibi duruyor.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
4000 tllik btcyi kucoin borsasına gönderdim. btc kendine gelene kadar oyalanacağım böyle bekle bekle sıkıldım umarım çoğu arkadaş gibi bu parayı eritmem altcoin ile ilk münasebetim olucak.

Hocam siz çok uzun süredir buralardasınız ve her şeyi tecrübe ettiniz. Ben de 3 ay kadar sadece forumda takıldım sonra adım attım. Umarım sizin için iyi olur. Ama Bitcoin tahminleriniz tutmuyor onu söyleyeyim Smiley Başarılar.
Jump to: