Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 305. (Read 1109040 times)

member
Activity: 213
Merit: 11
Ben kısa fikrimi söyliyeyim ; sadece Bitcoine güven konusunda devam edermi patlarmı meselesinde benim Bitcoinin daha uzun süre yükseleceğinden şüphem yok. Ha ama Btc ile Ethereum konusunda karşılaştırma istersen Ethereum un bana göre öyle bir altyapısı varki Bitcoinden aşağı kalır diyemem uzun vadede.
full member
Activity: 434
Merit: 107
btc herkesin, diğerleri birilerinin.

bch kartelide btc yi ele geçiremeyince bitcoin core ekibine saldırmaya ağı yüksek fee ile spamlamaya çalıştılar, yemedi. sadece 3 kişide 1 er milyon bcash var.

o yüzden ipleri birilerinin elinde  olan coinlere asla güvenmem.

member
Activity: 448
Merit: 11
arkadşlar şu an bitcoin hareket ve yatırımı hakkında 2-3 görüş var kimi diyor bu düşüç hayırlıdır 100k olacak gidin yatırın kimi diyor bitcoinin devri bitti artık kazandırmaz aksine zarar ettirir bir diğer düşüncede biraz sabırlı olun yine kazandırmaya devam edecek ama uzun vadeli şimdi arkdaşlar benim için önemli olan 2020 ye kadar bitcoin görüşünüz ne ben bunu kara kara düşünürken bir etrherimu inceleyim dedim 2017 nin ilk çeyreğinden bü güne 1000 katı olmuş arkadaşlar asıl soruma geliyorum 2020 ye kadar bitcoinmi-etherimmu benim şu anki görüşüm bitcoin zaten ilerlemiş ha elli olmaz belki 1milyon dolar olur ama ona nazaran etherium daha 800 dolar civarı daha çok yolu var gibime geliyor 2 sinin arasında kaldım el atın  Smiley Shocked Huh
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Tüm tecrübeme dayanarak söylüyorum asla yatırım tavsiyesi almayın bankalar açılmadan bir dalga daha gelecek ve Bitcoin 9000 dolar altına düşecek. Neden derseniz şuan Bitcoin Cash üzerinde büyük olaylar dönüyor perde arkasında 1 BTC = 1 BCH diyen bile var bakalım neler olacak bunun olması için Bitcoinin 8000-9000 arasına düşmesi lazım.

Hacim sen ne söylersen tersi çıkıyor buradan yola çıkarsak rahat 20 bin olur diyorum ben  😁

sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Yine aynı hareketini yaptı bıtcoın eskiye bakarsak bu sefer daha gücünü gelip 20 bini geçecek diyorum ben
Altlar ne olur böyle bir durumda bilmiyorum tabi
newbie
Activity: 44
Merit: 0
Düşmeye başladığından beri bu grafiğimle takip ediyorum, 15500 ve 16500 dirençleri kırılana kadar, temkinli olmakta fayda var, şu anda futures işlemler kapalı, yani sıcak para işlemi dönmüyor. Pazartesi çok önemli. Diğer arkadaşlarında bahsettiği gibi Bcash ile bitcoinin itibarını zedelemeye çalışıyorlar.

https://www.tradingview.com/x/08aOs00c/
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Tüm tecrübeme dayanarak söylüyorum asla yatırım tavsiyesi almayın bankalar açılmadan bir dalga daha gelecek ve Bitcoin 9000 dolar altına düşecek. Neden derseniz şuan Bitcoin Cash üzerinde büyük olaylar dönüyor perde arkasında 1 BTC = 1 BCH diyen bile var bakalım neler olacak bunun olması için Bitcoinin 8000-9000 arasına düşmesi lazım.
full member
Activity: 840
Merit: 103
Türkiye borsaları her düşüş ve yükselişte olduğu gibi yine sınıfta kaldı. Digilira'dan büyük beklentimiz var en azından alım satımı yaparken waves üzerinde işlemler kilitlenmeyecektir. Fakat digilira'nın da biraz zamana ihtiyacı var. özellikle hacim oluşması gerek. BTC nin bugünkü düşüşünü fırsat olarak görüyorum tam alım zamanı fakat uygun fiyattan alamadıktan sonra ne işe yarar
Digilira ne ki? Kimse turk borsasinda btc 80k iken ordan 70 75e satmaz. Bitcoinde asiri alim var satan olmuyor.
member
Activity: 224
Merit: 23
Life one ! Live it...
Roger Ver bence bir işler çeviriyor bu adamı hafife almamak lazım
full member
Activity: 1176
Merit: 159
onaylanmayan işlemler erimeye devam ediyor. demekki neymiş sıkıntı bitcoinde değilmiş. segwit2 olsada bu madenciler aynı senaryoyu gerçekleştirebilir şuanda bitcoin in altyapısı birikmeyi bırak azalarak ilerliyor yani olayın bir manipülasyon olduğu ortada belkide zorluk derecesini düşürmek için kasıtlı olarak yapıyorlardır..
newbie
Activity: 28
Merit: 0
bugün 11.000 tekrar görülecek yarın ise hedef tekrar 15.000 galiba. YTD
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Ortalık biraz sakinleşti gibi yalniz trend aşağı yönlü. Birde bugün Cumartesi. Bu gece ne olup bitecek piyasayı ufaktan süzmeden bu noktada girmek çok riskli bence. Bu gece diğer hafta fiyatın ne olup olmayacağı ile ilgili büyük ip ucu verecektir...
full member
Activity: 398
Merit: 101
Sorular şunlar,

Bu bizim için bir alım fırsatı mı yoksa bizim için bir alım fırsatı olduğunu mu düşünmemizi istiyorlar?
Bu bir düzeltme mi yoksa manipülatif bir silkeleme mi?

Siz bunları düşüne durun, ben sıkıldım bu oyundan. Yine eski taktiğe geri döndüm çoktan.
Fiyat hiç umurumda değil Smiley
Hocam eski tatiğiniz neydi?
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Böylelikle; esini dostunu kuzenini yegenini amcaoglunu halakizini komsu cocugu arayip " la bitkoyun diye bisey varmis la surekli yukseliyomus bizdede biraz birikim var nasil aliyoz la bitkoyun ? " diyerekten bu piysaya girenlerin o kadar da kolay para kazanilmadigini anladigi ve bu piyasadan tiksinip kafasini taslara vurdugu bir gun. 40 milyara btc alip 60-70 milyar olunca kendini profesyonel bitcoin trader sananlar da oldu tabi. Daha düne kadar bitcoin bizden sorulur diyenler sanirim bugun lanet olsun ta aq bitcoin diyorlardir..
HEPİNİZE GECMİS OLSUN   Roll Eyes
Bitcoin her zaman kazandıracak anlayışı benim çevremde de hakim olmaya başladı abi bu bitkoin mi coin mi bir şey var bizde alalım bundan diyen insanlar çoğalmaya başladı tabi uzun süre yülselişten sonra hep btc artacak sanan insanlar şimdi endişeliler  ama bitcoinin böyle bir yüzünün olduğunu da anlamaları lazımdı görmüş oldular.
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Çok şükür iotacılardan ripplecılardan kurtuluyoruz batsınlar beter olsunlar. Bilgisizce kolay parayı ponziyi sevenleri iyice silkelesinler düştükçe zevke geliyorum  Smiley
2018 big bang!
Vallahi ben de çok sıkıldım özellikle bu iki coinin sevicilerinden. Tartışma yetenekleri de yok, almalarının sebebi "microsoft ile anlaşmış" gibi haberler ve "şu üstaddan tüyo aldım" gibi sebepler... IOTA nedir ne işe yarar sorularına cevap alamazsın ama balıklama atlamada, kör alımda onların üstüne yoktur. Smiley

Sorular şunlar,

Bu bizim için bir alım fırsatı mı yoksa bizim için bir alım fırsatı olduğunu mu düşünmemizi istiyorlar?

Siz bunları düşüne durun, ben sıkıldım bu oyundan. Yine eski taktiğe geri döndüm çoktan.
Dibi gördüğünde alım fırsatıdır, ama dibi yakalamak hayli zor. Bitcoin ani düşüşlerinde çoğu kez hızla toparladı, ve ardından yeni rekorlar kırdı. Bu sefer öyle olacağını sanmıyorum.
Bu bir düzeltme, ama öyle bir düzeltme ki adeta ortalığı dümdüz edip geçme. Smiley
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Sorular şunlar,

full member
dönüyor galiba buradan para olsada ucuzken alsak biraz Grin
full member
bitfinex de 13k dan 15k ya kadar 3500 btclik satış emirleri açıldı birden. örnek veriyorum; 13700 ve 13800 de 250 satış emiri varken birden hepsi 3000 oldu. manipülasyon yapıyorlar artmasın diye resmen bu düşüşün arkasında bitfinex'in de bir parmağı var.

copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Böylelikle; esini dostunu kuzenini yegenini amcaoglunu halakizini komsu cocugu arayip " la bitkoyun diye bisey varmis la surekli yukseliyomus bizdede biraz birikim var nasil aliyoz la bitkoyun ? " diyerekten bu piysaya girenlerin o kadar da kolay para kazanilmadigini anladigi ve bu piyasadan tiksinip kafasini taslara vurdugu bir gun. 40 milyara btc alip 60-70 milyar olunca kendini profesyonel bitcoin trader sananlar da oldu tabi. Daha düne kadar bitcoin bizden sorulur diyenler sanirim bugun lanet olsun ta aq bitcoin diyorlardir..
HEPİNİZE GECMİS OLSUN   Roll Eyes
member
Activity: 98
Merit: 10
The future is your Genome
Bitcoin preev kuru olarak 11.000 doları gördükten sonra çok hızlı olarak 13.000 doların üstüne çıkmayı başardı bitcoin heralde 10.000 doların altını zorlamasından korktukları için böyle bir yükseliş oldu. Smiley
Jump to: