Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 297. (Read 1109040 times)

full member
Activity: 1176
Merit: 159
4000 tllik btcyi kucoin borsasına gönderdim. btc kendine gelene kadar oyalanacağım böyle bekle bekle sıkıldım umarım çoğu arkadaş gibi bu parayı eritmem altcoin ile ilk münasebetim olucak.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Bir süre daha 20.000 göremeyeceğiz diyorum. Nedeni ise sağlam bir medya etkisi yok şuan için.  17.200 geçilmezse tekrar tekrar dener. Direnç fazla şuan o yüzden sürekli çıkışarda gözünüzün biri BTC'de diğeri altcoinlerde olsun. Ayrıca altcoinlerde boğa sezonu başladı ve çok kısa sürmeyecek gibi.
member
Activity: 213
Merit: 11
15.700 e indi neler oluyor acaba ...
full member
Activity: 1176
Merit: 159
altcoinlerde altılı ganyana döndü süpriz atı bulmak gerek güzel kazanmak için. şimdi herkesin yüzü gülüyor ama 1 ay öncesine kadar herkes altcoinde terse kalmıştı zarardaydı. yarın ne olacağını kimse bilemez ama bende btc tutmaktan sıkıldım artık kazanmak istiyorum. 79 binden satmadık şimdide 60 binden satmaya içim el vermiyor nedense bu kadar beklemişken btc den bir atak bekliyorum inş gerçekleşir yoksa atı alan yine üsküdara gidecek biz baka kalacağız..
full member
Activity: 672
Merit: 110
bu gıdısle bu gece 16 000 altına sarkacak gıbı
hero member
Activity: 644
Merit: 504
17.000 dolarda tutanamayınca sağlam bir dump geldi şuan. Kritik seviyelerden geçiyoruz. Daha da düşme ihtimalini göz önünde bulundurmak gerekir.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
20 bin beklerken 10 bin gelmesin.Aşağı salacak gibi sanki btc.
full member
Activity: 672
Merit: 110
bu sevıyelerde kalması herkesı memnun edıyor tabıkı 18-19 bınlerden btc alanlar dısında. ınsallah 2 ılerı 1 gerı yavas yavas artar altlara dokunmadann
bitcoın %33 lere dusmus pıyasada uzun zamandır dusmemıstır herhalde
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
herkes yukseliş beklediği için yukseltmiyorlar diye tahmin ediyorum.
margin deki ufaklıkları yeterince patlattılar onlarca feyk vererek.
bu aralar bi sıcrama yapabililir.bu yavaş yukseliş kesnlikle 10 gunde 10 bin dolar artmasından cok daha sevindirici.
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
@hhk1045 aynen hocam. Smiley hallowen666 nın dediği gibi olur mu olur yani. 24 doları neden göremeyelim önümüzdeki hafta içinde. Smiley
o zaman işte altcoin almak mantıklı olur mu?  Huh

coininiz bol olsun.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
$17.194,00 son bir haftadır 15-17k bandında hareket ediyor. pump öncesi de bu seviyelerden birden yükselmeye başlamıştı. sanırım bu boşluğu doldurup destekeleyecek. sonra 20 bin doların üzerini görebilir. Smiley

Altcoinlerle birlikte mi? yoksa yalnız mı yükselişini devam ettirecek?  Huh Huh

coininiz bol olsun.

Bende artık yeni ATH yapacağını düşünüyorum. Grafiklerde gayet sağlıklı düşüp sağlıklı bir şekilde duvarları kırdı. Asıl önemli olan ne kadar sürede yeni ATH yapacak ve altcoinler buna nasıl tepki verecek. Bu sürenin yaklaştığını düşünmekteyim. Ath olmazsa hedef 8000 dolardır. Kritik yerlerdeyiz.

sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Bitcoin sert bir şekilde değilde yavaş yavaş yükselince altcoin piyasasının çok fazla etkilenmediğini görüyoruz.Fiyatı neredeyse 17bin dolar oldu bitcoinin buna rağmen bir çok altcoin şuanda rekor seviyeden işlem görmeye devam ediyor.
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
$17.194,00 son bir haftadır 15-17k bandında hareket ediyor. pump öncesi de bu seviyelerden birden yükselmeye başlamıştı. sanırım bu boşluğu doldurup destekeleyecek. sonra 20 bin doların üzerini görebilir. Smiley

Altcoinlerle birlikte mi? yoksa yalnız mı yükselişini devam ettirecek?  Huh Huh

coininiz bol olsun.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
https://bitcointalksearch.org/topic/critical-electrum-vulnerability-2702103

electrum olayını görmeyen yoktur umarım kullanan varsa update yapsın
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
Bitcoin için preev kurunu baz alacak olursak bitcoin 16.540 dolara kadar yükseldi.Bu yükselişe rağmen altcoin piyasasında boğa dönemi yaşanmaya devam ediyor.Şuana kadar 2018 altcoinlerin yılı olarak geçmeye başladı.
jr. member
Activity: 68
Merit: 3
An itibariyle Tr borsalarında fiyat dünya borsalarına göre 200 300 dolar düşük
member
Activity: 1011
Merit: 65
Bitcoin'in bu gel-git olaylarına alışmanız gerekiyor. Altcoinler sayesinde de Bitcoin el değiştiriyor. Ben 20.000'i görmeden geri sarkacağını düşünüyorum. Sağlam altcoinlerde güzel fırsatlar verecek her zaman olduğu gibi.

grafikte  çöküş görmüyorum 22 gündür yeterince bekledi 8000 dolar başlıkları büyük çöküş reklamları yapanların ağzının payını verdi, alın size manipülasyon cin olmadan şeytan çarpanlar nerede kayıp. şimdi yeni ath gelecek ardından geri çekilme %30 oranında olur altcoinler ise %500 oranında geri çekilme yaşayacak bitcoin 1 düşerken onlar 10 düşecek. Altcoinler Eylül ayı fiyatlarına geri dönecekler bu seviyeden altcoin alanlar dikkat etsin pimi çekilmiş bombayı elinde tutuyorlar herkesin tercihi kendine. See you again forum şimdi kralın dönüşü başladı Bitcoin şova hazır sizde hazır olun. Kiss Kiss Kiss
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Bitcoin'in bu gel-git olaylarına alışmanız gerekiyor. Altcoinler sayesinde de Bitcoin el değiştiriyor. Ben 20.000'i görmeden geri sarkacağını düşünüyorum. Sağlam altcoinlerde güzel fırsatlar verecek her zaman olduğu gibi.
member
Activity: 224
Merit: 23
Life one ! Live it...
bu gece sabaha karşı bence atak yapacak.
member
Activity: 1011
Merit: 65
 Roll Eyes Roll Eyes 16.500 barajı kırılması ile 17.500 dolar garantilendi zaten oraya kadar barajda kalmadı yeni alım dalgası ile çok rahat ulaşılır. 17.500 kırılırsa 24.000 garantiii, sağlam durun bitcoinleri tutun yazın 82.000 dolares teyiz. Tongue
Jump to: