Author

Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 308. (Read 1109040 times)

full member
Activity: 602
Merit: 122
Beyler bu filmi daha önce de izledik, hafta sonu geliyor, yeni yıl ve noel de hepsi üst üste bindi çok net aşağı sarkmaya devam edecek 10K altına sarkmasını bekliyorum ben, balinaların tam sevdiği bir hava var şu anda sert hareketlerle bir anda 1000 - 2000 $ aşağı hareket edip 10K altına ineceğini düşünüyorum tabi kesinlikle bana güvenim hareket etmeyin bu sadece benim düşüncem.
full member
Activity: 398
Merit: 101
Herkes Bitfinexe yükleniyoda, cücük kadar Youbit bile iflasını açıkladığı saatlerde piyasa %10 çakıldı.
Bitfinex üçkağıtçı ama onlar batarsa piyasada batar.
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
Bence 11k altını görmeyecektir ama 20k yı zorlaması ve belki geçmesi çok yakındır hacimsiz düşürdüler.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
BTC tam biraz kafasını yukarı kaldırıyor alışlar geliyor Bitfinex'te baskılıyorlar tekrar.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
12K altını da gördü. Biz eskiler iyi kötü biliyoruz, en azından kendi etrafımda ki yeni girenlere, girmek isteyenlere anlatamıyorduk bu piyasaya güven olmayacağını
yaşayarak öğrenecekler onlar da bizim gibi Smiley

içimin yağları eridi be.. az mı anlattık yok ripple miş yok oymuş yk buymuş. bizim centten alip sattıgımız ripple 1 dolar verdiler amk.
Asıp kesen newbie tayfa simdi görücek testere piyasasını bakalım sinirleri ne kadar kuvvetli. 1000dolardan 300e indiği gunleri biliyoruz biz suan hafif bir iç gıdıklaması gibi geliyor.

harbi ya, %20 geri çekildi, telefonum susmuyor öldük bittik diyor herkes  Grin
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
piyasa tam toplamalık oldu, btcturk 33k, paribu 56k  vay amk

edit : btcturk komple kaydı, 0.00 try gösteriyor fiytaları, yine çöktü sanırım

TR borsalarını bilmem de, hakkaten tam al-sat yapacak zaman aslında sinirleri sağlam olanlar için. Top gibi gidip geliyor fiyatlar.
BTC bir anda 500-600 dolar inip çıkıyor. ETH 40-50$ inip çıkıyor vs.
İşin kötüsü gözümü açamıyorum yorgunluktan:)
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Onu bunu bilmiyorum da bu piyasanın içine Bitfinex ediyor. Ne dönüyorsa orda dönüyor.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
12K altını da gördü. Biz eskiler iyi kötü biliyoruz, en azından kendi etrafımda ki yeni girenlere, girmek isteyenlere anlatamıyorduk bu piyasaya güven olmayacağını

içimin yağları eridi be.. az mı anlattık yok ripple miş yok oymuş yk buymuş. bizim centten alip sattıgımız ripple 1 dolar verdiler amk.
Asıp kesen newbie tayfa simdi görücek testere piyasasını bakalım sinirleri ne kadar kuvvetli. 1000dolardan 300e indiği gunleri biliyoruz biz suan hafif bir iç gıdıklaması gibi geliyor.
newbie
Activity: 4
Merit: 0
Elimde 75 bin tl den alınma 8 btc var fena s...tık bu sefer inş bir kaç aya bu fiyatları görrüz tekrar
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
piyasa tam toplamalık oldu, btcturk 33k, paribu 56k  vay amk

edit : btcturk komple kaydı, 0.00 try gösteriyor fiytaları, yine çöktü sanırım
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case

az mı anlattık yok ripple miş yok oymuş yk buymuş. bizim centten alip sattıgımız ripple 1 dolar verdiler amk. öğrensinler aynen.
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
btc 1 iniyor altlar 10 iniyor.
btc 10 cıkıyor altlar 1 cıkıyor.
anası bellendi yine altların.
umarım 12.000 usd altını görmeyiz.
full member
Activity: 398
Merit: 101
13kden döndü, dahada inicek gibi. BTCnin inmesi pek umrumda değilde, altların içine ediliyo, altların toparlanmasıda çok uzun sürüyo.
BTC 10knın altına inerse altlar yine aylar önceki fiyatlarına döner.
full member
Activity: 344
Merit: 134
tabanın %50 düzeltme ile 10k olacağı kanısındayım. bu düzeltmenin bir iyi tarafı da insanların bitcoinden kaybedebileceklerini de görmeleri oldu. evi barkı satayım bitcoin den zengin olayım diye bir şey olmadığını her zaman söyledik. ama maalesef söylediğimizin gerçekliği böyle zamanlarda ortaya çıkıyor. finansal okur yazarlığı olmadan kısa vadeli olarak bu piyasaya girenler için kazanç sadece tesadüf eseri olabilir.

saadet zinciri diyen tayfa için de bir aydınlanma olmuştur umarım.

YTD
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
10k altına sarkacağını sanmam. Bence kısa surede tekrar 20k denetecekler. Hacimsiz şekilde indirdiler. Aşağıdan toplayacaklar.  Düzeltme yaptırıyorlar gibi geliyor bana
hero member
Activity: 644
Merit: 504
11k dan döner maksimum bence.

%50 kayıp vermeden toplayamaz çok sivrilmişti bu da 8000-9000 dolara kadar düşebileceği anlamına gelir hep yükselme yanlı pozisyon alan çok kişi oldu, güzel bir kar relazasyonu şart.  20.000 dolardan Bitcoin alıp 40.000 dolar olmasını bekleyenler avucunu yalatacaklar. ayı piyasasına bile sokabilirler Bitcoini. Sonuçta daha geçen ay 19.000 tl idi şimdi 54.000 tl preev kuru ile. 30.000 bine kadar düşebilir.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
11k dan döner maksimum bence.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
8000 Dolara kadar düşebilir. 25.000-30.000 tl arasına oturabilir.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Atraksiyonu bol bir gece izliyoruz yine  Grin
Jump to: