Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 298. (Read 1109040 times)

member
Activity: 476
Merit: 75
Dolar biraz geriledi ancak dünyadaki dolar paritesine de bakmak lazım. Bütün dünyada değer kaybederken bizde neredeyse pik yapmıştı. Ben er yada geç 4 TL yi devireceğini düşünüyorum.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
valla bu defa bitcoin ath yapacak galiba alt coinler yavaş yavaş kırmızı oluyor bitcoin %11 artışta özlediğimiz sahne nihayet geldi.
member
Activity: 1011
Merit: 65
Ülkemizde borsalar kapanmadan son alımlar yapılıyor pazartesi 100.000 tl ye uyanacaksın Türkiyem Shocked Bu da fiyata olumlu yansıyacaktır.
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
16.000 Dolar aşıldı nerede o 8000 dolar olacak diyenler troll tayfası bitcoini satıp düşecek diye yaygara koparan ekonomistler, türk borsalarını manüpüle etmeye çalışan zeka küpleri 8000 dolar olacakmış mış bak bak bak. 16.000 bin dolara barajı kırılmaz denilen barajdı kırıldı şimdi 24.000 dolara doğru giden bitcoin var bu daha başlangıç altcoinler için geri sayım makinemde zaman az kaldı,  hazır mısınız çünkü çok daha hızlı sulara giriyoruz

Erken konuşmayın, 8000 olacak demiyorum ancak 17000 dolar aşılmadan, yukarı yönlü hareket başladı denilemez. Tekrar 10000 doları test etmesi bekleniyor.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Piyasa'da baktılar altlar çok yükselmeye başladı ivmeyi bitcoine çevirelim dediler sanırım. Smiley

Kısa süreli oldu biraz bana göre etherum daha'da artış gösterebilir bu şekilde 1 ay daha sürse altların çoğu yeşillenir gibi duruyor.
member
16.000 Dolar aşıldı nerede o 8000 dolar olacak diyenler troll tayfası bitcoini satıp düşecek diye yaygara koparan ekonomistler, türk borsalarını manüpüle etmeye çalışan zeka küpleri 8000 dolar olacakmış mış bak bak bak. 16.000 bin dolara barajı kırılmaz denilen barajdı kırıldı şimdi 24.000 dolara doğru giden bitcoin var bu daha başlangıç altcoinler için geri sayım makinemde zaman az kaldı,  hazır mısınız çünkü çok daha hızlı sulara giriyoruz
member
Activity: 224
Merit: 23
Life one ! Live it...
Herkes altlara yönelmeye başladı. Bence yine ters köşe yapacaklar
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Bitcoin bir süre daha buralarda sabit bir şekilde durursa altcoin piyasası çok daha fazla güzelleşecektir. Grin Bir anda boğa piyasasına girdik.Ama ben bunun çok uzun sürmeyeceğini düşünüyorum.Bitcoin aşağı ya da yukarı doğru sert bir hareket yapabilir.
member
Activity: 490
Merit: 10
Önümüzdeki 2 hafta içerisinde güzel bir hareket yapacağını düşünüyorum. Ufak ufak artması silkelemesinden çok daha iyi olur yatırımcısı için.
full member
Activity: 840
Merit: 103
Bitcoin cok fazla artis gosterdiginden birsure buralarda kalmasi daha saglikli olur yoksa tehlikelidir.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Btc uzun dönem arttı ve biraz dinlenmesi lazım. Şuan yaşanan da bu. Balinalar milletin elindeki Btc'yi aldıklarında tekrar yükselişe geçecektir. Yılın 8 ayı artışla geçti 4 ay da bırakalım dinlensin.
hero member
Activity: 1680
Merit: 529
Sanki Balon gibi buda bir yerde duracak gibi duruyor. Dikkatli olmak lazım Btc bir anda hamle yaparsa eğer işler değişir bana göre. Btc sabit kaldığı için altların devre ve etherum devri gibi şu anda.
sr. member
Activity: 420
Merit: 260
Bence uzun süreli duraklama alanı burası. Bir süre oyalanacağız. Ekipler pozisyonlarını alacak. Altta kalanlar biraz üste çıkacak. Sonra trene atlayanlarla yola devam edeceğiz.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
16000 doların kırılmasıyla birlikte yeni bir trend, ve belki de Türkiye borsalarında yeniden yüksek fiyatları görebiliriz. Bu hayalleri kurmadan önce düşünmemiz gereken bir şey var, o da alımların tek elden yapılıp yapılmadığı ve bunun ne denli sağlıklı yükseliş olduğu.

Bitfinex ile Bitstamp'in farkı yalnızca hacim olarak değil, Bitstamp'te margin trading yok. Bitcoin'in gerçek fiyatı bence Bitstamp'tedir. Smiley Yükselişler burada hep daha sağlıklı olur.
Ancak, az önce yaşanan %1.5'lik yükselişte Bitstamp'te de kontrollü gibi görünen bir yükseliş oldu: https://i.hizliresim.com/qG1WE3.png Sanki birileri eşzamanlı olarak her iki borsadan da almış gibi.
member
 Kiss Kiss Kiss hadi aşkım hadi bebeğim hadi birtanem kaldır poponu aya git. tüm grafikler senden yana 24 bin dolar için geç kalıyorsun.
member
Activity: 266
peki ya Ethereum classic konusunda ne demeliyiz. ETC için geçen sene çok şey söylendi uçacak kaçacak dediler hiç biri olmadı bu sene için ne dersiniz?
sr. member
Activity: 523
Merit: 285
Ethereum'un artış göstermesinin en büyük sebebi bana göre ripple'nin ethereum'u geride bırakması oldu. Grin Bitcoin fiyatı bu aralar fazla oynamadığı için altcoinler için güzel günler geçiyor.
member
Activity: 308
ethereum aslında ciddi anlamda fiyatlandı fakat daha yolunun olduğunu düşünenlerdenim. çünkü baktığınız zaman ripple ile arada böyle bir rekabet var ve ethereum da bu rekabette tekrar 2. sıraya çıkmaya çalışacaktır
full member
Activity: 1176
Merit: 159
içimden bir ses eth nin buradan 1500$ kadar yükseleceğini söylüyor ama cesaret edip alamayacağım yine. btcmi düşükten satmayacağım o kadar sabrettim ama eth 1000$ seviyesini kırdı içimde 1500 e kadar gider diye bir his var.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Bence 20 bin yeniden gelecek ama bu şekilde çok iyi biraz daga müsade etsin altlar kazandırıyor
BU ARADA parasını kaybeden arkadaşım eğer düşüşten dolayı ise bekle gelir o para yerine ancak başka türlü ise bir şey diyemem
Jump to: